Тисячі додатків для Android, можливо, порушують закон Про захист дітей


Опубликованно 06.08.2018 01:00

Тисячі додатків для Android, можливо, порушують закон Про захист дітей

Тисячі дітей додатки та ігри Android є потенційно порушують законодавство США на збір і обмін даними про тих, хто молодше 13 років, дослідження показали.

Дослідження, проведене на 5,885 дітей додатки для Android Play Store США, які не включені в Google призначена для програми для сімей, показало, що більше половини з додатків потенційно порушила дітей в Інтернеті закону Про захист особистих даних дітей в інтернеті (coppa).

"Ми виявили ряд порушень і щодо тенденції", - написали автори розгляду по поліпшенню технології конфіденційності, на чолі з дослідниками на міжнародному інформатики інституту в університеті Каліфорнії, Берклі. "В цілому, приблизно 57% від 5,855 дітей додатків, які ми проаналізували потенційно порушують закон".

Серед додатків, 4.8% мають "явні порушення, коли додатка доступ до місця розташування або контактної інформації без згоди", 40% загальної персональну інформацію, не застосовуючи розумних заходів безпеки, 18% загальна ідентифікаторів з їх боку заборонених для цілей, таких як цілі, і 39% показали "незнання або ігнорування договірних зобов'язань, спрямованих на захист недоторканності приватного життя дітей".

Дослідники виявили, що 28% з програми, доступні конфіденційні дані захищені права на Android і що 73% з перевірених програм, що передаються конфіденційних даних через інтернет.

"У той час як доступ до конфіденційних ресурсу або обміну нею через Інтернет не обов'язково означає, що додаток порушує закон, жоден з цих додатків, які досягли піддається перевірці згоди батьків: якщо [автоматичне тестування] вдалося викликати функцію, то дитина буде також", - пишуть дослідники.

"Це дуже важливе дослідження, яке очищає показує, що багато програм для дітей порушуєте Кубок в масовому масштабі", - сказав Golin Джош, виконавчий директор кампанії з вільної дитинства. "Багато дитячих програм ділимося особистою інформацією з третіми особами, які роблять даними персоналізованого маркетингу, то Кубок мав остерігатися."

Дослідники відзначають, що Google робить кроки для забезпечення дотримання coppa, з розробленої за програмою сім'ї, який забезпечує розробників дитячих програм з інформацією про право і вимагає сертифікації додатків виконувати. Але вони сказали: "наші результати показують, там, здається, не бути будь-який (або всього суспільства) органів".

Хоча дослідники припустили, що цілком ймовірно, що "багато хто порушення конфіденційності є ненавмисним і викликано нерозуміння сторонніх розробників програмного забезпечення Kitss", які використовуються для створення додатків, вони закликали Google, більш активний процес перевірки програми на відповідність Кубок.

Дослідники також проаналізували, чи є додатків з потенційними порушення Кубок входили до складу Федеральної торгової комісії США по програмі (КДК) "безпечна Гавань", в рамках якого розробники представляють свої програми на сертифікацію, що вони Кубок-сумісними. Вони виявили, що деякі програми сертифіковане насправді під "безпечної гавані" і з тих, що "можливі порушення превалюють".

“Грунтуючись на наших даних, не зрозуміло, що саморегулювання галузі призвело до більш високих стандартів конфіденційності; деякі наші дані вказують на зворотне. Таким чином, саморегулювання галузі виявляється неефективним," дослідника написали.

Golin сказав: “ясно також, що саморегулювання зусилля – спроби як Google, щоб забезпечити дотримання coppa на рівні магазину додатків і безпечну Гавань програму сертифікації – не сім'ї. Як було продемонстровано знову і знову, саморегулювання не може замінити стійкі державні органи".

Джеффрі Честер, виконавчий директор Центру цифрової демократії, сказав: "протягом багатьох років, КДК не змогло вирішити, як Google і Facebook регулярно підривають недоторканність приватного життя споживачів".

“Тим не менш, КДК вже через [] землетрусу-як послуга побудки, враховуючи одкровення, що Facebook дозволив компанії, як Кембридж аналітика по захопленню відомості про 87 мільйонів чоловік ... батьки зіткнулися з майже нездійсненним завданням. Враховуючи домінування платформи додатків Google і зацікавити маленьких дітей у додатку, це не практично для батьків, щоб витрачати час, намагаючись розшифрувати складні сполуки, які керують оголошення підтримується Додаток промисловості.

"Тому ми сподіваємося, що КДК нарешті прокинулася від довгої сплячки цифровий конфіденційності".

Представник Google сказав: “ми беремо доповіді дослідники дуже серйозно і дивлячись в їх висновках. Захист дітей та сімей є пріоритетним завданням, і наші, призначені для сімей програмі вимагає від забудовників дотримання певних вимог вище і за межами наших стандартних Google грати в політику.

“Якщо ми встановимо, що додаток порушує наші правила, ми будемо вживати заходів. Ми завжди цінуємо роботу науково-дослідницького співтовариства, щоб допомогти екосистемі Android безпечніше". На YouTube незаконно збирає інформацію про дітей, кажуть, групи по захисту дітей Виробники Android телефону пропустити оновлення безпеки Google без відома користувачів – дослідження


banner14

Категория: Наука