Цифрове спілкування-зберігач 2018: застосувати зараз


Опубликованно 05.08.2018 01:10

Цифрове спілкування-зберігач 2018: застосувати зараз

Ми раді повідомити, що цифрове спілкування-Зберігач 2018 тепер відкритий для додатків.

Спілкування-це можливість для розробників програмного забезпечення, які знаходяться на ранніх стадіях своєї кар'єри приєднатися до нашим відділом технології. Якщо ви любите кодування і цифрових засобів масової інформації, то ви можете застосувати до схемою, незалежно від вашого досвіду.

За 12 місяців ви будете розвивати свої навички в якості інженера, набути досвід роботи на кілька команд і розробляти програми в медіа-індустрії. Схема забезпечує структурований шлях, щоб стати розробником програмного забезпечення з підтримкою з боку досвідчених інженерів та інших товаришів.

Ви будете створювати програмне забезпечення рук-як частина команди. Ми очікуємо, що хлопці вчитися і рости протягом всієї схемою, і забезпечити простір для них, щоб зробити так. За підтримки інших розробників, ви набудете навички, щоб стати повноцінним програмістом.

Протягом року ви могли б працювати на чому завгодно: від доставки вашого зміни в код сайту або програми, додавання функціоналу для публікації інструменти, використовувані нашими журналістами або з допомогою аналізу великих даних. Хлопці обертатися навколо різних команд, що дає їм великий досвід різних технологій і робочих середовищ.

У цифровому відділі ми працюємо по цілому ряду проектів із загальною метою підтримки місії опікуна. Ми дуже відкриті про нашу інженерної культури і процесу вербування. Ви можете дізнатися більше про цифрова відділу опікуна і роботу він робить на сайті наших розробників та цифровий блог.

Щоб дати вам уявлення про схему з точки зору людини, кілька людей з минулих років написали пост про те, як їх кар'єра прогресувала на опікуна після просування до інженерно-роль програмного забезпечення. Крім того, Антоніо Воче, а нинішні колеги, написав про свій досвід до сих пір.

Ми вітаємо претендентів з різною освітою, досвідом і поглядами. Для нас важливо, що ми наймаємо кращих людей з широкого басейн.

Щоб подати заявку на позиції, ми просимо Вас надати резюме разом з письмовими відповідями на наші запитання. Потім вам буде запропоновано взяти участь в інтерв'ю по телефону, в кінці липня, після дня оцінки в лондонському офісі Зберігача в серпні. Це дає вам можливість у неформальній обстановці зустрітися з людьми в департаменті і Туристичне бюро.

Щоб почати роботу з програмою, перейдіть за цим посиланням. Останній термін подачі заявок: 30 червня 2018. Удачі!


banner14

Категория: Наука