Як я можу отримати найкраще від Alexa?


Опубликованно 06.08.2018 01:00

Як я можу отримати найкраще від Alexa?

Розумні оратори приймають за англійських будинках. Недавнє опитування у Великобританії гов знайшли їх число подвоїлося за три місяці, близько 10% британців, які володіють одним – і що 75% з них були пристрою Amazon Ехо. У переважній більшості використовуються для основних завдань, таких як відтворення музики і відповідати на загальні питання знання – але з правом поради, хитрості, навички та аксесуари, Ви можете зробити Ехо цифрового помічника Alexa робити все що завгодно... Кращі хакі та поради

Конфіденційності, будь ласка, ви завжди можете відключити мікрофони на пристрої echo, щоб припинити це слухати, але якщо ви турбуєтеся ви за-розподілу, видалення ваших записів і історії запитів-це наступний крок. Зробити це легко: ви можете вибрати окремі записи в Alexa додаток, або взяти в ядерному варіанті і видаляти свої щоденні, щотижневі, щомісячні або всю історію через налаштування конфіденційності Алекса на сайті Amazon.

Обід готовий! Якщо у вас кілька пристроїв Алекса їх можна використовувати як домофон у вашому домі. Просто підійти і сказати: "Алекса, падіння на... (вставити назву іншого Alexa пристрою)"; потім через нього говорити і чути того, хто перебуває на іншому кінці.

Музика у всьому будинку, якщо у вас кілька Ехо динаміків, розкиданих навколо, ви можете використовувати їх, щоб грати мультирум музика, схожі на дорогі системи, такі як sonos роботи. Просто додайте їх у відповідні групи і грати музику тільки внизу, вгорі або всі вони одночасно.

Процедури як тільки ви отримаєте голосовий контроль над вогні та інші біти, наступний етап-це налаштування індивідуальних команд, або "процедури" в Alexa говорити. Створюючи їх просте через Alexa додаток: Просто додай пристроїв, дати рутинну ім'я і набір дій. Хочете, щоб вимкнути всі вогні, коли ви говорите добраніч Алекса? Тепер ви можете.

Як звуть того світу? Управління освітленням та інших розумних домашніх пристроїв відмінно підходить, якщо ви можете згадати, як вони називаються. Якщо ви весь час забуваю ім'я світла, ви можете використовувати Алекса груп, щоб дати кожному пристрою кілька імен. Кожен раз, коли ви намагаєтеся включити з неправильним ім'ям, створіть групу з цим ім'ям і додати світла до нього. В наступний раз ви кажете, що ім'я, це буде працювати, просто відмінно. Ви можете мати будь-яку кількість груп з однаковим світла або пристрій в них.

Просте оновлення: розумні лампочки на CES Міжнародний, Лас-Вегас, штат Невада, на початку цього року. Хон АП фото: Дже з/ Топ аксесуари

Кнопки Ехо офіційних аксесуарів дуже мало, і далеко, але кнопки " Ехо " трохи світло-вгору кнопки, які ви парі з Ехо через bluetooth для гри. Більшість опцій вікторини основі, з луною виступає в якості вашого піратська господаря. До чотирьох чоловік може бути підключений в будь-який момент часу для партії грати.

Ехо-точка акумулятор, якщо ви коли-небудь хотіли ви могли б поставити свій Луна-точка десь без кабелю живлення, проведення часу, або взяти його на дорозі з вами, вам знадобиться акумулятор. Існує декілька доступних для ?30, як, наприклад, портативний Базова Smatree Акумулятор, який просто кліпи по точці і підключається до роз'єму живлення на стороні. Однак, оскільки Ехо-точка використовує мікро-USB для живлення ви можете використати майже будь-який USB-акумулятор – він просто не буде виглядати так красиво. Вам ще знадобиться WiFi її, але ви завжди можете використовувати свій телефон в якості точки доступу. Вміння Паломи сном співає колискові і читає оповідання. Ви повинні, як Палома Фейт, – але діти часто робити

zamena_caption

'Алекса, вмикай фари після того як ви отримали Ваш Ехо налаштований як зачатки розумного будинку, голос контрольованої лампи є одним з найпростіших і кращих оновлень ви можете зробити – просто поміняти свій тупий Лампа розумний.

