Вчені розробили пристрій, який може "почути свій внутрішній голос


Опубликованно 08.07.2018 02:10

Вчені розробили пристрій, який може

Дослідники створили переносна пристрій, який може читати думки людей, коли вони використовують внутрішнім голосом, дозволяючи їм для управління пристроями і задати питання, не кажучи.

Пристрої, звані Альтерего, можна транскрибувати слова, які власники вербалізувати внутрішньо, але вголос не говорять, за допомогою електродів, прикріплених до шкіри.

"Наша ідея була: ми могли мати платформу, яка більше внутрішньої, що об'єднує людину і машину в деяких відносинах і що відчуває внутрішнє розширення нашого пізнання?" - сказав Arnav Капур, який керував розробкою системи Массачусетського технологічного інституту Медіа-лабораторії.

Капур описує гарнітуру як "інтелект-збільшення або IA пристрій, і був представлений на Асоціації інтелектуальних конференції користувачів обчислювальної техніки по інтерфейсу в Токіо. Він носиться навколо щелеп і підборіддя, обрізається по верхньої частини вуха, щоб утримувати його на місці. Чотири електрода під біле пластикове пристрій контактує з шкірою і підібрати тонких нервово-м'язових сигналів, які спрацьовують, коли людина verbalises внутрішньо. Коли хтось говорить слова всередині своєї голови, штучного інтелекту у пристрої може відповідати конкретне сигнали в певні слова, подаючи їх у комп'ютер. Відтворення Відео 1:22 Дивитися Альтерего демонструються відео

Потім комп'ютер може реагувати через пристрій через динамік кісткової провідності, яка відтворює звук у вухо без необхідності навушники повинні бути вставлені, залишаючи власника безкоштовно послухати весь інший світ заодно. Ідея в тому, щоб створити зовні тихий комп'ютерний інтерфейс, який тільки власникові пристрою Альтерего може говорити і чути.

“Ми в принципі не можемо жити без наших мобільних телефонів, цифрових пристроїв. Але на даний момент використання цих пристроїв є дуже руйнівним", - сказав Петті Маас, професор медіа-мистецтв і наук у массачусетському технологічному інституті. "Якщо я захочу подивитися що-то, що це має відношення до розмови я, я повинен знайти мій телефон і типу код доступу і відкрийте програму і введіть у пошук ключове слово, і все це вимагає, щоб я повністю переключити увагу від мого оточення і людей, що я з телефону сама."

Мейс і її учні, в тому числі Капур, експериментують з новими форм-факторів і інтерфейсів, щоб забезпечити знання і смартфонів без нав'язливого порушення вони викликають у повсякденному житті.

Пристрій Альтерего вдалося в середньому на 92% точність транскрипції в 10 осіб суд з близько 15 хвилин налаштування для кожної людини. Ось кілька процентних пунктів нижче 95%-плюс точність курсу, що Google голосової транскрипції може використовувати традиційний мікрофон, але Капур говорить, що система дозволить підвищити точність з плином часу. Поріг людини для голосового точність слова є близько 95%.

В даний час Капур і команда працюють над збором даних для поліпшення розпізнавання і розширити кількість слів не важливо, хто вони можуть виявити. Його вже можна використовувати для контролю основного інтерфейсу, таких як потокова система року, переміщення і вибору матеріалів, і може розпізнавати цифри, грати в шахи та виконувати інші основні задачі.

Кінцева мета-зробити взаємодію з AI помічники, такі як Google помічник, Амазонки Алекса або Siri від Apple менш напряжно і більш затишний, що дозволяє людям спілкуватися з ними таким чином, що з'являється мовчати у зовнішній світ – систему, яка звучить як фантастика, але представляється цілком можливим.

Єдиним недоліком є те, що користувачам не доведеться носити пристрій, закріплений на своє обличчя, бар'єр, розумні окуляри, таких як Google скла не вдалося подолати. Але експерти вважають, що технологія має великий потенціал, не тільки в споживчій сфері діяльності, таких як диктант, але і в промисловості.

"Було б здорово спілкуватися з голосом в середовищі, де ви зазвичай не зможете?" - сказав Тед Starner, професор обчислювальної техніки в технологічному інституті Джорджії. "Ви можете собі уявити всіх цих ситуаціях, коли у вас високий рівень шуму навколишнього середовища, як на палубі авіаносця, або навіть в місцях з великою кількістю машин, таких як електростанції або друкарський верстат."

Starner також бачить застосування в армії і для тих умов, які перешкоджають нормальній мові. Вчені з'ясували, як мозок розпізнає обличчя – читаючи думки мавп


banner14

Категория: Наука