Лопати звістка: покращився скло для смартфона в два рази більше шансів вижити крапель


Опубликованно 08.08.2018 00:05

Лопати звістка: покращився скло для смартфона в два рази більше шансів вижити крапель

Скляра скло Corning представила нову версію свого горили скла, використовуваних в більшості смартфонів дисплеїв, які він говорить, це в два рази більше шансів вижити при падінні.

Як телефони стають більше, і приходять зі склом на задній, а також передній, потенціал для розтрощив пристроїв збільшилася. У той час як випадки допомогли, навіть сильно захищених екранів телефонів ще до кінця розлетівся від удару, а потім стрес від того, зігнуті, стислі або натрапив в кишені або сумці.

Скло горілла 6 новий хімічно посиленого і досить стислий скла, що говорить Corning має подвійний захист від падінь його склом Gorilla 5.

"З перервами під час випадінь ймовірнісний подія, доданий стиснення дозволяє збільшити, в середньому, ймовірність виживання через численні події," сказав д-р Jaymin Амін, віце-президент за технологіями і розробці продуктів у Корнинге.

Нове скло доживали в середньому до 15 крапель від 1м на шорсткі поверхні при проведенні лабораторних випробувань порівняно з 11 для попередньої версії, тобто вона повинна бути більш стійка до багаторазового падіння.

"Горила скло 6 покращує склом Gorilla 5 по збереженим падіння з великих висот, але, головне, був спроектований, щоб витримати численні падіння," сказав Джон Бейн, віце-президент і генеральний менеджер Corning горили скла.

Сказав, Corning Gorilla скло 6 має аналогічні стійкість до подряпин і іншим властивостям до старшого скло.

Поточні айфони від Apple, Samsung Galaxy 9 років, і більшість смартфонів, проданих у Великобританії, всі використовують старі склом Gorilla 5. Сказав Corning Gorilla скло 6 з'явиться на ринку в найближчі кілька місяців, що означає топових смартфонів вже в другій половині цього року повинні поставлятися з ним.

З декількох iPhone очікується у вересні, разом з новими смартфонами компанія Google pixel в жовтні і заміна для Galaxy S9 у першому кварталі 2019 року, ваш наступний смартфон може не порушувати, коли ви упустите його, знову і знову. Кароліна Міланезі (@caro_milanesi) Як я пройти через серію випробувань на падіння @corninggorilla ще мені цікаво, якщо більш високу продуктивність зі скла диски погану поведінку. Іншими словами, я його кину і він не ламається так що я не так обережні, як раніше.


banner14

Категория: Наука