Roewe розсекретила конкурента Tesla


Опубликованно 06.07.2018 01:50

Roewe розсекретила конкурента Tesla

Належить концерну SAIC китайський бренд Roewe розкрив інформацію про флагманському электрокроссовере Marvel X. Потенційний конкурент Tesla Model X оснащений трехмоторной силовою установкою і зможе розганятися до 100 км/год за чотири секунди. Максимальна швидкість досягає позначки 170 км/ч.

Незважаючи на те, що Roewe Marvel X був офіційно представлений на автошоу в Пекіні в квітні поточного року, повні дані про кросовер і фото інтер'єру компанія надала тільки зараз. Як з'ясувалося, новий флагман буде пропонуватися у двох версіях.

Базовий кросовер - задньопривідний з двома електромоторами: 116 к. с.(255 Нм) і 71 к. с. (155 Нм). Запас ходу - 500 км.

Топовий - повнопривідний з трьома моторами: до двох агрегатів базової версії додали ще один 116-сильний мотор. Він встановлений на передній осі і додав до масі електрокара ще 111 кг. Пікова потужність такого трехмоторного кросовера складає 303 к. с. З місця до 100 км/год він розганяється за 4.0 с. Максимальна швидкість - 170 км/год, Запас ходу менше, ніж у базової версії.

У стандартному оснащенні флагмана 19.4-дюймовий дисплей, приладова панель з технологією доповненої реальності, автопілот, допомагає автомобілю самостійно знаходити паркувальної місце, і бездротова індукційна зарядка. В екстер'єрі та інтер'єрі велика кількість хрому і світлодіодів.

Прийом попередніх замовлень на Roewe Marvel X в Китаї стартує в червні. Випробувати перші автомобілі клієнти марки зможуть у вересні.


banner14

Категория: Авто