Злий акціонерів Facebook виклик Цукерберга через корпоративної диктатури'


Опубликованно 09.07.2018 02:20

Злий акціонерів Facebook виклик Цукерберга через корпоративної диктатури'

Протягом декількох місяців після Facebook зіткнулися з одним з найбільших криз у своїй 14-річній історії закінчилася скандалом Кембридж даних аналітика, її головний виконавчий директор Марк Цукерберг, і піддані суворому допиту і підвищену увагу з боку його користувачів, засоби масової інформації та урядами по всьому світу.

У четвер, виконавчий мільярдер зіткнувся з іншою проблемою: від розгніваних на щорічних зборах акціонерів компанії, де інвестори активіста змусили голосів на шість пропозицій по зміні управління компанії або установи та інших реформ.

І хоча Цукерберг і його ради директорів уникнув неушкодженим виборів вирішений завдяки неоднаковою структури компанії з правом голосу – захід став майданчиком для уїдливі докори свого керівництва. Facebook звинуватили у проведенні масового спостереження через свої додатки Детальніше

Тон задавали кілька хвилин в конференц-зал, коли учасник перервав голова зборів скаржитися, що акціонери не змогли б говорити тільки після голосування.

"Акціонерної демократії вже не вистачає на Facebook," жінка стверджувала, перш ніж її мікрофон був вимкнений.

Інший учасник, Крістін Jantz за northstar Управління активами, сказав: "Якщо конфіденційність є правом людини, як заявив генеральний директор Microsoft, то ми стверджуємо, що погане керівництво Facebook даних клієнта рівнозначно порушенню прав людини".

Jantz говорив на користь тієї чи іншої пропозиції щодо реформування структури голосуванні акціонер Facebook. Під поточною структурою в Facebook, Цукерберг контролює більшість голосуючих акцій, незважаючи на не володіння більшістю компанію, тому що його акції в 10 разів прав голосу за акціями, доступних для звичайних інвесторів.

Jantz звинуватили в тому, що структура для вирішення проблеми, як скандал Кембридж аналітика, назвавши його "кричущим випадком, коли рада формується директором, щоб задовольнити його потреби", а не інвесторів.

Буде Лана управління Трілліум активу каже, що його фірма визначила "принаймні 15 різних протиріч" перед компанією як він говорив на користь тієї чи іншої пропозиції, щоб змінити підхід ради директорів до управління ризиками.

"Доказом неадекватність нинішньої структури виставлена в поточному заголовки", - каже Лана.

Джеймс McRitchie, активіст акціонера, висловився на користь пропозиції для зміни структури голосування, від того, що він назвав "корпоративна диктатура".

"Містер Цукерберг, взяти сторінку з історії", - сказав він. "Наслідувати Джорджу Вашингтону, а не Володимир Путін".

У своєму виступі Цукерберг звучали знайомі нотки з недавніх вибачень тур, який бачив його виступити перед Конгресом США і європарламентом, як він обговорював різні проблеми, з якими стикається підприємство. На ці питання в Брюсселі повинен був просити Марка Цукерберга | Трістан Харріс Детальніше

"Великий темою ми зосереджені на переконавшись, що ми ширше розглянути нашу відповідальність, щоб всі ми служимо," сказав Цукерберг, перш ніж обговорювати різні ініціативи компанії, спрямовані на підвищення транспарентності реклами, поліпшення модерації контенту і запобігти втручання у вибори.

В ході сесії питань і відповідей, головний операційний директор Facebook, і Шеріл Сандберг, зробив нове оголошення – що компанія прийме "різних підходи шифер", коли мова заходить про вибір членів Ради директорів. Підхід, на кшталт "правил НФЛ Руні", потрібні менеджери по найму розглянути кандидатів з недопредставлених груп при заповненні відкритої позиції.

Facebook додав перший не білий член, "америкен Експрес" генеральний директор компанії Кеннет Шено, його ради в січні. У травні компанія оголосила, що Джефф Zients, колишній директор Національної економічної Ради США Барака Обами, замінить whatsapp і співзасновник Ян Кум на дошці.


banner14

Категория: Наука