Наука

banner12

Крипто-майбутнє-це жінка: биткоин Новаторів поштовхом для включення

"Сатоши-це жінка" була однією з найбільш масштабних гасел на консенсус-2018, найбільшої в світі конференції блокчейн, яка бачила тисячі крипто-віруючі опускаються на мидтауне Нью-Йорк на упаковці, триденну зустріч минулого тижня.

Сатоши відноситься до Сатоши Накамото, досі загадкового творця Биткоинов, які ніколи не були ідентифіковані,... ( подробнее )

Розвиток технологій веде нас до неуважності | Джеймс Вільямс

Уявіть собі, що ви тільки що купили новий пристрій GPS для вашого автомобіля. У перший раз ви використовуєте його, він працює, як очікувалося. Проте, на другому шляху, він приведе вас на адресу в декількох кварталах від місця, де ви хотіли піти. На третю поїздку, ви здивуєтеся, коли ви опинитеся далеко від свого призначення, яка зараз знаходиться... ( подробнее )

Дані Facebook зібралися в Кембриджі аналітика зверталися з Росії, говорить депутат

Дані Facebook зібралися в Кембриджі аналітика був доступний з Росії, - сказав депутат.

Даміан Коллінз, який є лідером парламентського розслідування фейкових новин, розповів CNN, що офіс Уповноваженого з інформаційних питань (ICO), який знайшов докази того, що файли були доступні з Росії та інших країн. Питання та відповіді що МГО розкрити,... ( подробнее )

Відмова Facebook в М'янмі-це робота невмілий малюк

Коли Facebook запросила журналістів на брифінг за телефоном у вівторок увечері, щоб поговорити про свої успіхи в боротьбі з риторикою ненависті в М'янмі, здавалося, ініціативний, благонамірені хід від компанії, яка зазвичай бореться пр пожеж на декількох фронтах.

Але публікація розслідування, сенсації Reuters в середу вранці запропонував... ( подробнее )

Б'є доктор Дре зобов'язали виплатити $25 млн до екс-партнера

Присяжні визнали, що доктор Дре, музичний магнат Джиммі Айовин і їх компанії навушників Beats Electronics по боргу колишнього партнера 25.2 млн доларів у вигляді роялті. Доктор Дре, щоб Марвін Гей біографія з правами на каталог співачки Детальніше

У Лос-анджелеському Верховному Суді присяжні визнали з мінімальною перевагою... ( подробнее )

Кім Дотком може бути екстрадований до США, Нова Зеландія апеляційний суд

Нова Зеландія апеляційний суд постановив, що інтернет-підприємець і засновник megaupload Кім Дотком може бути екстрадований в Сполучені Штати, щоб постати перед рекет і обвинувачення у кримінальному авторського права.

Письмове рішення суду відхилила апеляцію Доткомів і залишив у силі рішення суду нижчої інстанції в 2017 році, що екстрадиція... ( подробнее )

Море злодіїв: як рідкісні принишкли гармати й принесли мир на морях

Незабаром після онлайн піратське пригода на море злодіїв був випущений в березні, вона стала зоною бойових дій. Гра бачить невеликі групи гравців борту суден і setsail з відкритого океану в пошуках скарбів, але кожен раз, коли ви помітили інший човен, результат був би бій на смерть, гарматами напереваги і мечами крутяться. Розробник ігри рідко сподівалися,... ( подробнее )

Страхи за роль у whatsapp в поширенні фальшивих новин

Натх Abijeet і Nilotpal Дас поверталися з поїздки до водоспаду в індійській провінції Ассам, на початку цього місяця, коли вони зупинилися в селі, щоб запитати дорогу. Двоє чоловіків витягнули з машини і побили до смерті натовпом, який звинуватив їх у крадіжці дітей.

"Селяни отримали підозрілих незнайомців, а за останні три-чотири дні Повідомлення... ( подробнее )

'Facebook робить все: зростання орендної плати виганяти сім'ї із Силіконової долини

Сандра Замора йде Facebook. Не з-за російських виборів втручання, неправильне використання особистих даних або який-небудь з соціальних мереж інших скандалів.

Для 29-річного, це особисте: Facebook є її сусідом, і присутність компанії, вона сказала, бешкетує на її співтовариство.

Замора є частиною групи з Менло-парку орендарів... ( подробнее )

Водій транслював голос, коли убер самохідний автомобіль розбився, кажуть у поліції

У "безпека водія" за кермом самостійного водіння убер, який вдарив і вбив пішохода потокового телевізійного шоу Голос на її телефон під час аварії, поліція сказала.

Зіткнення, в якому загинули Елейн Герцберга, 49, який переходив дорогу вночі в темпі, штат Арізона, був "цілком можна уникнути", поліцейський звіт сказав, Якщо Рафаела Васкес... ( подробнее )

banner13