'Один переможець грав на унітаз': у штаб-вікторини, хіт-вікторини додаток


Опубликованно 08.08.2018 00:05

'Один переможець грав на унітаз': у штаб-вікторини, хіт-вікторини додаток

Який король був одружений на Елеонорі Аквітанської? У листопаді 2000 року, 14 мільйонів людей дивилися на екранах телевізорів і, затамувавши подих, в той час як 58-річний дизайнер сад називається Джудіт Кеппел намагалися відповісти на питання про те, хто хоче стати мільйонером.

Я пам'ятаю, як дивився в дитинстві і почуття дальньої емпатія вперше. Після Кеппел дав їй відповідь – Генріх II, шанувальники Аквітанія – Кріс Таррант нагадав їй, що вона може втрачати $ 468,000 перед виходом на перерву на рекламу. Я не знаю цю жінку, але я відчував, що частина її страху, поки вона чекала, коли золото конфетті впала їй на голову, і Таррант оголосити її мільйонером.

Сімнадцять років тому, я виграв quizshow себе. На відміну від Кеппел, я грав в офісній кабінці туалету, сидячи з сидінням-кришкою вниз. Приз був не настільки великий, як я забрав додому $125 (?95). Але хвилювання було рівних.

Шоу називається штаб дрібниці і господаря, тема музики і грошові призи, але транслюється тільки через livestream на мобільний телефон додаток. Кожен день, в 3 години дня і 9 вечора, представницький жінка по імені Шарон Карпентер просить 12 Загальні питання знання. Тесля має яскраво виражений кажучи картина – своєрідний розмова по телефону під час стилю мислення як вона заповнює час без живої реакції аудиторії. Кожне запитання має три множинним вибором відповідей; ви просто повинні вибрати правильний в 10-секундний ліміт часу. Вони починають супер-легкий", що ці місця часто називають 'вниз під'?" – і отримати складніше, як ви прогрес, поки питання 12, що по суті удар в темряві: коли він був, "яка з цих країн має найвище співвідношення жінок і чоловіків?"

Після кожного питання, з'ясовується, скільки людей отримали це право. Вам потрібно правильно відповісти на кожне питання, щоб зупинитися; на останнє питання, там зазвичай менше, ніж 100 гравців. Якщо ви отримуєте останній правильний питання, ваш призовий фонд передається на ваш рахунок PayPal протягом декількох хвилин. В залежності від дня, то призовий фонд може бути в будь-якому місці від ?500 до ?300,000.

Основна відмінність між цією грою і кожен другий quizshow полягає в тому, що всі дивляться ЦУ теж учасник. У Великобританії, гра починається близько 125 000 гравців, хоча деякі КК ігор було так багато, як 270,000 приєднатися. Штаб також проводяться глобальні ігри, трансляції з приймаючою нас Скотт Rogowsky на більш американське friendly рази, що складе близько 1 мільйона глядачів, і досягла 2,38 млн..

Навіть якщо Ви не грали в HQ перш, ви, можливо, бачили його у Вашого офісу або в пабі. Тому що кожен грає відео, є чорний Mirrorish ефект, коли групи грають разом з усіма в полоні своїх телефонів; Тесляр особа Пучків з кількох телефонах розміщені на столі, зрідка переривалася потокового глюки, які роблять її практично бота-як. (Я грав в туалет, бо було ще рано для HQ, і ще не прийнятно вниз інструментів, щоб грати. Кілька тижнів потому, весь офіс, здавалося, зупинити те, що він робив протягом 10 хвилин, з відповідями гукнув через усю кімнату.) Чоловік прислав мені фотографії ігри на Євростар, на футбольному матчі або 30000 футів на літаку

Я ось зараз граю вже більше півроку, оскільки Великобританія почала в січні, тому, коли я зустрічаю Тесля в штаб-квартирі компанії в Нью-Йорку, я забуваю, що вона не старий друг і сплесне над столом я сиджу, наче ми в пивний сад. Вона каже, що часто отримує цей: мод дозволяє гравцям спілкуватися один з одним і приймаючої під час вікторини, тому є неформальність відносин. “Очевидно, що ми, англійці дуже сухий, саркастичне почуття гумору, і вони не замислюючись ліг на мене. Одного разу я був трохи спрагу, перш ніж я пішов, так що у мене був манго лассі. Люди називали мене жовтий мову. Потрібен час, щоб жити це вниз".

