Устаняет: чому секс зникає з інтернету


Опубликованно 09.07.2018 02:20

Устаняет: чому секс зникає з інтернету

Крейгслист закрила свій знаменитий "знайомства" розділ, який колись реклами під назвою "спекотні дні" і "хочете побешкетувати сьогодні ввечері". Порно артисти скаржаться, що Google Drive-це більше не дозволить їм ділитися еротичне відео з приватних клієнтів. Microsoft оголосила нові правила про заборону "образи" від розмов по Skype і Xbox. І reddit закрив секс-індустрії, дискусійні групи під назвою "Ескорт", "повій", і "SugarDaddy".

Все це сталося в останні дні і тижні; особливий Жанр онлайн секс, здається, зникає з інтернету.

Терміни всіх цих інтернет секс репресії відповідає проходженню в Конгресі США минулого тижня законопроект, відомий як закон Про боротьбу онлайн секс-трафік (Фоста).

У той час як спрямовані на захист жертв торгівлі людьми секс, критики кажуть, що законопроект змусить інтернет-платформ на цензоре своїх користувачів для того, щоб уникнути судового переслідування для новостворених правопорушення пів обороту. Деякі працівники секс-бізнесу стверджують, що законопроект буде боляче тим, хто добровільно працювати в секс-індустрії, штовхаючи їх в інтернеті і на вулицях. Інтернет захисники вважають, що законопроект може розпочало наступ на свободу слова в інтернеті. Є багато сумнівів. І там, де є сумнів, платформи будуть помилятися на стороні цензури

"Конгрес США прийняв HR 1865, 'Фоста', намагаючись підпорядкувати сайти до кримінальної та цивільної відповідальності для третіх осіб (користувачів) зловживання незаконно онлайн знайомств", - написав Craiglist в повідомленні, розміщеному в п'ятницю, де їх інтернет-знайомства раніше. “Будь-який інструмент або послуга можуть бути використані. Ми не можемо приймати такі ризики без шкоди для інших наших послуг, тому ми з жалем приймаючи на craigslist знайомств в автономному режимі".

Закон ставить нові обмеження на розділ 230 Закону про дотримання пристойності, якого в цілому захищені Інтернет-провайдери можуть бути притягнуті до відповідальності за Вміст, розміщений користувачами. Він несе покарання аж до 25 років у федеральній в'язниці для тих, хто запускає інтернет-сервіс "з наміром сприяти або сприяти проституції іншої особи".

"Ми звикли бути в світі, де інтернет-компанії могли б служити платформою для безлічі різних видів інтернет-мовлення без страху бути безпідставно порушено кримінальну справу", - сказав Еліот Херман, активіст Фонду електронних кордонів. “Зараз є багато сумнівів. А там, де є сумнів, платформи будуть помилятися в бік цензури."

Законопроект пройшов через обидві палати і Сенат з широкою двопартійної підтримкою і тепер очікує підпису президента. Прихильники нового законодавства, сказав, що існуючі закони дозволяють жертв, включаючи дітей, щоб бути куплені і продані через відверту рекламу на інтернет-сайтах, які породило сплеск експлуатації в результаті в багатомільярдну індустрію.

"До сайтів, які довгі роки були приховані за розділ 230 і прибуток від продажу перебувають у вразливому становищі жінок і дітей, знайте, що ваш час минув", - писав Лорен Херш, співзасновник світі без експлуатації, коаліція по боротьбі з торгівлею людьми групи, який працював з законодавцями, щоб отримати законопроект був прийнятий.

Крейг Ньюмарк, засновник craigslist, з якої нещодавно закрили його знаменитої 'особиста охор' розділ. Фото: Джастін Салліван/Getty Зображення

Відео просування кампанії Емі Шумер, Сет Мейерс і безліч інших зірок, заявивши: “Сьогодні ви можете піти онлайн і купити дитини для секс. Це так само просто, як замовити піцу". Законопроект також одержав підтримку від Іванка Трамп. Сексуальна свобода знаходиться в небезпеці від цих вбивчі нові законопроекти, прийняті Конгресом | Стівен Вт Трэшер Детальніше

Група конкретно один з найвідоміших сайтів для секс-індустрія реклами, Backpage.com. Національний центр по справах зниклих та експлуатованих дітей, сказав, що майже три чверті з 10.000 повідомлень про потенційно секс-торгівлі дітьми, що їй кожен рік залучати жертв, які були оголошені на backpage. Зусилля правоохоронних органів змусили його закрити свій "Ескорт" оголошення і вилилися в численні судові позови і 2016 арешт власника по обкладинці. Але компанії вдалося сплавити намагається закрити її розміщення потенційних оголошень з торгівлею.

