Фликр куплена на smugmug як розставання Яху починається


Опубликованно 12.07.2018 00:35

Фликр куплена на smugmug як розставання Яху починається

Одним з перших і найбільш відомих фото-сервісів, Фликр, була куплена незалежний імідж-хостинг, фірма smugmug, як Verizon починається розпад Яху.

Угода, умови якої поки не розголошуються, бачить на Flickr з його десятками мільярдів фотографій і понад 75 млн користувачів – стати частиною подібної сімейний сервіс на smugmug.

У Силіконовій долині фірма, заснована батьком і сином у 2002 році без допомоги венчурного капіталу і зовнішніх інвестицій, вважає він призначений для Flickr, щоб "продовжувати працювати окремо, так само, як це було". На smugmug сказав, що не будуть внесені зміни в поточні плани і ціни на сайті Flickr: "безкоштовні акаунти на Flickr є основними в його суспільстві впливових і зайнятих фотографів." Яху каже, що всі його 3млрд рахунки були порушені 2013 злом Детальніше

Дон Макаскілл, головний виконавчий на smugmug, сказала США сьогодні: “на Flickr пережив, через товсті і тонкі, і є основою всієї структури інтернету.

"Це фантастичний продукт і улюблений бренд, поставляючи десятки мільярдів фотографій, сотні мільйонів людей у всьому світі".

Макаскілл зобов'язалася інвестувати в Flickr і відновити його колишню славу. На smugmug має намір перенести серверну інфраструктуру на сайті Flickr за своєю технологією, але зберегти новаторський соціальний фото-сервіс обміну як окрема юридична особа і сайт. Користувач Flickr і номери фото, що затьмарили на smugmug.

На Flickr був запущений в 2004 році та придбаний компанією Yahoo в 2005 році за суму близько $25 млн (?18м). Сайт став популярний серед як професійних, так і фотографів-аматорів, формуючи центральну роль у культурному житті в інтернет, хостинг, 6млрд фотографії до 2011 року та 87 мільйонів зареєстрованих користувачів в 2013 році. Підписатися на щоденні бізнес сьогодні по електронній пошті або слідувати за бізнес-Зберігача на Твіттері @BusinessDesk

Але Yahoo не вдалося інвестувати в Flickr, ведучи його до міс Човен на фотографії смартфон і зростання Facebook і Instagram. Після серії зниження витрат і скорочення на фірмі, Фликр був дан невеликого перепочинку в 2012 році, коли Марісса Майєр очолила Yahoo, і надаючи користувачам 1 Тб безкоштовно і проведено капітальний ремонт користувальницького інтерфейсу. Але тоді надто багато було втрачено у Facebook бізнесу.

Verizon купили хворого Yahoo за $4,8 млрд. в 2016 році, залишивши багатьох своїх найбільш відданих користувачів, які колективно завантажені фотографії 12.4 млрд, побоюючись за майбутнє. Verizon почав скорочення витрат і продажу частини свого Yahoo і AOL об'єднуються бізнес, перейменований присягу, на початку 2018 року, в тому числі довідкової та електронної комерції фірма Проплачена.

Придбання на smugmug, кладе в ліжечко чутки про швидку кончину Фликр в руках присягу економії.


banner14

Категория: Наука