Різноманітність доступні від ?10 вгору. Популярний відтінок розжарювання Philips може підключитися безпосередньо до Відлуння плюс, але потрібний відтінок концентратор з іншими пристроями Ехо.

Alexa може переключити лампочки і вимикається за допомогою голосових або змінити їх колір. З допомогою процедури можна також зробити їх включення на заході або в будь який інший час, або в поєднанні з іншими бітами, наприклад, щоб блимати червоним кольором, коли хтось натискає кнопку підключений дверний дзвінок.

'Алекса, увімкніть вентилятор' розумні кульки є великими, але ви можете також дати Алекси можливість контролювати майже все, що встромляється в розетку. Розумні вилки вартістю від ?10 вгору, з Бєлкіна бездротовий доступ в інтернет, підключених wemo і і TP-Link функції Smart підключити по WiFi виявився популярним.

Як тільки підключили, Алекса може включити або вимкнути всі підключені пристрої, включаючи вентилятори, лампи і кавові автомати.

Алекса, покажи мені передні двері. За допомогою Ехо-шоу або плями, ви можете мати онлайн-трансляції з камер, таких як Google гніздо або кільце Амазонки. Одним з кращих є ?179 батарейка кільце відео дверний дзвінок 2, який може бути встановлений майже в будь-якому місці без проводів. Просто сказати: "Алекса, покажи мені двері", щоб побачити, хто дзвонить.

Сонос через голосовий динамік Ехо є адекватним, але якщо ваші вуха є більш вимогливими, відмінні колонки Сонос за мультирум не Алекса-сумісний. У Сонос є Алекса, але ви можете контролювати будь-якої гри серії динаміків за допомогою Alexa пристрої, включаючи точку, додавши майстерності Сонос. Тоді це так само просто, як кажуть: "Алекса, грає музика на кухні", чи як там ваш sonos динамік називається. Вищу кваліфікацію

Alexa, як ви кажете 'скільки часу?' на японській мові? Якщо ви вивчаєте нову мову, або просто цікаво, переведених скілів варто спина. Він буде перекладати фрази з англійської на інших мовах 36; все, що вам потрібно зробити, це запитати. Ви можете уповільнити переклад, або повторити його, якщо Ви не зовсім вдавалося зловити його.

Дитяча улюблений: Палома Фейт. Фото: Лінда Nylind для опікуна

Палома сном, щоб додати деякі знаменитості Зоряний пил на ваших дітей перед сном, чергу музики вміння Палома Фейт Палома сном. Він буде співати колискові, читають казки, грають сну такі звуки, як білий шум, води або вітру, і інші біти. Ви повинні, як Палома Фейт, але, схоже, діти часто роблять.

Earplay якщо ви коли-небудь хотіли радіопостановки або аудіокниги були інтерактивні, вам потрібно перевірити ряд навичок Earplay. Вони мають обрати свого власного пригоди в стилі історії Алекса. Є кілька хороших безкоштовних варіантів з шортами і демки інших, які варто вашого часу.

'Алекса, запитайте trackr, щоб знайти мій телефон знову втратили свій смартфон? Alexa може допомогти Вам знайти його з майстерністю сирий продукт. Активувати безкоштовну навик на Alexa, пов'язати його з допомогою безкоштовного додатку на своєму Android або iPhone, то просто попросити Алекса, щоб включити дзвінок телефону, навіть якщо він на беззвучному.

Фотографія: Alamy Фото

7-хвилинне тренування Alexa може допомогти вам здійснити. У 7 хвилинах навик тренування проведе вас через тренування. Ви можете поставити його на паузу, щоб дати собі перепочинок, і є образи і підручники доступні в Alexa додаток на вашому телефоні, щоб допомогти Вам зробити вправи правильно.

Дана стаття містить партнерські посилання, що означає, що ми можемо заробити невелику комісію, якщо читач натисне на них і робить покупку. Вся наша журналістика незалежної і жодним чином не впливає будь-яким рекламодавцем або комерційну ініціативу. Посилання працюють на Skimlinks. Натиснувши на партнерське посилання, ви визнаєте, що печиво Skimlinks буде встановлений. Додаткова інформація.


banner14

Категория: Наука