Наука

banner12

Facebook хітом з позов за колекцію текстів та журнали викликів

Facebook загрожує колективний позов за одкровення, які він увійшов текстових повідомлень і телефонних дзвінків через свого смартфона.

У позові, поданому у Facebook по дому Північного округу Каліфорнії, основний позивача, Джон Condelles III держави, що соціальна мережа дії "представлено кілька помилок, в тому числі споживач приманки-і-перемикач,... ( подробнее )

Елон Маск об'єднує зусилля DeleteFacebook #як Tesla і spacex сторінки зникають

Елон Маск приєднався до руху #DeleteFacebook у п'ятницю, знімаючи офіційні сторінки дві з його компаній, Тесла і spacex, після того, як він дізнався, мабуть, вперше на сторінках існувало.

Головний мільярдер виконавчої влади займаються якоюсь безтурботний щебет тролінг вранці в п'ятницю, відповідаючи на твіт з whatsapp співзасновник компанії... ( подробнее )

Биткоин: що експерти говорили про криптовалюте?

Биткоина коливання привернули велику увагу за минулий рік. Ось деякі з найбільш пам'ятних зауваження від старших фігур в світі фінансів. Ів Мерш

Ів Мерш, член виконавчої Ради Європейського центрального банку, закликав до глобального заборони на віртуальних валютах з-за їх загрози для фінансової стабільності на 8 лютого. Биткоин-транзакції... ( подробнее )

Виробники Android телефону пропустити оновлення безпеки Google без відома користувачів – дослідження

Деякі виробники Android-смартфонів не пропускати оновлень безпеки без повідомлення користувачів, натомість стверджуючи, що програмне забезпечення смартфона до Дата з щомісячним оновленням безпеки компанії Google, стверджують дослідники.

Дослідники з дослідження безпеки Німеччини лабораторій (ПОЯСНИВ) провели дворічне дослідження на стан... ( подробнее )

Чи готові ви? Це всі дані Facebook і Google на Ви | Ділан Керран

Хочете вразлива? Я збираюся показати, як багато вашої інформації, подібних Facebook і Google зберігати про вас без вас, навіть не усвідомлюючи цього. Google знає, де ви були

Google зберігає Ваше місце розташування (якщо у вас є відстеження місця розташування включив) кожен раз, коли ви увімкніть телефон. Ви можете бачити графік, де ви були... ( подробнее )

Facebook для зупинки дозволяє брокерам дані, такі як experian і цільових користувачів

Facebook закриває функцію, що дозволило "брокери даних", такі як experian і Oracle, щоб використовувати свої власні римскористайтесь інформації для споживачів на цільових користувачів соціальної мережі, компанія оголосила.

Функція, відома як "категорії контрагентів", "спад протягом наступних шести місяців", Facebook оголосив у короткому... ( подробнее )

ВР може навчити нас, як боротися з сексуальними домаганнями?

Через шолом oculus Rift віртуальної реальності гарнітура, я опиняюся в промисловій, світло посипаної офісних приміщень – далеко від підвальній офісі я сиджу.

Є чотири "колег" зі мною – жінка, Рейчел, і троє хлопців – говорячи про майбутній конференції в Лас-Вегасі. У розмову вступає роздягальні свою чергу, з чоловіками жартувала щодо афтепаті,... ( подробнее )

Швидкість НБН сповільнилося за рахунок опори на мідяну мережу, її генеральний директор визнає

Залежність національної широкосмугової мережі на мідь привів до зростання швидкості вина і зниження швидкості інтернету, але допоміг поставити мережі швидше і дешевше, виходить головний виконавчий сказав.

В позиційному документі, опублікованому в п'ятницю, Білл Морроу відверто про проблеми волокна до вузла (FTTN) технології та використання... ( подробнее )

Японія: робот-доги урочистих буддійських проводи на похоронах

Бажаючи покласти кінець такого улюбленого домашнього вихованця, як правило, вимагає трохи більше, ніж лопата, ділянка в саду, а деякі добре підібрані слова. Але що відбувається, коли "вихованець" - це робот?

В Японії, загибель непоправної "Айбо" робот-собаки відзначається в чому таким же чином, як у людей, з урочистою церемонією в Буддійському... ( подробнее )

'Технік керівники, як культ лідерів – художників, приймає на Facebook і великих даних

Чудово збіг, в середу, так як Марк Цукерберг нарешті звернувся до драми даних-порушення Facebook скандал, Британські художники Бен Ленглендса і Ніккі Белл відкрив свою нову виставку про необмеженої влади Facebook і інші великі технологічні компанії орудувати.

Інтернет-гіганти: майстри Всесвіту, в ikon Галерея Бірмінгема до 10 червня виповнюється... ( подробнее )

banner13