Елон Маск звертається в пердеж єдинорога спір з Поттером


Опубликованно 11.07.2018 01:30

Елон Маск звертається в пердеж єдинорога спір з Поттером

Тому Едвардс, Колорадо Поттер, була в захваті, коли Елон Маск у своєму твіттері фотографію одного з своїх оригінальних кухлів з мультфільм зображення єдинорога пердеж електрика. Генеральний директор Тесла назвав його "можливо, моя улюблена гуртка" у лютому 2017 пострадянському просторі, провідною, збільшення продажів зі всього світу.

Однак Едвардс був здивований, коли, через місяць, Маск написав у Твіттері копію його зображення мультфільм для сприяння Тесли нові "блокнот", який дозволяє водіям, щоб малювати на сенсорному екрані. Кілька новинних статей неточно повідомили, що Маск був єдиним, хто створив і намалював мультфільм.

Елон Маск в Твіттері хвалять за оригінальний образ в 2017 році. Фотографія: Чарльз Сайкс/форум/АП

Едвардс, який був гончарем протягом 40 років, вперше представив свою єдиноріг пукає гуртка в 2010 році в blogpost. "Електричні машини підходять для навколишнього середовища, тому що електрика йде від магії", - написав він.

Він сказав, що він пожартував про те, як люди не розуміють джерело електроенергії автомобіля і використовується фірмовий стиль свого бренду Wallyware безтурботним мультфільми на гуртки. Едвардс також сказав, що він вважав себе "вентилятор" з мускусу.

Але повторне використання Тесли копіювати зображення і в результаті улесливо новини почали дратувати його. Потім, в грудні, Тесла належить одному по електронній пошті його увагу, що машини були заохоченні повідомлення свято, який включав його творчості.

"Коли мені виповнилося сьогодні вранці на моїй машині, Елон побажав мені щасливої Різдва з використанням підроблених Воллі дизайн," друг написав.

Едвардс, художник за кухоль, говорить, що він прихильник Елон Маск, але хоче бути оцінений. Фотографія: надано Едвардс

Едвардс тоді говорили численні юристи, які сказали йому, що це був дуже чіткий разі порушення авторських прав, особливо враховуючи, що Маск спочатку написав зображення гуртки, визнаючи це чужу працю.

"Це авторське право 101", - сказав він. "Вони зробили нахабна копія ... і вони використовували його в якості промо-кампанії".

Тому на 23 травня, адвокат Едвардса, Тім Аткінсон, направив лист генеральному юрисконсульту Тесли, з темою: сила магії. У записці було "не переставати і desist", але "запрошення для усіх боків, щоб продовжувати отримувати вигоду від химерної і дивно пляма на аркуші образи мого клієнта, створений у 2010 році, який тепер коректно знаходить будинок в операційну систему магічних засобів Ваша компанія виробляє". Працівники компанії Tesla кажуть, що вони розплачуються за великі обіцянки Елон Маск в Детальніше

У листі сказано, образ зріс з Едвардса "захоплення" для стійких технологій та робота "мрійники, як містер Мак", додавши, що лист не було призначене, щоб бути "шмон" або "обурливо валютний попит", але шукає "обговорення" та "обопільне рішення".

Аткінсон і Едвардс сказав, що вони не отримали жодної відповіді від Tesla. Мускус тільки коротко торкнувся питання після того, як Едвардс розповів свою історію в місцевій газеті Даллас спостерігача, і його дочки, музикант, написав його на мускус. Ліза Витівка (@lisaprank) Гей ви Граймс хлопець зірвав мій батько! це правдива історія! що ви повинні сказати для себе @elonmusk ?? https://t.co/TMMJAS1ZGM 26 червня 2018 року

Генеральний директор стверджував, що він не відповідав, кажучи, що образ був "обраний випадковим чином за допомогою команди програмного забезпечення як в анекдоті (вони не сказали мені заздалегідь)", і він запропонував, щоб змінити його на щось ще, якщо ваш тато хоче". Коли вона натиснула на мускус, використовуючи "творчі властивості свого батька" за рік, генеральний директор подвоїв ставку, стверджуючи, що це була "дійсно чужа малюнок" і що він попросив свою команду, щоб використовувати щось інше.

“Він може подати в суд за гроші, якщо він хоче, але ось така фігня. Якщо що, це увагу збільшилася кухоль продажів", - сказав Мак, додавши, що Тесла "отримала жодної фінансової вигоди" від зображення.

В інтерв'ю, Аткінсон відхилив позов Маск, зазначивши, що використання зображення, починаючи з твіт просуваючи альбом для малювання, вже несла в собі "брендинг і маркетингові вигоди" для Tesla. "Все це є цінним для бізнесу". Він додав, що він ще сподівався на мирне рішення.

Станом на середу Вдень, єдиноріг все-таки з'явився на Тесла з сенсорним екраном.

Після публікації цієї статті, Маск написав у Твіттері ще одне повідомлення на дочку Едвардса, стверджуючи, що він "популяризував" кухоль "на халяву", додавши: "скільки грошей твій тато хочу, щоб за цей страшний злочин?"

Маск також заявив в Твіттері пізно в середу ввечері, що він "запропонував заплатити хлопцеві, який звернув його в два рази". Станом на четвер, однак, Едвардс сказав, що він і його адвокат не отримували жодних повідомлень від Tesla. Зрештою, мускус видалив всі свої твіти, пов'язані з предметом. Прес-секретар відмовився коментувати.

Едвардс сказав, що він хотів висловитися почасти тому, що він часто чує подібні історії від художників. "Я розумію, що мій пердеж єдинорога не так серйозно, як викривачів, - сказав він, - але, чесно кажучи, це все цілісності."

Він додав: “Я б дуже хотів потрапити на хорошу сторону Елон Маск ... він дійсно дуже цікаві. Але він не вищий за закон Про авторське право".


banner14

Категория: Наука