Спорт

«Шахтар» обіграв «Рому» у першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів

Перемога «Шахтаря» виявилася вольовою — по ходу матчу він програвав 0:1, але зміг змінити хід невдало складався матчу.

У першому таймі рахунок відкрили гості, в складі якої відзначився Ченгіз Юндер. Після перерви у «Шахтаря» відзначилися Факунда Феррейра і Фред, які принесли "гірникам" перемогу.

Паралельний матч, в якому зустрічалися... ( подробнее )

Футболіста «Зеніта» номінували на приз кращому гравцеві в Лізі Європи

На офіційному сайті УЄФА розпочалося голосування за звання найкращого футболіста шостого туру групового етапу Ліги Європи. У число номінантів потрапили португальський хавбек «Локомотива» Мануел Фернандеш і сербський захисник «Зеніту» Браніслав Іванович.

Фернандеш в матчі з чеським «Злином» (2:0) був одним з головних організаторів атак «Локомотива»,... ( подробнее )

«Барселона» збільшила суму відступних за Мессі в три рази

«Барселона» на офіційному сайті оголосила про підписання нового контракт з аргентинським нападаючим Ліонелем Мессі. Згідно з новою угодою, сума відступних за аргентинського футболіста зросте майже в три рази — з €250 млн до 700 млн. Форвард буде належати каталонському клубу до літа 2021 року.

Попередня угода Мессі з «Барселоною» минав влітку... ( подробнее )

Олександр Кокорін: «Спартак» всі не люблять»

Кокорін заявив, що «Спартак» завжди був головним суперником, незалежно від того, за який клуб він сам виступав. «І в «Динамо» це був найважливіший суперник, і в «Зеніті» головний подразник. Якщо так виходить, значить, все не люблять «Спартак», — сказав форвард.

Також Кокорін заявив, що не стежить за матчами «Спартака». На питання, чи бачив... ( подробнее )

«Зеніт» оголосив про перехід з «Рубіна» Оздоєва і Набіулліна

Клуб із Санкт-Петербурга оголосив про перехід гравців на своєму офіційному сайті. Для прес-служби колишні футболісти «Рубіна» вже сфотографувалися у футболках нового клубу.

Повідомляється, що Набиуллин і Оздоєв підпишуть контракти на 4,5 року. Права на обох футболістів належать казанському «Рубіну», хоча Оздоєв другу частину сезону провів... ( подробнее )

Футболіст «Тосно» встановив рекорд чемпіонатів Росії

«Тосно» в домашньому матчі 18-го туру чемпіонату Росії на стадіоні «Петровський» в Санкт-Петербурзі здобув вольову перемогу над тульським «Арсеналом» — 3:2. По ходу зустрічі гості двічі вели у рахунку — після ударів Горана Чаушича на 28-й хвилині Сергій Ткачова на 76-й, — але втримати перевагу не змогли.

У складі «Тосно» всі три м'ячі забив... ( подробнее )

«Радянський спорт» дізнався справжнє ім'я Мутко

Віце-прем'єр Росії і президент Російського футбольного союзу (РФС) Віталій Мутко до закінчення морського ПТУ в Петрокрепости (нині Шліссельбург) Ленінградської області носив інше ім'я. Про це виданню «Советский спорт» розповіла завідуюча навчальною частиною ПТУ Зінаїда Ехропова.

«Він поміняв ім'я: надходив до нас Віктором, а коли закінчував,... ( подробнее )

«ПСЖ» і «Барселона» виграли груповий турнір у Лізі чемпіонів

У групі А переможцями виявилися «Манчестер Юнайтед» і «Базель». В останньому турі обидва клуби здобули перемоги і відірвалися від ЦСКА і «Бенфіки».

«Манчестер Юнайтед» по ходу матчу програвав з рахунком 0:1 після голу Алана Дзагоєва, однак у другому таймі голи Ромелу Лукаку і Маркуса Рэшфорда принесли господарям перемогу. «Базель» у своєму... ( подробнее )

Російські футбольні клуби показали прибуток вперше за п'ять років

Аналітики PwC і Російської футбольної прем'єр-ліги (РФПЛ) представили дослідження фінансової діяльності провідних російських футбольних клубів (.pdf). Воно показало, що у 2016 року (даних за 2017 рік ще немає) клубів РФПЛ вдалося вийти на сукупну чистий прибуток вперше принаймні за п'ять років.

Сумарні доходи клубів в 2016 році склали 63,3... ( подробнее )

Гол воротаря приніс клубу чемпіонату Італії перше очко в сезоні

Матч «Беневенто» — «Мілан» завершився з рахунком 2:2. Останній гол у цьому матчі був забитий на 95-й хвилині, а його автором став воротар господарів Альберто Бриньоли.

Бриньоли прийшов на подачу останнього штрафного у матчі і забив гол головою. До цього моменту «Мілан» грав вже вдесятьох після видалення Алессіо Романьолі.