Компанія Huawei виграє у Apple, щоб стати другим за величиною виробником смартфонів


Опубликованно 09.08.2018 01:25

Компанія Huawei виграє у Apple, щоб стати другим за величиною виробником смартфонів

Хуавей обігнав Apple, щоб стати другою в світі за величиною смартфон продавцем за Samsung у другому кварталі вперше за сім років, що будь-який претендент вдалося розколоти два верхніх.

Численні аналітики ринку заявили, що зростання компанії Huawei стало уповільнення зростання в Китаї, найбільшому в світі ринку смартфонів, полегшений, з зростаючою часткою ринку в Європі. Компанії Huawei вдалося в своїй останній спробі запуску в США після того, як урядові заходи проти компаній, які вважаються загрозою безпеки.

Незважаючи на те, що Apple історично слабким у другому кварталі, аналітики описали підйом Huawei в якості істотних.

"Важливість Хуавей обігнавши Apple в цьому кварталі не може бути переоцінена", - сказав аналітик canalys Бен Стентон. "Це перший раз за сім років, що Samsung і Apple не провів дві верхні позиції".

Близько 351 млн смартфонів, проданих в світі у другому кварталі знизилася на 2% Рік до року у зв'язку з насиченням ринку, зростанням цін, заміни більше ставок, скорочення мережі мобільного зв'язку субсидії і відсутність ігрового і інноваційного дизайну, за даними звіту опікуна.

"Споживачі як і раніше готові платити більше за пропозиції преміум-класу на багатьох ринках, і тепер вони чекають, що їх пристрій, щоб пережити і перевершити попередні покоління цього пристрою, вартість яких значно менше, кілька років тому," Ентоні Scarsella з IDC.

Samsung був найбільш сильно постраждали від спаду "великої трійки", що на 10% рік-на-рік продаж смартфонів 71.9 м на 20% частки ринку. Компанія Huawei мчав на другому місці продаж телефонів 54.2 м у кварталі до 41%, на 15% частку ринку. Apple продала айфонів 41.3 м, до 1%, на 12% частки ринку.

"Подальше зростання компанії Huawei вражає, м'яко кажучи, як її здатність рухатися на ринки, де до недавнього часу бренд був в значній мірі невідомі", - сказав Райан Райт, віце-президент програми IDC по всьому світу мобільний трекер.

Стентон сказав: “обороти компанії Huawei, очевидно, концерн Samsung, але це повинно також стати попередженням для Apple, який повинен судна для забезпечення свого зростаючого підрозділу.

Якщо Apple і Samsung хочуть зберегти свої позиції на ринку, вони повинні зробити свої портфелі більш конкурентоспроможною.' Фото: Елайджа Nouvelage/АФП/Getty зображення

"Якщо Apple і Samsung хочуть зберегти свої позиції на ринку, вони повинні зробити свої портфелі більш конкурентоспроможними."

Тарун Патхак з Контрапункт досліджень заявив, що компанії Huawei двоєдину стратегію, використовуючи його швидко зростаючі честь суб-бренд для захоплення середнього цінового сегмента нижче ?500 і преміум-класу Huawei у фірмових смартфонів на верхньому кінці, наприклад, про Р20, мабуть, діє.

Аналітики кажуть, що виключення компанії з США змусили його працювати по всій Азії і Європі, щоб досягти своїх цілей зростання, з моделей середнього класу, виявляється особливо популярні. Дані компанії canalys показали, що компанія Huawei зросла його частка ринку в Китаї на 6% до рекордних 27% в квартал, де 100 млн смартфонів були продані по всій країні.

За межами Китаю, підвищення впізнаваності бренду компанії Huawei недавно що дозволяє йому конкурувати на верхньому кінці, але китайський ринок залишається ключовим для Huawei як він потрапив під вогонь критики з США, Австралії та інших країн у зв'язку з побоюваннями, він міг би сприяти китайським урядом в шпигунстві.

Компанія Huawei спростувала це полегшує шпигунстві і заявив, що це приватна компанія, а не під контролем китайського уряду і не підпорядковується китайські закони безпеки за кордоном.

Китай і США також виявилися залучені в торговий спір з обох країн встановлення тарифів на мільярди доларів товарів і боротьба за технології і патенти, в якому аналітики кажуть, створює значну невизначеність для всіх великих виробників смартфонів.

Компанія Huawei заявила у вівторок, що в цілому вона була на 15% вище виручки в першому півріччі 2018 року, стійкий на рівні, які спостерігалися рік тому. Обсяг продажів виріс до 325.7 млрд юанів (?36.52 млрд), а Операційна маржа зросла до 14% з 11% рік тому.

Споживчого підрозділу компанії Huawei, в якому знаходиться його бізнес-смартфонів, становили приблизно третину від його загальної виручки в минулому році. Він отримав половину своїх доходів від мобільної телефонної мережі.


banner14

Категория: Наука