Секс-роботи: інновації, спонукуваний чоловічої мастурбації фантазії ніякої революції | Сюзанна Мур


Опубликованно 07.08.2018 01:35

Секс-роботи: інновації, спонукуваний чоловічої мастурбації фантазії ніякої революції | Сюзанна Мур

Коли я був молодий, ідеальна жінка, як говорили, був глухий і німфоманка, яка жила над пабом. У ці дні, у мене мимовільне пристрасть до цього кліше: принаймні, ця уявна жінка-це істота бажання. І людини. "Німфоманка" - це свого часу і звикли говорити про будь-якій жінці, яка не була незайманою.

Очевидно, однак, що ми знаходимося в розпал чергової сексуальної революції, в яких нова ідеальна жінка буде робот, реалістичні ляльки, які відчувають себе реальними і повідомляти про свої "потреби". Я не впевнений, що революція-це вірне слово, але це один. Автори доповіді фонду для відповідальних робототехніки припускають, що секс-роботів може надати допомогу для людей, яким важко мати інтимні стосунки: люди в будинках престарілих, людей з деменцією, людей з обмеженими можливостями. Це може бути благородна ідея ми погодитися з тим, що кожен повинен мати можливість займатися сексом як право людини; що все це якось терапевтичне. Реальність більш простий. Ті в бізнес по виробництву секс-роботів для "людей" насправді роблячи симулятори жінок купують чоловіки.

Деякі з цих тварюк можуть говорити і бути запрограмованим з планшета. Їх отвори зроблені, щоб відчувати себе якомога реалістичніше. Деякі з них можна поставити в режим "холодний", якщо це ваша річ і ви хочете змусити його. Хіба це не прекрасненько?

Є багато плюсів, щоб зайнятися сексом з роботом. Ви можете робити те, що вам подобається, побалувати будь-яка фантазія ви хочете, і ніхто не постраждає. Ось чому вони можуть зупинити гвалтівників ґвалтувати чи бути використані у втрьох, коли взяли іншу людину-це дуже великий ризик для відносин. Кіборг секс відкриває цілий світ можливостей. В теорії.

На практиці, це складний мастурбації Сніду. Що велика справа, коли є вже купа таких Снід на ринку? Для кінцевої Мінет, відрубану голову-типу річ можна купити, так чому б не прикріпити його до тіла? Чому б не дати м'яку шкіру і прекрасно формованих статеві губи? Секс, зрештою, багато в чому в голові, чи не так?

Цій захоплюючій версії майбутнього тут. Ляльки доступні. У березні відкрили публічний будинок в Барселоні, пропонує LumiDolls, які можуть бути одягнені певним чином і що чекали в положення клієнта просив. Вони будуть належним чином дезінфікуються спеціальним антибактеріальним милом до і після використання". Сексуальний! Місця закриті протягом місяця, але деякі стверджують, що ці робот допоможе зупинити дівчат, проданих у секс-бізнес. Інші вважають, що якщо роботи почнуть є щось, що несе свідомість, автоматизована секс-працівники повинні мати прав. Всі види етичних дискусій може бути і були, але вражає те, що секс-роботи не були створені в нейтральному світі, але гендерний один.

Дійсно, велика частина жваві дискусії навколо автоматизація і технології ігнорує повністю підлогу. Ми часто читаємо, що протягом 20 років між 40% і 50% робочих місць буде автоматизовано. Це один з аргументів на користь загального базового доходу. А чия робота? Хто буде займатися дітьми? Що відбувається, коли дозвілля теж повністю автоматизована? Це просто означає, чоловіки можуть витратити більше часу на задоволення своїх роботів секс-працівників?

На питання все це не анти-технології. Феміністки, такі як від Donna Haraway давно бачили радикальний потенціал в ідеї кіборгів. Вона побачила, як їх творіння змусить нас переосмислити саму природу особистості і самосвідомості. Ми вже настільки заплуталася з технологією, що секс з машинами не великий стрибок. Південна Корея прагне до кожному будинку є робот до 2020 року. Ринки Японії секс-ляльки і всілякі популярної культури, в якій близькість досягається з допомогою технологій, а не людські відносини.

На таких сайтах, як Брейтбарт і reddit, такі заперечення про об'єктивації жінки сміялися над чоловіками, які вже поринають у світ порно та відеоігри, і змучені жінки твердити про згоду. Вони відзначають необхідність прискіпливих плоті і крові жінок як повідомлення для феміністок. Є лінія, що навіть мачо лібертаріанці не хочуть хреста. Ніхто, здається, комфортно з секс-ляльок, які виглядають як діти. Довід про те, що вони можуть "допомогти" педофіли залишається сумнівною, але забороняти ці речі вимагають міжнародного співробітництва. Власник однієї дитини ляльки поставляються з Японії був звинувачений в зберіганні дитячої порнографії в Канаді.

Це труднощі з втіленням фантазій. Якщо це не нормально дрочити на репліки дитини, чому це ОК, щоб зробити це з точною копією дорослої жінки? Бо це те, що відбувається: визнання, що харчування для сексуальних потреб чоловіка є прибутковим і неминучим. Це є частиною набагато більший культурний питання про перевагу чоловічого бажання. Технологія управляється мастурбационной фантазії не технологія, яка покращує життя нудно unprogammable жінок. Реальна революція технологій обумовлено різним набором "потреб" в цілому. Але от лихо з жінками. Ми вимагаємо.


banner14

Категория: Наука