2000-сильний Nissan Qashqai став найшвидшим кросовером


Опубликованно 06.08.2018 01:45

2000-сильний Nissan Qashqai став найшвидшим кросовером

Компактний кросовер Nissan Qashqai з 2000-сильним бітурбомотором V6 зміг розігнатися до 383 км/год і стати новим рекордсменом серед кросоверів. До рекордного заїзду автомобіль підготували фахівці британського тюнінг-ательє Severn Valley Motorsport, які займаються доопрацюванням суперкарів Nissan GT-R.

Новий рекорд був встановлений на приватному аеродромі у Великобританії. На злітно-посадковій смузі протяжністю 3.22 км «заряджений» Nissan Qashqai-R зміг розігнатися до 382.7 км/ч. До цього команда тюнерів з Телфорд йшла три роки. Вперше інформація про Qashqai-R з'явилася в 2015 році. Тоді автомобіль з модернізованим шестициліндровим твін-турбо мотором від GT-R потужністю 1100 л. с. зміг розігнатися до 357 км/ч. Обсяг мотора збільшили з 3.8 до 4.1 л, а також встановили інші турбокомпресори, гоночні інжектори з паливними насосами від Bugatti Veyron і сталеву випускну систему без каталітичного нейтралізатора.

Новий варіант «зарядженого» Qashqai оснащений тієї ж твін-турбо «шестіркою», але з новими турбінами, що дозволило тюнерам збільшити віддачу агрегату до 2000 л. с.

Відео рекордного заїзду Nissan Qashqai-R британські тюнери обіцяють опублікувати найближчим часом.

Колишній рекорд належав Land Speed Cruiser, який компанія Toyota показала пару років тому на щорічному тюнінг-шоу SEMA. 5.7-літровий 2000-сильний мотор позашляховика був обладнаний двома гігантськими турбінами Garrett, спеціально виготовленої коробкою передач ATI Performance Products і аеродинамічним обвісом. Під час випробувань на злітній смузі в американській пустелі Мохаве Land Speed Cruiser зміг розігнатися до 370 км/ч.


banner14

Категория: Авто