Наука

banner12

Ігри на Іен Даллас, людина, яка розповідає добрі казки | Ребекка Ніколсон

Те, що останки Едіт Фінч був сюрприз кращий гри на BAFTA гри Awards у четвер ввечері. Інді-реліз був номінований у кількох категоріях, але його кращі перемоги приз був такий шок, що його креативний директор, Іен Даллас гігантського Горобця, стверджував, що не підготував промову. "Я написав мова для всіх інших нагород, але я думав, що тут буде щось... ( подробнее )

Торі буде боротися, щоб перетворити бажання регулювати Інтернет в політиці | Джим Уотерсон

До кінця консерваторів 2017 загальному передвиборному маніфесті була в значній мірі упускається з виду голову з викладенням позиції партії на майбутнє інтернету.

"Деякі люди говорять, що це не для уряду, щоб регулювати, коли справа доходить до технології та інтернет", сказав він. "Ми не згодні".

Документ став пояснювати, що консерватори... ( подробнее )

Як minecraft є допомогти дітям полюбити книги

Роберт Луїс Стівенсон 1881 класичний "Острів Скарбів" оповідає про пригоди Джима Хокінса на борт "Испаньолы", як він і його команда разом з подвійною пірата Джона Сільвера – відправився на пошуки зниклих скарбів капітана Флінта на острові скелета. Зараз, більше століття тому, діти можуть спробувати знайти його самі, з бухти і гори на вигаданий острів... ( подробнее )

Гніздо для них! Чому ми повинні опиратися підйом plugspreading

Назва: Plugspreading.

Вік: це було повзе вгору на нас протягом кількох років.

Зовнішній вигляд: громіздких, довгомірних, несправедливо, безглуздо.

Я чув про manspreading. Це звучить трохи схоже на це, тільки ще гірше. Це, звичайно, свинство.

ОК. Я налаштовую себе так що ви можете розповісти мені про це. Чи... ( подробнее )

Компенсації для австралійців, які опинилися у порушенні конфіденційності Facebook

Адвокати подали колективну скаргу на владу Австралії про конфіденційність від імені користувачів Facebook, які опинилися у скандал Кембридж аналітика.

Спонсори позову МВФ Бентам оголосив про випадок у вівторок, заявивши, що буде домагатися фінансової компенсації за сотні тисяч австралійців вважають, обмінялися даних неправильно.

МВФ... ( подробнее )

Шість причин, чому соціальні медіа-це облом

Це може здаватися спочатку, але я оптимістка. Я не думаю, що ми повинні кинути весь цифровий світ. Але є одна особлива високотехнологічна річ, яка токсична навіть в невеликих кількостях.

Проблема не тільки в тому, що інтернет-користувачі ломляться у середовищах, які можуть вивести найгірше в нас, що так багато влади зосередив у крихітну... ( подробнее )

'Абсолютно жахливі': екс-Facebook інсайдер говорить прихованого збору даних була звичайна

Сотні мільйонів користувачів Facebook, ймовірно, мав свою приватну інформацію збирають компанії, які експлуатують тих же умовах, що фірма, яка збирала дані і передав його в Кембридж аналітика, за даними нового інформатора.

Сказав Сенді Parakilas, Платформа операційний менеджер в Facebook, відповідальним за забезпечення правопорядку витоку... ( подробнее )

Інженерний сектор потребує більшої кількості жінок | листа

В суботу (Міжнародний жіночий в інженерному день) ми відзначаємо численні досягнення жінок-інженерів у всьому світі. Це довгоочікуваний час для роздумів, але тут, у Великобританії, тільки 11% інженерів-жінки. Інженерія-за багатьох речей, які ми вважаємо само собою зрозумілим, такі як будівництво доріг, мостів, залізниць, електроенергії і чистої води,... ( подробнее )

Фликр куплена на smugmug як розставання Яху починається

Одним з перших і найбільш відомих фото-сервісів, Фликр, була куплена незалежний імідж-хостинг, фірма smugmug, як Verizon починається розпад Яху.

Угода, умови якої поки не розголошуються, бачить на Flickr з його десятками мільярдів фотографій і понад 75 млн користувачів – стати частиною подібної сімейний сервіс на smugmug.

У Силіконовій... ( подробнее )

Компанія Huawei не дають дані австралійських користувачів в Китаї, каже голова

Компанія Huawei відмовиться здати відомості про Австралійський користувачами в Китай, так як виконання такого замовлення буде "повністю незаконним", його Австралійський голова стверджував.

Джон Лорд зробив коментар в Національному прес-клубі у середу, прогулянку, в якій він намагався пояснити вимоги китайського законодавства та з урахуванням... ( подробнее )

banner13