Три зірки YouTube опуститься до їх смерті у водоспад в Канаді


Опубликованно 10.07.2018 01:30

Три зірки YouTube опуститься до їх смерті у водоспад в Канаді

Три молоді зірки YouTube померли у водоспад в Канаді.

Поліції сказав Райкер Гембл, Лях Олексій і Меган Скребок плавали у верхній частині Шеннон-Фолс в провінції Британська Колумбія у вівторок, коли вони "послизнувся і впав у басейн в 30 метрах нижче".

Трійця належала до високого за життя, екстремальні подорожі каналу. Вони виклали відео з віддалених місць і проповідував філософію життя в даний момент.

Група має більш 1 мільйона передплатників Instagram і 500 000 передплатників на Ютубі. Інші учасники у п'ятницю розмістив відео азартні ігри, Лях і Скребок, стримуючи сльози, оплакували "три з найбільш теплих, добрих, самих рухомих і комунікабельних людей на світі". Facebook Твіттер Пинтерест

Вони також оголосив заяву місії про те, що азартні ігри і Лях написав для групи, в яку входили багато кивають на ідеях самореалізації: “змиритися з тим, що все, що складає ваш світ існує, тому що ви залучили його своїми думками. Розумію, що ви можете контролювати свої думки і емоції".

За даними газети "Ванкувер Сан", Скребок послизнувся і впав в один з нижніх басейнів, нижче за 30 метрів. Лях і Гембл намагалися врятувати її, але були зметені в системі нижче басейн. Неясно, чи було тріо знімали там.

Високо на життя записав ряд відеороликів і діяльності шибайголова в екзотичні і важкодоступні місця, такі як водоспади і скелі в минулому.

У минулому році азартні ігри, Лях і ціна Жус коричневий, інший член колективу, були заборонені федеральної землі протягом п'яти років після визнання себе винним у ходьбі на чутливих гарячих джерел в Йеллоустонском національному парку і інших злочинів у парках по всій західній частині США. Азартні ігри і Лях відбув сім днів у в'язниці. Facebook Твіттер Пинтерест

Число людей, загиблих в результаті відчайдухів на YouTube зростає. У минулому році у Юннин, який піднявся небезпечні висотки, розбився на смерть зйомок трюку. Педро Руїс, 26, був убитий своєю дівчиною перед їх три-річна дочка. Він був на зйомках трюку, де він тримав книгу перед грудей, вважаючи, що це захистить його від кулі. Пара, хто кричав на своїх дітей в ютубі 'витівка' засуджений до умовного покарання Детальніше

Така кількість смертей були пов'язані з людьми, намагаючись зробити селфи, щоб розмістити на соціальних медіа. У січні 14-річного хлопчика вдарило струмом у Хорватії після того, як він виліз на дах поїзда і спробував зробити селфи. Один спостерігач помітив, що його тіло "горіла, як смолоскип". Минулого місяця Австралійська пара померла після спроби позувати для селфи на 30-метрової стіни в Португалії.


banner14

Категория: Наука