Наука

banner12

Молоді росіяни постинг мемів загрожує тюрма за "екстремізм"

Пару мемів змінило життя Марії Motuznaya. У 24-річна дівчина із сибірського міста Барнаула загрожує до шести років в'язниці за серію жартівливі фотографії вона розміщена в інтернеті, в тому числі змову з черницями освітлення сигарет з написом "швидка, а Бога немає".

Хоча справа ще не пробували, Motuznaya була додана до реєстру російських... ( подробнее )

Хакер засуджений до тюремного ув'язнення за роль у Дженіфер крадіжка оголених фото Лоуренс

Хакер був засуджений до восьми місяців тюремного ув'язнення у середу за схему, яка піддається інтимні фото актора Дженніфер Лоренс та інших знаменитостей.

Джордж Гвоздика, 26, звинуватили в незаконному злом приватних акаунтів iCloud Яблуко 240 осіб, у тому числі і голлівудських зірок, а також звичайних користувачів мережі Інтернет, що дозволяє... ( подробнее )

Чому люди не можуть перестати грати зараз Fortnite?

Майже всі відео гри розроблений, щоб зробити ви хочете грати. Зараз Fortnite, правда, особливо добре тримати людей повертатися, тиждень за тижнем, матч за матчем. Ця "липкість", як гейм-дизайнери називають його, є не якийсь революційно нової гри-факторі дизайн. Замість цього, Fornite покращився і упакувати ідеї, створення ефективної еволюційний крок,... ( подробнее )

Джозеф Стігліц про штучний інтелект: 'ми йдемо до більш розділене суспільство'

Це повинно бути важко для Джозефа Стігліца, щоб залишатися оптимістом в особі похмуре майбутнє, він боїться, може бути. Нобелівський лауреат і колишній головний економіст Світового банку ретельно думав про те, як штучний інтелект буде впливати на наше життя. На задній частині технології, ми могли б побудувати собі багатше суспільство і, можливо,... ( подробнее )

Доля 2: порятунок – чого чекати від наступної еволюції стрілець

Все увага приділяється економіці та громад долі – і інші всепоглинаючої "хобі" ігор, починаючи з FIFA на полі бою – це може бути легко випустити з уваги, що вони повинні бути веселими. Але, грунтуючись на цілий день сидіти з майже фінальна версія гри в студії Bungie просто від Сіетла, штат Вашингтон, очевидно, було стільки на свідомість групи, як... ( подробнее )

Як відео-ігри музика вальсировал за класичною ФМ

На початку 2018 року, Чорне дзеркало, творець Чарлі Брукер був гостем на Радіо 4 острова дисків пустелі, для якого один з його вибраних записів була тема Джонатан Данн для гри 1988 хлопчик гра Робокоп. У травні, Королівського Альберт-Холу відбувся на PlayStation в концерті, на якому Королівський філармонічний оркестр виконав музику з гри, зроблені... ( подробнее )

502 поганий шлюз помилка: що робити, коли ви не можете потрапити на сайт

Я постійно отримую повідомлення про помилку 502 поганий шлюз з nginx/0.7.67, коли я намагаюся відкрити сайт freecycle виступає. Я перезавантажив і використовувати "відновлення системи" кілька разів, але не був в змозі очистити його. Ви знаєте, як з цим розібратися?

Вів

Помилкою невірний шлюз виходить з сервера, і як правило, не... ( подробнее )

Пердеж єдинорога рядки: художник досягає врегулювання з Элоном Маском

Художник Колорадо, говорить, що він досяг угоди з Элоном Маском після складної використовувати Тесла магната з пердеж єдинорога мотив, який він намалював, як іронічна данину електромобілів.

Мускус використовується зображення з мультфільму на Twitter, без вказівки авторства, щоб просунути його спектр Тесла електричний автомобіль, і ігнорувати... ( подробнее )

Твіттер постійно баніт теорії змови Алекс Джонс

Один місяць після того, як вона відзначилася від інших технологій, відмовившись бар теоретик правих змови Алекс Джонс від своєї платформи, Twitter впав у лінії у четвер, назавжди заборонивши рахунках, як Джонс і його з Infowars сайт. Підпишіться на отримання найкращих оповідань нам щоранку

"Ми прийняли це дія, засноване на нові звіти... ( подробнее )

Елон Маск вибачається за дзвінок в тайській печері спасителя 'педо'

Технологічний підприємець Елон Маск вибачився перед британцем, який допоміг врятувати групу хлопчиків і їх футбольний тренер з печери в Таїланді минулого тижня, після назвавши його "педо" в Twitter.

Вернон Ансворт сказав, що він розглядає судові справи і був "здивований і дуже злий" з-за образи.

Маск на цьому тижні видалив образливий... ( подробнее )

banner13