У whatsapp все більш популярним для обміну новинами


Опубликованно 10.08.2018 01:00

У whatsapp все більш популярним для обміну новинами

Громадськість все частіше відмовляються від Facebook в якості джерела новин та використовуючи whatsapp, щоб поділитися і обговорити історіями з друзями та сім'єю, згідно з новим звітом про стан ЗМІ.

“Споживачі будуть відкладати на "токсичних" дебати і недостовірні новини. Вони також виявили, що альтернативні мережі пропонують більше зручності, більше приватності і менше можливість бути незрозумілим. В результаті вони йдуть обговорення, щоб програми обміну повідомленнями, де вони можуть бути впевнені, що вони говорять 'справжні друзі'", - йдеться в доповіді з Інституту Університету Оксфорда Ройтерз з вивчення журналістики.

Багато видавці зазначають зростаюче значення, придаваемое Приватна whatsapp групи для розповсюдження новин та інформації.

Це зміна викликає величезні проблеми для ЗМІ і коректорах, оскільки в зашифрованому вигляді і її практично неможливо контролювати, як статті, поширюється і усунути поширення дезінформації. Британська дорослих, використовуючи Facebook менше спілкуватися з друзями Детальніше

Вона також може виявитися інший нормативно-головний біль для Facebook, оскільки компанія Марка Цукерберга також володіє whatsapp на додаток до своєї флагманської соціальної мережі.

Сьомий щорічний цифрових новин, від Інституту університету Оксфорда Ройтерз з вивчення журналістики, яка на основі онлайн-опитування yougov, від 74 000 чоловік в 37 країнах, показують суттєві зміни в новини за останній рік. Наслідки президентських виборах 2016 року в США продовжує впливати на дії соціальних медіа, бізнесу та споживачів.

У доповіді наголошується, що використання whatsapp для новин є майже в три рази з 2014 року і обігнала Twitter значення в багатьох країнах, особливо серед молодих користувачів. У деяких країнах, таких як Китай і Туреччина, шифрування робить його набагато безпечніше, ніж Facebook для осіб, які бажають обговорювати політичні питання, не привертаючи уваги влади.

Для порівняння, частка людей, що використовують Facebook, щоб отримувати новини, упала з 42% у 2016 році до 36% на сьогоднішній день. Використання соціальна мережа для інших цілей істотно не впали, припускаючи, що люди просто бачачи наслідки недавніх зусиль у соціальній мережі, щоб зменшити кількість неякісних новин на Сайті за Вміст, розміщений сім'ї та друзів. Великі технологічні люфти Детальніше

Расмус Kleis Nielsen, професор і один із редакторів доповіді, заявив, що громадськість, як і раніше, як правило, винні видавці новин, а не соціальні мережі для "давнього кризи довіри" в медіа-індустрії. "Велика частина публіки не відчуваю, що можу довіряти новинам, особливо в країнах з високо поляризованої політики і багато ЗМІ вразливі до невиправданих економічним або політичним впливом", - сказав він.

Науково-дослідний інститут інформації Reuters прийшли до висновку, що Британські ЗМІ як і раніше домінували Бі-бі-сі, хоча на сайті Guardian був другий найпопулярніший сайт онлайн новини, просто попереду MailOnline.

Він також виявив зростаюче усвідомлення у Великобританії за нішу лівого крила кампанії сайти в підтримку Джеремі Корбін, таких як канарки, а ще сердитим голосом, але попередив, що зміни в алгоритмі Facebook "могли бачити цих альтернативних боротьби веб-сайтів утримувати увагу". Соціальні мережі, як відомо, потрібно вдосконалювати алгоритм більшою мірою враховувати, скільки користувачів довіряють різні новинні сайти.

Була менш позитивною новиною для ЗМІ, що намагаються заробити гроші від інтернет-Контенту. Тільки 7% британців заявили, що вони заплатили за онлайн-новини за останній рік, один із найнижчих рейтингів у світі, порівняно з 20% австралійців та майже третина людей в Норвегії.

Більшість респондентів помилково вважали, що більшість інтернет-ЗМІ робили гроші. Однак, опитування показало, що читачі були набагато більш імовірно, щоб заплатити за Підписка на новини або дати пожертву, якщо вони були поінформоване, що вихід потрібен дохід, щоб покрити витрати.


banner14

Категория: Наука