Хенрік Фіскер підтвердив розробку доступної моделі


Опубликованно 08.07.2018 00:10

Хенрік Фіскер підтвердив розробку доступної моделі

Третьою моделлю компанії Fisker, заснованої колишнім дизайнером Aston Martin Хенріком Фіскером, буде бюджетний електрокар вартістю менше 40 тисяч доларів. Про це видання Autocar повідомило з посиланням на засновника компанії.

У недавньому інтерв'ю виданню Фіскер підтвердив, що компанія працює над створенням «народного електромобіля» - бюджетного електрокара вартістю до 40 тисяч доларів. Новий електрокар стане логічним продовженням модельної лінійки компанії, у якої вже є суперкар EMotion вартістю від $130 тисяч і електричний безпілотний шаттл Orbit, який буде пропонуватися на умовах каршеринга. Точних термінів появи бюджетної моделі Фіскер не назвав.

Не виключено, що компанія розробить дизайн і конструкцію електрокара, а його серійним виробництвом займеться інший автовиробник. Результатом такої співпраці з китайською компанією Hakim Unique Group є безпілотник Fisker Orbit, концепт якого компанія представила в грудні 2017 року. Безпілотник планується використати в рамках проектів розвитку «розумних» міст. Його поставки на ринок повинні початися в кінці поточного року.

Ще одним напрямком у роботі компанії є розробки в області твердотільних акумуляторів. В кінці 2017 року Fisker запатентувала «ідеальний» акумулятор, заряджається протягом однієї хвилини і забезпечує запас ходу в 800 км. На ринку він з'явиться у 2023 році.


banner14

Категория: Авто