За 10 років українське автовиробництво скоротилося в 90 разів


Опубликованно 09.07.2018 00:00

За 10 років українське автовиробництво скоротилося в 90 разів

«Укравтопром» опублікував травневу статистику українського автовиробництва: у звітному місяці українські заводи випустили 442 автотранспортних засоби. В асоціації порівняли отриманий результат зі статистикою десятирічної давності і констатували скорочення обсягів випуску в 90 разів.

Як відзначили в асоціації, всі «травневі» легкові автомобілі - це продукція заводу «Єврокар», у цехах якого здійснюється великовузлове складання автомобілів ?koda. У травні з заводського конвеєра зійшли 374 автомобіля. Це на 39% менше, ніж у квітні поточного року і 43.5% менше, ніж у травні 2017 року.

Негативну динаміку показав і виробництво комерційних автомобілів. Їх у травні зібрали 5 штук, що в два рази менше, ніж у квітні поточного року і майже на 17% менше, ніж у травні минулого. Як відзначили в асоціації, з серпня 2016 року в статистиці не враховуються дані щодо КрАЗу, оскільки підприємство перестало надавати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів.

Єдиний позитивний момент у травневої статистикою - виробництво автобусів. У звітному місяці українські підприємства випустили 63 автобуса, що на 26% більше, ніж за місяць до цього і на 17% більше, ніж рік тому.


banner14

Категория: Авто