Volkswagen показав зовнішність гоночного електрокара I. D. R Pikes Peak


Опубликованно 12.07.2018 01:40

Volkswagen показав зовнішність гоночного електрокара I. D. R Pikes Peak

Volkswagen опублікував нові офіційні зображення електричного спортпрототипа I. D. R Pikes Peak, який представить німецьку марку в легендарній гонці на горі Пайкс Пік в Колорадо. Старт перегонів відбудеться 24 червня поточного року.

Повністю електричний повнопривідний спорткар I. D. R Pikes Peak - перша спільна розробка підрозділів Volkswagen R і Volkswagen Motorsport.

«Ми хочемо бути на передньому краї электромобильности з Volkswagen і сімейством I. D. Конкуренція в самому відомому гірському сходження в світі з I. D. R Pikes Peak не тільки має символічне значення, а й є цінним досвідом», - сказав генеральний директор дослідницької групи R & D Volkswagen Френк Уелш.

За кермом I. D. R Pikes Peak буде триразовий переможець гонки по підйому на гору Пайкс Пік, французький гонщик Ромен Дюма. У компанії сподіваються, що йому вдасться побити поточний рекорд, що належить новозеландцеві Риссу Миллену. У 2016 році на прототипі e0 PP100 гонщик піднявся на вершину Пайкс Пік за 8: 57.118 хвилин.

«I. D. R Pikes Peak являє собою надзвичайно цікаву задачу для нас. Ми хочемо показати, що можливо з електричним двигуном в автоспорті. Вся команда, що стоїть за нашим водієм Роменом Дюма, вмотивована встановити новий рекорд для електромобілів», - прокоментував участь в гонці спортпрототипа I. D. R Pikes Peak директор Volkswagen Motorsport Свен Смітс.

До 2025 року німецька марка планує вивести на ринок більш двадцяти повністю електричних автомобілів. Виробництво першої моделі сімейства I. D. почнеться в кінці 2019 року в Цвіккау в Німеччині.


banner14

Категория: Авто