Плотницький народився у Великобританії, але переїхав в Нью-Йорк після того, як вона кинула школу, щоб зробити бізнес-ступінь. Вона залишилася на роботі в якості продюсера на різних місцевих та Фінансові новини шоу. Тепер вона жонглює кілька таких робочих місць з вікторини (у тому числі концерт червоній килимовій доріжці для Бі-бі-сі Америка) і користується Платформа штаб дав її. “Мій фон в журналістиці, і часто моє уявлення було досить пуританський. Є тільки так багато місця для жартів і сухий гумор. Я люблю те, що я можу бути самим собою".

Плотницький не повернувся до Великобританії, так як вона почала працювати на шоу і так тільки й чути вживані як Шаза манія захоплення пабів, в офісах і загальних приміщеннях. "Я був у центрі пару тижнів тому і нізвідки все, що я чую, 'Шаза, це ти? Я начебто, ніхто в США не знає мене як Шаза! Цей хлопець говорить, що він з великої Британії на пару днів, і ми повинні зробити селфи".

Її одяг також стала чимось на зразок Координаційного центру: на відміну від чоловіків-господарів, Тесляр носить інше спорядження для кожного шоу і каже, укладання і зачіску, і макіяж займають більшу частину її дня. Коли ми говоримо, що вона одягнена в червоне плаття без бретелей з білим ременем, швидше за все, натяк на особливу ЧС-тематичні ігри вона тільки що записав; штаб розіслав повідомлення телефонів людей як Гаррі Кейн виграв в кінці заголовка проти Тунісу. "У нас були свої пальці схрещеними, тому що він, очевидно, не псуй настрій трохи зайшовши в наш Кубок-орієнтованої ігрової світ", - говорить вона. "Зрештою, Англія вбила її, і у нас було особливе спасибі від Джессі Лингард." Лингард, фанат гри, відрядивши попередньо записане Повідомлення з Росії, який з'явився під час шоу. Штаб вже заручився якоїсь високопоставленої знаменитості камеї: Роберт Де Ніро, Джиммі Кіммел і Стінг всі прийшли в студію, щоб задати питання.

Шарон Тесля якісна дрібниці у Великобританії. Фото: Samuel Гіббса для опікуна

Переможці гри також можна спробувати вірусних слави; відео екстремальних реакцій стає питання 12 право поширюється. У більшості дивився, жінка, здається, близький до гіпервентиляції, а вона кричить і плаче на підлозі. Вона виграла $11.

"Люди надсилали мені фотографії ігри на Євростар, на футбольному матчі або 30000 футів вгору по площині," Плотницький говорить. "Це може бути дуже багато інформації, але у нас був один великий переможець у нас, хто був у туалеті і не боїться в цьому зізнатися." Вона виглядає трохи відбиті. Я не кажу вже про розташування на своїй першій перемозі.

Напевно, сама дивна частина успіху штабу полягає в тому, що це призначення-одержати-дивитися в прямому ефірі шоу, Формат, нам часто кажуть, впав у немилість, особливо з молодими людьми, які воліють по-запитом. Що в полоні, живою аудиторією є надзвичайно привабливим для брендів. Коли все почалося, якісна модель бізнесу, орієнтована на залучення венчурного капіталу інвестицій, то роздавати їх в якості призів; шоу тепер регулярно фінансували гри, з брендів, включаючи Nike (його дарували повітряні Макс), Никелодеон (Rogowsky є "слиз") і "Уорнер Бразерс", який побачив зі свого річного фільмів віддати величезні джекпоти.

Якісна дрібниці було розпочато Рос Юсупов і Колін Кролл, два з засновників винограду, відео-обміну додаток, який було куплено в Twitter за $30 млн в 2012 році. Коли лози почали, більшість записів в соціальних мережах ще текст або фотографії, і шість-другого Вайна відео петлі відчував себе революціонером, негайно створити новий вид руху-зображення формату. Але швидко зіткнулася з конкуренцією з Instagram і snapchat, і після чотирьох років в Twitter закрили його. Юсупова з'явилася гірка, цвірінькають, "не продати Вашої компанії!" днями новина була озвучена в жовтні 2016 року.

