Авто

banner12

На скільки в Україні подешевшають електромобілі в 2018 році

У день прийняття держбюджету Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу, серед яких — звільнення від сплати ПДВ та акцизного податку імпорту електромобілів. Норма буде діяти протягом 2018 року.

Таким чином, зараз при ввезенні, наприклад, бюджетного електрокара Nissan Leaf 2016 р. в. колишнього у вживанні, оформленого ГФС за вартістю... ( подробнее )

В Україні зростає виробництво легкових авто та автобусів

У листопаді 2017 року на українських заводах було вироблено трохи більше 1,01 тис. автотранспортних засобів, що на 15,6% більше торішнього результату листопада і на 7,4% перевищує жовтневий показник цього року. Про це свідчать дані асоціації "Укравтопром".

У загальному обсязі автовиробництва більшу частину становили легкові автомобілі,... ( подробнее )

Створюю атмосферу "заводу м'яса" з входом через "м'ясну лавку" — ресторатор Сава Лібкін

Вірніше, вивіска на фасаді нового ресторану Сави Лібкина є — "м'ясо. Кава". Але вона, скоріше, нагадує вхід в звичайну м'ясну крамницю.

І дійсно, в м'ясну лавку, "конспирирующую" вхід в ресторан, ви спочатку і потрапляєте: тут можна придбати м'ясо, варену ковбасу, випити кави. А сам ресторан знаходиться в глибині, на двох поверхах. Дизайн... ( подробнее )

Управління хаосом: як ефективно працювати з творчими людьми

З 17 років роботи в рекламі — десять я керую креативними агентствами. Займаюся творчим менеджментом. Ми створюємо й розвиваємо комерційні бренди, створюємо маркетингові стратегії і робимо рекламу. Приблизно половина компанії, близько 30-40 людей — люди творчих спеціальностей. Арт-директора, дизайнери, копірайтери, комунікаційні стратегії та інші.... ( подробнее )

Незважаючи на швидкий розвиток інтернету, тривалість перегляду ТБ зростає у всьому світі — генпродюсер ТЕТ

Інтерв'ю провели Ірина та Ілля Мельниченко (15 та 13 років), спікери всеукраїнської конференції "Завтра_2037", художники-аніматори, хоумскулеры, музиканти.

Як ви вибрали сферу діяльності?

На телебаченні я з самого дитинства — мої батьки все життя працювали в цій сфері і, природно, з самого раннього віку я була "по той бік екрану".... ( подробнее )

Чому "закон трьох посилок" не буде ефективним

Боротьба з контрабандою — дуже важлива задача для держави. "Укрпошта" повністю підтримує наміри знизити рівень нелегальних перевезень. Проте обраний інструмент навряд чи принесе результат: стягувати мито з посилок із Китаю, де середній чек за статистикою менше $10, вийде дорожче для держави.

На нашу думку, дана ініціатива досить суперечлива.

По-перше:... ( подробнее )

Депутати хочуть звільнити ретро-автомобілі від "розмитнення"

У Верховній Раді України зареєстровані законопроекти, якими пропонується надати статус "історичні" придатним до експлуатації авто, виготовленим 40 років тому і раніше за умови, що модель такого авто знята з виробництва більше 25 років тому. Такі автомобілі також пропонується звільнити їх від сплати ПДВ, акцизного збору і мита при ввезенні в Україну.

Законопроекти... ( подробнее )

Як просувати локальний бізнес в Instagram

Ім'я облікового запису та ім'я користувача

Для налаштування параметрів потрібно перейти до редагування профілю.

Ім'я користувача — це нікнейм в рамках соцмережі. Він може складатися з букв латинського алфавіту, цифр, точок та нижнього підкреслювання. Правильне рішення для локального бізнесу — написати назву закладу:

подробнее )

Український ринок б/у автомобілів продовжує зростати

У листопаді на первинному ринку легкових автомобілів колишні в експлуатації автомобілі охопили 45% загального обсягу продажу. Із загальної кількості 13,9 тис. зареєстрованих легкових автомобілів майже 6,23 тис. авто довелося на б/у авто. Про це повідомляє прес-служба асоціації "Укравтопром".

Порівняно з листопада 2016 року кількість первинних... ( подробнее )

П'ять помилок стартапів в переговорах з інвестором

Як юриста, який займається оформленням стартапів і венчурним фінансуванням мені доводиться брати участь в переговорах як на боці інвестора, так і на стороні стартапу. Трапляється, що переговори провалюються і закриття угоди не представляється можливим, іноді інвестору не подобається команда проекту або сам проект як бізнес, але іноді угода не може... ( подробнее )

banner13