Ви можете купити що-небудь на чорному ринку, в тому числі в Twitter


Опубликованно 08.07.2018 02:10

Ви можете купити що-небудь на чорному ринку, в тому числі в Twitter

Все має ціну, навіть в ТОП Twitter ручки, і якщо хтось не хоче продавати, то вони можуть бути змушені відмовитися від свого облікового запису.

"У нас є ринок, який дозволяє продаж в Twitter", - говорить Філі, підривної маркетинг, який заснований ForumKorner онлайн-ігровий форум. "На відміну від деяких веб-сайтах, однак, ми не допускаємо продажу вкрадених акаунтів, що деякі люди фішингу, або зламати, щоб отримати, перш ніж перепродувати їх."

Це ж по всій соціальних медіа. Минулого місяця підліток був наданий ?5,000 круїз в обмін на його snapchat ім'я користувача, хоча облікові записи в Instagram відкрито продаються на інтернет-ринках.

Тіньових ділків стебло веб-пошук найбільш потенційно прибуткові ручок, переконуючи своїх господарів, розлучається з ними, перш ніж перепродуючи за значно вищою ціною.

"Забавно, що деякі люди не знають щирого значення ручкою", - говорить інший трейдер на умовах анонімності. “Наприклад, я звик шукати трилітерні абревіатури. Ручка, як правило, йдуть близько 30$, але мало вони знають, що люди шукають конкретну @'и, корелюють з їх бізнесом. Я перегорнув кілька разів 20-$40$до 700$".

В інших місцях люди стверджують, що їх акаунти були підмінений, і своїми ручками вкрали і продали, але в Твіттері вже, мабуть, не реалізовані надійні системи для запобігання практики.

"Twitter поки піти після того, як хакери або шахраї, не кажучи вже про законних продавців рахунку, як я", - говорить Філі. "Фішинг рахунок так само легко, як скачування заражених програм, цокає пару варіантів і натиснувши запуску".

"Вони використовували соціальну інженерію стратегії з безліччю інших сервісів і сайтів (наприклад, Amazon)", - каже Джош Брайант, дизайнер цифровий продукт фірма, яка зафіксувала, як він майже втратив свою ручку в блозі.

“Чому це тільки гроші. Обидва мої @JB на Twitter і Instagram і є величезна економіки, то за бажаний імена прямо зараз. Якщо хакер зможе отримати їх, список і продати їх до того, як сайт реагує вони повинні принести досить солідний прибуток."

'Твіттер прислав мені автоматичних розсилок, заявивши, що я був переодягнений Чейз Банк, в якому я не був, перш ніж вони взяли ім'я від мене, - каже Чейз Джунта, розробника програмного забезпечення, що раніше належав ручку @погоні. Фото: Спенсер Платт/Getty Зображення

Інший користувач стверджує, що їх ім'я було взято себе в Twitter. "Брокер продовжував наближатися до мене, і коли я відхилив його останнє речення, офіційна скарга була подана в Twitter, на яких я не знаю, а ручка була передана з JPMorgan", - говорить Чейз Джунта, розробником програмного забезпечення, який раніше належав ручку @погоні.

"Я завжди припускав, що Морган хоче, так як вони за величиною Банк у США, але я також припустив, що вони, або, може бути, навіть Твіттер, зв'яжіться зі мною безпосередньо, щоб створити якийсь обмін- не якийсь тіньовий брокер".

Твіттер, однак, не дозволяє торгівлі Логінов. Він прямо заявляє: "спроби продати, купити, або отримати інші форми оплати в обмін на імена є також порушення, і може призвести до постійної блокування облікового запису." Це не здається, ніби зупинив їх рук у руки.

"Після його останнього речення, я отримав акції в Twitter", - говорить Джунта. “Заходи, які вони прийняли, щоб взяти мій рахунок вниз було неймовірно тривожно. Вони мене відправили автоматичних розсилок, стверджуючи, що я був переодягнений Чейз Банк, в якому я не був, перш ніж вони взяли ім'я від мене".

“Звичайно, озираючись назад, я б прийняла його останнє речення 20,000$. Але я думав, що я робити 'правильно', повернувши його вниз у цей час."

Це почуття вторить Патрік де Laive, засновника веб, який запропонував $20 000 для @Патрік спортсменом.

Рахунки можуть бути видалені з-за тривалої бездіяльності для того щоб запобігти ручку навпочіпки. У перші дні соціальні медіа-гіганта, це означало, що люди можуть звернутися до адміністратора і просити неактивних ручки.

Колишній співробітник Twitter повідомив Охоронець, як вони можуть просити невикористовувані логіни для себе і сім'ї. Інші з самого початку демонструє відносну легкість, в якій підприємливі люди можуть захистити свої потрібні ручки.

"Я отримав свою першу назву, як мій Твіттер після шестимісячної кампанії, яка включала деякі "легкий Інтернет" переслідування, цькування співробітників в Twitter, $250 і відвідування патентного відомства", - йдеться в Гаї січня, директор сміливі, венчурного капіталіста у компанії, чиє ім'я було взято неактивного користувача.

"Я зареєстрував в інтернеті домен на моє ім'я, щоб зміцнити моєму випадку (у разі, якщо товарний знак люди вирішили шукати глибше), потім розщедрився мій ?170 до офісу інтелектуальної власності, реєстрація у Гаї™ в якості товарного знака.".

“Збройні з маркою я звернувся в службу підтримки Twitter і приблизно через тиждень, я отримав лист про те, що я можу або створити новий обліковий запис або перенести ім'я користувача до існуючого облікового запису. Місія виконана – і це виявилося легше, ніж я очікував."

Це не просто люди, які скупили бажано імена. Держава Ізраїль купив @Ізраїлі ручка для зареєстрованих шестизначну суму в 2010 році, в той час як CNN, зайнятих власником @cnnbrk в якості консультанта в обмін на передачу їм рахунок.

"Твіттер завжди був дуже ясно, що це проти їх умови на продаж логіни, але це не зупинило людей, які намагаються", - говорить Сью Ллевелін, який тренується, щоб журналісти використовують соціальні медіа. "Вони також засуджують людей сидіти навпочіпки на імена, тобто створення облікового запису і не використовувати його".

"Чесно кажучи, я думаю, що якщо гучне ім'я знаменитості хотіли ім'я, яке не використовується, то вони, ймовірно, може отримати його".


banner14

Категория: Наука