До цього моменту пара вже почала нову компанію, проміж лабораторії. Вони були випробувані кілька додатків, але нічого, що дійсно зняли. Тоді у них була ідея інтерактивного quizshow і почав випробувати формати в офісі, використовуючи їх невеликої команди, як морські свинки. Ми не говоримо про час. Цифри нудні. В якому році це сталося? Кого це хвилює!

У відділеннях штабу, вони якось дивно потайним, не дозволяючи мені спостерігати за грою знімаються в майстерні по сусідству. Я показав обов'язковим Снек-номер запуску, наповнений безкоштовні чіпси і батончики, а потім відкрили в конференц-зал. Коли Юсупов приїжджає, я намагаюся отримати відчуття від нього, що ті перші місяці були схожі – там був шум, як вони зрозуміли, що вони були на щось? Але він сидить з листами з підготовлених нотаток перед ним і двох публіцистів номер, і, здається, не може залучити його власного успіху.

Це було захоплююче, я спроба, після смерті Вайна, щоб побачити нові компанії ростуть так швидко. "Це дуже відрізняється від лози," Юсупов каже мені. “Лози були шість-другий цикл формати зі звуком, вони б автоматична гра в кормі. У штаб-вікторини шоу 10 хвилин, це 12 запитань... " він продовжує перераховувати технічні подібності, а потім відмінності.

Я здивований, що Юсупов трохи алгоритмічній тому що штаб вривається особистість з моменту його відкриття. Push-повідомлення поговорити з тобою, ніби ти друже, графіки згадаймо 90-х MTV, а питання далеко не просто. У вас є стандарт, де більшість піде за правильну відповідь ("яка з цих річок проходять через Багдад – Рейн, Тигр або Нілу?"), або де там приблизно порівну. Тоді виникають запитання, де більшість піде за неправильну відповідь, необхідний крок, щоб позбутися від більша частина гравців. На HQ їх називають "дикі питання". Я назвав їх дещо інші речі, коли я отримую близько до джекпот.

Коли я говорю з керівниками штабів змісту, це відразу видно, де особистість відбувається від. У США є Нік Галло, раніше цибулю і дорослих плавати, пізно вночі комедії на картун нетворк. Павло Херлі, ветеран вікторини питання письменник у Великобританії, очолює роботу КК. Обидва колючі, захоплених і одержимих вдосконалення форматі.

Нік Галло, була повністю глава зміст. Фотографія: надано Нік Галло

"Є така дрібниця в неправильні відповіді, я б назвав їх сексуальна нег", - говорить Галло, загорілися нахабство своєї фрази. "Нег" - це дві помилкові множинний вибір відповідей з трьох варіантів. "Сексуальна нег", пояснює він, це неправильні відповіді, які здаються найбільш правдоподібними. "Вони змушують вас думати, 'я хочу постукати, особливо, коли у тебе є три секунди, щоб обробити, тому ви будете обертати себе." Сексуальний млості, каже він, є ключем до дикунові питання: "один з тих, хто може отримати 80% людей вибили".

Є й інші правила теж. Немає питань про події останніх 100 днів, ні Гугла-може питання (10 секунд чи достатньо, щоб Гугл все-одно, але просто щоб переконатися, що всі відповіді на питання після шести не придумали в автозаповнення або на першій сторінці результатів). Є також потрійне правило д: "ми не говоримо про смерть, хвороби або дат," Галло. “Цифри нудні, ніхто не хоче задіяти купу дат, в якому році це сталося? Кого це хвилює!"