Backpage.com залишається відкритим і багато з реклами проституції представляється просто перенесені в розділ "знайомства". Вони тепер зазначений тільки номер телефону, з грудастой фото і посилання, такі як "Amazing_service_to_your_place/Come_to_u/Азіатський/". Інші оголошення темноглазому дівчата, які виглядають як діти.

Між тим, в інших областях інтернету відчуваючи холод, який оточив рахунок. Знайомств Craiglist приходила в п'ятницю. Інший узятий сайт в автономному режимі був Pounced.org сайт знайомств для "пухнастиків" – чи шанувальники антропоморфних тварин персонажів, які люблять одягатися в костюми. Повідомлення на веб-сайті сказав, що це був чисто сайт знайомств і не присвячена проституції взагалі. “Проблема, з обмеженими ресурсами і персоналом, невеликий доброволець, наш ризик для роботи сайту суттєво збільшилася. Тепер, якщо хтось публікує оголошення шукаю секс в обмін на щось pounced.org і ми не зловити його, що сприяння проституції?" Ми не знали, що це збиралося бути поганим. Ми збираємося мати, щоб працювати в більш небезпечних ситуаціях

На reddit закрив свої ескорт-послуги "сабреддиты" приблизно в той же час цей законопроект пройшов у Сенаті, але сказав в постінгу, що цей крок був частиною більшого закручування гайок стосовно операцій за участю таких предметів, як зброю або наркотики, крадене, або секс.

1 березня, як законопроект обговорювався в Конгресі, блогер зауважив, що Microsoft опублікувала зміни в умови контракту, який буде забороняти "образливі висловлювання", в доповнення до раніше забороненої нагота, порнографію, сцени насильства або злочинних дій, від своїх сервісів, включаючи Skype і Xbox відео.

У заяві Microsoft заявив, що нові правила, які набудуть чинності з 1 Травня не мають відносини до нового законопроекту. "Нещодавні зміни в код угоди корпорації Майкрософт про обслуговування поведінки забезпечити прозорість у тому, як ми відповідаємо на повідомлення клієнтів неналежного Контенту", сказав він.

У той час як деякі секс-працівники скаржилися, що вони недавно втратили здатність ділитися Еротичний відео файлів зі своїми клієнтами, прес-секретар Google заявив, що компанія регулярно використовує штучний інтелект для відео прапор, що містить матеріали сексуального характеру давні Умови використання диска Google сервісної політики. Якщо файли не порушують політику після перенесеної коментар, він сказав, що ці відео можна дивитися або загальними, але вони можуть все ще бути доступні для їх власників.

Марш проти насильства стосовно секс-працівників. Багато говорять, що інтернет-форуми допоможіть веть потенційних клієнтів і уникати небезпечних ситуацій. Фото: Джастін Талліс/АФП/Getty зображення

Він сказав, що, за його даними, останнім часом збільшення такого роду правозастосування.

"Google знає про нове законодавство, і ми вивчаємо його, але ми не досягли такого стану, коли будь-які запропоновані зміни", - сказав він.

Сайт називається YourDominatrix.com закінчилося всі оголошення нам, що це було "в зв'язку з нещодавно прийнятим Конгресом". Сайт Ескорт називається CityVibe і супровід форумів на "висіли Ангели" закрили, так само. VerifyHim, сайт, присвячений допомоги секс-працівникам залишатися в безпеці на показ своїх клієнтів, також прибрали свої дискусійні форуми.

Секс-працівники кажуть, що новий закон дозволить зробити галузь менш безпечний, тому що вони були в змозі використати інтернет-сайти без необхідності бродити по вулицях.

"Ми знали, що буде погано, але ми не знали, що це збиралося бути поганим", - сказала Кейт д'адамо, органайзер для працівників секс-бізнесу, які воювали проти законопроекту. "Ми збираємося бути викинуть рекламних майданчиків, і ми збираємося мати, щоб працювати в більш небезпечних ситуаціях." Моє життя у сексі: цей 26-річний Ескорт Детальніше

На Twitter, секс-працівників, які колись керували своїми рахунками через мережу Інтернет було підіймаються, щоб знайти нові способи ведення бізнесу в світлі спаду, викликаного законом. Деякі йдуть на "поради з безпеки" і "самоцензура" поради для нової ери, у той час як інші перетворення для захисту облікових записів електронної пошти та офшорні інтернет хостинг сайтів.

"Це впливає на мою здатність тримати себе подалі від небезпечних ситуацій допомогою захисної форумах я часто використовую, щоб вирішити, якщо я буду бачити клієнт чи ні," один секс-працівник в Сан-Дієго, який йде по імені Jheri травні, сказав Охоронець. Вона сказала, що вона використовує секс, щоб вижити, як одинока мама. "І зі всіма рекламними платформами зникають, мій потенційний дохід зникає разом з ним, і це мене дійсно хвилює."


banner14

Категория: Наука