Компанія Huawei не дають дані австралійських користувачів в Китаї, каже голова


Опубликованно 12.07.2018 00:35

Компанія Huawei не дають дані австралійських користувачів в Китаї, каже голова

Компанія Huawei відмовиться здати відомості про Австралійський користувачами в Китай, так як виконання такого замовлення буде "повністю незаконним", його Австралійський голова стверджував.

Джон Лорд зробив коментар в Національному прес-клубі у середу, прогулянку, в якій він намагався пояснити вимоги китайського законодавства та з урахуванням оцінок безпеки, які сприяли посилення ставлення до Huawei бере участь у побудові мережа 5G в Австралії.

У полі австралійського уряду, Господь сказав, що замок Хуавей з 5г будувати, як очікується, стане "короткостроковими, дріб'язкових" вибір, який вплине на продуктивність і конкурентоспроможність економіки.

Минулого тижня голова парламентського спільного комітету з питань закордонних справ і торгівлі, ліберальний сенатор Девід Фосетт, закликав коаліційні партії номер відкинути участь компанії Huawei і публічно приводили китайські закони, які вимагають співпраці в розвідувальній роботі як привід для занепокоєння.

Господь сказав, що багато проблеми безпеки, пов'язані з китайської телекомунікаційної компанії, яка є приватним підприємством, належить на 80 000 працівників були поінформовані або просто неправильно". Компанія Huawei названо топ-спонсором для депутатів оплачуваний проїзд Детальніше

Він стверджував, що китайські національні закони розвідки містяться гарантії, які дають можливість відмови у співпраці, де це суперечить "законних прав та інтересів".

"І цей закон не має ніякої легітимності за межами Китаю", - сказав він. "Ми дотримуємося законів кожної країни, в якій ми працюємо – в Австралії ми дотримуватися австралійські закони."

Господь стверджував, що в глобальній ланцюга поставок означає, що багато телекоми та інтернет-гіганти і було зроблено в Китаї, і назва-перевірено Nokia і Samsung, як компанії, які також мали філія "КПРФ", як того вимагає китайське законодавство.

Господь сказав, що він "не зміг відповісти на питання про те, стаття 38 китайської кібербезпеки закони будуть вимагати від компанії, щоб повідомити про уразливість по відношенню до китайського уряду, що може дозволити кібер-атак на австралійські клієнти, припускаючи, що це був гіпотетичний, але зізнався, що не знайомий з пропозицією.

"Ми мали юридичні консультації ... наше розуміння полягає в тому, що компанія Huawei буде продовжувати режим операції, як це робить, перевіряючи кожен продукт на 100% ясно і надання його країні, і що країна може провести додаткові перевірки", - сказав він.

Господь зазначив, що перевізники в Австралії вже використовують обладнання Huawei протягом майже 15 років "і там ніколи не було жодної проблеми, яка може вплинути на національну безпеку".

Господь запропонував створити послуги оцінки в Австралію на допуск персоналу для перевірки свого коду і апаратного забезпечення, щоб переконатися, що він не містить шкідливого коду і вразливостей, як це було зроблено в Сполученому Королівстві і Канаді.

Коли його запитали, як Huawei в Австралії буде чинити опір, щоб передати відомості австралійців китайського уряду, що Господь відповів йому "не зробиш це, тому що це абсолютно незаконно – не на австралійських клієнтів в Австралії".

"Ми створили зараз наші компанії, щоб зберегти дані з Австралії до Австралії ... щоб переконатися, що дані в безпеці тут, в Австралії", - сказав він. Коли технік компанії відмовляються будувати інструменти для уряду? Детальніше

"Отже, немає жодних причин для нас, щоб передати багато даних назад в Китай."

Господь сказав, що Huawei по-різному ставляться до закону "деякі думки, висловлені останнім часом у ЗМІ" і був у курсі очікувань обох своїх обов'язків у Китай та інші країни безпеки.

“І ось, що ми гарантуємо. В цій країні, будь-яка інформація, що надходить через нас і будь-яке обладнання, ми вкладаємо в їх національної інфраструктури є безпечним для міру наших можливостей і Це безпечно".

Господь сказав, що це "суть припущення", що звіти розвідки були обнадійливими уряду блокувати Хуавей, додавши, що він не говорив один міністр або людина в "реальною владою про такі проблеми.

"Я стурбований [органів безпеки] є багато інформації, що приїжджають в Австралію з-за кордону, і це не доведено", - сказав він. "Я не хочу, щоб зіпсувати будь-яке рішення в Австралії."

Господь сказав, що Австралія "не може сидіти склавши руки і думаю, що він може ізолювати себе від виникнення технології Азії".

“Немає ніяких сумнівів більше не Huaweis. Ми не можемо вдавати, що зростання інтелектуальних Китай не відбудеться, і що він зупиниться тут".


banner14

Категория: Наука