Экономика

banner12

Україна звинуватила Росію в падінні тиску на вході в ГТС

У повідомленні "Нафтогазу" говориться, що "Газпром" продовжує не виконувати технічні зобов'язання за контрактом на транзит газу з українською компанією за дотримання тиску газу.

НАК "Нафтогаз України"... ( подробнее )

МВФ озвучив обсяг втрат економіки України через корупцію

У будь оцінці по корупції Україна займає позиції гірше, ніж країни центральної та східної Європи, заявив у п'ятницю постійний представник МВФ в Києві Йоста Люнгман.

Україна не досить ефективно бореться... ( подробнее )

Будівництво бетонних доріг в Україні не обійдеться без РФ - експерт

Директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк в ефірі «ГС» зазначив, що важливою відмінністю цементної дороги від бетонної є те, що вона може бути на 100% побудована з українських матеріалів.

В... ( подробнее )

ФБР вивчає банківські перекази офшорних компаній, пов'язаних з Януковичем

Як повідомили джерела, близькі до розслідування, як мінімум чотири транзакції були проведені консалтинговою компанією Global Endeavour, яка, за даними порталу, співпрацювала з колишнім українським лідером Віктором Януковичем.

подробнее )

В Україні зріс розмір стипендій

Уряд підвищив з 1 листопада академічні і соціальні стипендії для українських студентів на 18%. За словами прем'єра, це рішення уряд опрацьовувало не один місяць.

З 1 листопада стипендії підвищено... ( подробнее )

У Чорнобилі почали будувати сховище ядерних відходів

Після його запуску Україна стане незалежною в питанні переробки відпрацьованого ядерного палива, заявив віце-прем'єр України Володимир Кістіон.

На території Чорнобильської атомної станції 9 листопада... ( подробнее )

Рада у вівторок обговорить підвищення пенсій

У ВР заплановано розгляд законопроектів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій та про внесення змін до Бюджетного кодексу з питання підвищення пенсій.

Нардепи... ( подробнее )

Земельна реформа виключена з умов МВФ по траншу - Мінфін

Як заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, необхідність земельної реформи для розвитку української економіки очевидна і її треба було вже давно провести.

Земельна реформа виключена з числа обов'язкових... ( подробнее )

Місія МВФ приїде в Україну працювати над держбюджетом-2018

З 9 по 17 листопада в Києві перебуватиме місія Міжнародного валютного фонду. Її члени візьмуть участь в обговоренні держбюджету України на 2018 рік.

Технічна місія МВФ відвідає Київ з 9 по 17 листопада... ( подробнее )

Порошенко схвалив пенсійну реформу

Президент підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", яким вводиться пенсійна реформа.

Президент України Петро Порошенко в неділю підписав законопроекти... ( подробнее )

banner13