Сімейство Audi TT готується до рестайлінгу


Опубликованно 31.07.2018 01:40

Сімейство Audi TT готується до рестайлінгу

Audi готується представити оновлену версію TT RS. Дебют самої потужної серійної модифікації моделі очікується вже в цьому році.

Переховується під камуфляжем спортивне купе проходить випробування на Нюрбургринзі, де і був помічений фотошпигунами. Після рестайлінгу «двухдверка» придбала перероблену головну оптику і радіаторну решітку, набір нових ліхтарів задній, менш помітний дифузор, перекроєні повітрозабірники і нове антикрило з торцевими пластинами. За інформацією Motor1, в базову комплектацію оновленого TT RS увійдуть 19-дюймові колісні диски, які за доплату можна замінити 20-дюймовими, а в кузовний панелі з'являться ексклюзивні кольори - Nardo Grey і Catalunya Red.

Офіційної інформації про силових агрегатах на поточний момент немає. Імовірно, у моторній гамі купе залишиться 2.5-літрова «турбопятерка» TFSI потужністю 400 л. с. (480 Нм). Поєднується мотор з системою повного приводу Quattro AWD і «роботом» з двома зчепленнями.

З таким набором купе розганяється з місця до 96 км/год за 3.7 с. Очікується, що після оновлення ця цифра практично не зміниться. Що стосується максимальної швидкості, то прибравши обмеження (250 км/год), розробники можуть збільшити показник до 280 км/ч.

Фото: Automedia


banner14

Категория: Авто