Volkswagen розсекретив дату прем'єри першого електричного спорткара


Опубликованно 07.07.2018 00:20

Volkswagen розсекретив дату прем'єри першого електричного спорткара

Спортпрототип Volkswagen I. D. R Pikes Peak, підготовлений для участі в перегонах на горі Пайкс Пік в Колорадо, буде представлений 22 квітня у французькому Олесі.

Місцем дебютного показу I. D. R Pikes Peak місто Алес обрано зовсім не випадково. Тут розташована домашня траса французького гонщика Роману Дюма. Переможець «24 годин Ле-Мана» і триразовий переможець «Пайкс-Пік» займе місце пілота в кабіні повнопривідного електричного спортпрототипа під час гонки. Його кращий час на Пайкс Пік - 8 хвилин 51.445 секунди.

Про самому I. D. R Pikes Peak відомо тільки, що його розробкою займалися підрозділу Volkswagen R і Volkswagen Motorsport. За попередньою інформацією, електрокар оснащений «інноваційними акумуляторами», але технічної інформації про них поки немає.

З його допомогою компанія планує змістити з п'єдесталу поточного рекордсмена в класі електричних прототипів - латвійський Drive eO PP100, що подолали 156 поворотів Пайкс Пік за 8 хвилин 57.118 секунди.

Перший підйом на гору Пайкс Пік в Колорадо відбувся в 1916 році і з тих пір проходить кожен рік. В даний час в змаганнях беруть участь різні класи автомобілів, мотоциклів, вантажівок і квадроциклів. В середньому - близько 150 одиниць щорічно.

Дистанція довжиною 19.99 км являє собою звивисту гірську трасу, що складається з 156 крутих поворотів. Старт гонки розташований на висоті 2 862 метра над рівнем моря, фініш - 4 301 метр над рівнем моря. Перепад висот між стартом і фінішем 1 439 метрів. До 2011 року включно покриття траси було змішаним - частина ділянок була заасфальтована, інша їх частина залишалася гравійної.


banner14

Категория: Авто