'Incel': заборони на reddit жінконенависник чоловіча група звинувачує жінок в їх безшлюбність


Опубликованно 10.08.2018 01:00

'Incel': заборони на reddit жінконенависник чоловіча група звинувачує жінок в їх безшлюбність

На reddit заборонив співтовариство, присвячене "мимоволі безшлюбності", який був в основному населений людьми, які, здається, ненавидять жінок, а в деяких випадках адвокат РАПСІ.

За 40 000-сильні спільноти Incels був номінально "група підтримки" для людей, яким не вистачає романтичних відносин і сексу. "Вони мимоволі целібат або 'incel'." Тим не менш, популярних постів за останні кілька місяців-ті, які під назвою "всі жінки повії"; "доказ, що дівчата не нічого, крім сміття, які використовують чоловіки" і "причини, з яких жінки є втіленням зла". Соромно працювати в Кремнієву долину: як технар став новим банкірів Детальніше

Члени описують жінок як "femoids" а мужики-вони займаються сексом, "щоб". Є багато прикладів, документованих на сабреддит watchdog назвав IncelTears, де incels потурають або виступали за зґвалтування, або описати його як-небудь побудувати.

Минулого місяця член звернувся за юридичною допомогою прикидається жінкою ставлять "загальне питання про те, як гвалтівників піймають". Плакат запитує, як жінка, яка обпоїли і зґвалтували випадковий хлопець буде почати пошук свого нападника.

Правила групи не забороняють жінкам, але і держави: “ті, хто постійно стверджуєте, що існує так багато жіночих incels в такій же ситуації, як чоловік incels отримаєте попередження, потім бан. Скоріше можна погодитися, що жінки можуть бути incel в деяких випадках, таких як екстремальні спотворення, але їх кількість не підходьте близько до чоловіка incels." Щоденний Стормер переходить до темної павутини в той час як reddit і Facebook заборонять ненавиджу групи Детальніше

Громада була заборонена на цьому тижні після того, як на reddit оновив свій веб-сайт політики, щоб заборонити контент, який "закликає, вихваляє, підбурює або закликає до насильства або фізичною розправою щодо окремої людини або групи людей".

“Спільнотах, присвячених цей контент і користувачі, які розміщують контент будуть заборонені з сайту. Станом на 7 листопада, р/Incels був забанений за порушення цієї політики", - сказав прес-секретар Реддите.

“Reddit є домом для деяких з найбільш справжніх бесід онлайн. Ми прагнемо бути доброзичливою, відкритою майданчиком для всіх, довірившись нашим користувачам підтримувати середовищі, яка культивує відверта розмова".

На reddit було затискати вниз протягом останніх кількох років на багатьох своїх громад, знімаючи розділи, присвячені ультраправих угруповань, "доксинг" (спільне використання особистої інформації без дозволу) і переслідування.


banner14

Категория: Наука