Наука

banner12

Австралійські рітейлери пружна, як вони обличчям вниз 'ефект Амазонки'

Через три місяці після запуску Amazon в Австралії, місцеві конкуренти говорять, що вони досі чекають страшний "ефект Амазонка", щоб вразити своїх продажів.

Аналітики, і деякі з самих рітейлерів, кажуть, що вони ще так вигідно, як раніше Амазонки "захват" старт – зараз.

На фондовому ринку, де інвестори, як правило, мають одне око... ( подробнее )

Розкрадачка гробниць: нова Лара, тато Крофт і Індіана Джонс здерті - обговорення зі спойлерами

Відео ігри адаптації мають тривалу історію існування, ну ... в основному абсолютно страшний, багато в чому завдяки беззмістовний зусиллями одного Уве Болл. І навіть самий затятий шанувальник Анджеліни Джолі, ймовірно, визнати, що гробниця рейдер фільми навряд чи були кращі оскароносний годину. Так чому б Алісія Вікандер, Голлівуд це дівчина і цьогорічний... ( подробнее )

Google говорить, що він підтримує запит АССС в цифрові загрозою для австралійських ЗМІ

Компанія Google вітала запит конкурсі регулятора на вплив цифрових платформ на австралійських видавців.

Австралійська Комісія з конкуренції і споживачам вивчає вплив компанії Google, контент-агрегатори, такі як Apple, Новини і платформах соціальних медіа, таких як Facebook про стан конкуренції в ЗМІ та рекламі. Розслідування взяла на себе... ( подробнее )

Б дешевий бо ноутбук запустити Фотошоп?

Я графічний дизайнер з багаторічним стані здоров'я, які регулярно ставить мене в лікарню. Вдома я працюю на настільному комп'ютері, але коли я в палаті, я вимушений використовувати ноутбук мого партнера. Мені потрібен ПК, який може працювати в Adobe творчі Suite, в тому числі 3D в фотошопі коли це необхідно, підтримка другого монітора і зберігання... ( подробнее )

Як Кембридж аналітика перетворив Facebook "лайків" в прибутковий політичний інструмент

Алгоритм в основі порушення даних Facebook звучить майже занадто похмурі, щоб бути реальним. Він тралами через самі прозові, холості проводки –"любить" користувачів, роздавати на веб-сайті – для збору конфіденційної особистої інформації про сексуальної орієнтації, раси, статі, навіть інтелект і дитяча травма.

Кілька десятків "лайків" може... ( подробнее )

Бенту клавіатурі Кіт, інтернет-сенсація і зірка YouTube, вмирає

Сьогодні він глушить з Куртом і Джиммі. Клавіатура Кіт, інтернет-мем, який підперті тисячі помилок, мертвий.

У квітні 2009 року, багато в чому завдяки один твіт з Ештоном Катчером, відео кішки "гра" наркоман маленький Касіо риф став необхідний етикетом спосіб "грати" на плівці де-небудь, скажімо, людина, що падає вниз на ескалаторі в інвалідному... ( подробнее )

Зустрічаються технологічний євангеліст, який тепер побоюється за наше психічне здоров'я

У Белінда Пармар спальні є шафа, а усередині шафи є сейф. Усередині сейфа-це не коштовності або готівкові гроші або особистими документами, але пристроїв: мобільні телефони, ноутбук, для iPod, зарядні пристрої і пульти дистанційного управління. Сім років тому Пармар була Верховною жрицею технічних можливостей. Засновник консалтингової Леді виродок,... ( подробнее )

Убер звинуватили у замовчуванні жінок, які стверджують, що сексуальні напади на водіїв

Убер намагається змусити жінок, які кажуть, що вони піддалися сексуальному насильству з боку водіїв врегулювати свої претензії за закритими дверима, а не в судах, що критики кажуть, що жертв мовчання і захищає компанію від громадського контролю.

У місті Каліфорнія позов показало, що поїздка по обміну, фірма стверджує, що пасажирів жіночої... ( подробнее )

Я повинен купити диск NAS для резервного копіювання мій ноутбук?

Я використовую 1ТБ USB жорсткий диск – він підключений до мого WiFi роутер – в якості основного сховища для мого домашнього ноутбука та мобільного телефону. У мене немає резервної копії і читав, що диски NAS є кращим варіантом для цього. Чи буде це добре, як сховище резервних копій? У мене теж є деякі документи/фотографії в onedrive. Адель

Найбільш... ( подробнее )

Ласкаво просимо в порошок гори – утопічний клуб для тисячолітнього еліти

Джефф Розенталь, стоячи поруч із засніженими гірськими носити м'які куртка, рукавички без пальців і джинси. "Це сюрреалізм, людина!", - говорить він, тремтячи, як він вивчає пейзаж знову прокладаються доріг і недобудованого будинку. “Це будинок Кен Howery це, співзасновником платіжної системи PayPal. Дивовижний будинок!"

Він перераховує... ( подробнее )

banner13