Mercedes-Benz анонсував скульптуру електричного суперкара


Опубликованно 10.08.2018 03:05

Mercedes-Benz анонсував скульптуру електричного суперкара

Компанія Mercedes-Benz представила скульптуру одномісного електричного концепт-кара, дебют якого очікується на американському конкурсі елегантності Pebble Beach Concours d' Elegancte в серпні поточного року.

Дизайн скульптури під назвою Aesthetics Progressive Luxury розроблений в стилістиці класичних гоночних автомобілів Silver Arrows 1930-х років. На одному з таких автомобілів - експериментальному Mercedes-Benz W125 Rekordwagen - 90 років тому німецький гонщик Рудольф Караччиола встановив рекорд швидкості, розігнавшись на автобані між Франкфуртом-на-Майні і Дармштадтом до 432.7 км/ч.

З чуток, прототип виготовлять в єдиному екземплярі і будуть використовувати в якості іміджевого флагмана електричного суббренду EQ. Очікується, що першим серійним автомобілем з емблемою EQ стане електричний кросовер EQC, світова прем'єра якого відбудеться в жовтні поточного року на автосалоні в Парижі.

Передбачається, що Aesthetics Progressive Luxury оснащена електричною силовою установкою нового покоління, що дозволить йому перевершити по потужності 751-сильне «зелене» купе SLS AMG Electric Drive. З місця до першої «сотні» купе розганяється за 3.9 с, а його максимальна швидкість досягає 250 км/ч.

Всього було випущено близько 100 примірників Mercedes-Benz SLS AMG Electric Drive. У Німеччині ціна на електрокар становила 416 500 євро.


banner14

Категория: Авто