Я хочу бачити магія в дії, тому я прошу Галло, щоб придумати новий питання, щоб показати мені, як це робиться. Він ледь завмирає. "Отже, Ла Круа", - говорить він, вказуючи на можете ароматизованої газованою водою на стіл. "Це дуже надійний, люди це розуміють", - каже він. (Ла-Круа стала надзвичайно популярною в США в останні роки, особливо зі здоров'ям, Каліфорнія натовпу). "Я знаю одне, це був законсервований в Міннесоті, але він дуже популярний в Лос-Анджелесі, так що, якщо ми повинні були написати питання типу" звідки він бере свій початок з?', ми дамо тобі два нег Каліфорнія і Міннесота. Я думаю, один з тих, нег може бути трохи сексуально для вас, щоб натиснути і потім може відвезти вас в ту сторону". Він трохи слинки при думці про уявних гравець йде на сексуальний млості, хоча його знання Ла-Круа не в саму точку: він дійсно був заснований в сусідньому штаті Вісконсін.

Установка питання винахідливий, але в інших відносинах HQ-це досить консервативний Формат. Господар сукні спритно, немає ніяких вигинів або спеціальні рівні, немає можливості грати в азартні ігри гроші, які ви вже виграли. Ігри такі програми, як це мають тенденцію, щоб зібрати величезний шум і увагу, тоді швидко забудеться – думаю, намалювати що-небудь, забуте онлайн-версія Енциклопедії, яка була продана за $200 млн, або Покемон Go, який був запущений на хвилі галасу навколо змінюється, як ми взаємодіємо зі світом перш, ніж всі зрозуміли, що це досить нудно. Як довго, перш ніж люди втрачають інтерес у HQ теж?

“Ми майже рік і ми не сповільнюється найближчим часом. Ми бачимо стійке зростання у Великобританії та призи стають більше, шоу стає все більш захоплюючим, ми працюємо над великою кількістю нових творчих можливостей, які мають намір підвищити ефективність роботи", - говорить Юсупов у своїй PR-говорити.

Він мовчить про те, що ці зміни можуть бути. Штаб не випустить демографічні дані, але Херлі, коли ми говоримо по телефону, він говорить, що вважає аудиторія спотворює молодих. Коли я запитую, якщо модель може використовувати цю величезну аудиторію миллениалов у форматі вікторини, Юсупов став більш говірким: “абсолютно. Ми можемо направити увагу мільйонів людей щодня протягом 15 хвилин за один раз і це неймовірно могутніше, ніж ті ж люди пасивно взаємодіяти з багатьма речами протягом дня. Ми зацікавлені в розмову, реальність, новини... Gameshows знаходиться зараз в центрі уваги, але цей тип живий інтерактивний Формат може бути адаптований для багатьох вертикалей." - Я сороку, збирач фактів і рідкостей': секрети масовиком Детальніше

Я думаю, що модель може піти вниз дві великі потенційні можливості: у прямому ефірі, і центристам прайм-тайм quizshow. Гра, яку вони провели в перерві супер Боула в цьому році зібрала вражаюче двох мільйонів гравців; але якщо версія транслювався на ITV в суботу ввечері, з величезним грошовим призом і Плотницький таких разом Ант й Грудень, 20 мільйонів можна. Уявіть собі телевізор quizshow, без конкурсантів, кожен граючи вдома.

Американці не здається, що схвильований моїм пропозицією, так як у них вже є аудиторія, на своєму каналі. Але Херлі, який написав для оригінальний серіал мільйонер, а також найслабшою ланкою і Яйцеголові, є відчуття, що це буде значити у Великобританії. "Ось що можновладці мають намір зробити дзвінок", - говорить він. "Але я не можу зрозуміти, чому там не буде подій, які можуть бути дуже цікаві."

Як Юсупов пише: "ми вважаємо, що, в кінцевому рахунку, контент повинен бути інтерактивним і люди отримують більше Контенту, коли вони безпосередньо контактують і взаємодіють з їх друзями". На відміну від інших соціальних медіа-технологій, який стверджує, що об'єднати людей, штаб-квартира виступає в якості справжнього каталізатора, щоб змусити людей працювати разом. Її майбутнє може виглядати радикально інакше, але зараз, кращий спосіб насолоджуватися HQ не один в кабінці туалету, але з іншим, всі кричать в свої телефони.

• Коментуючи цей фрагмент? Якщо ви хочете, щоб Ваш коментар буде розглянуто для включення на сторінці листів журналу до друку, будь ласка, напишіть weekend@theguardian.com, включаючи ім'я та адресу (не для публікації).


banner14

Категория: Наука