Меган Маркл — 37: цікаві факти з життя герцогині


Опубликованно 12.08.2018 19:00

Меган Маркл — 37: цікаві факти з життя герцогині

Сьогодні, 4 серпня, новоспеченої герцогині Сассекской виповнюється 37 років. На честь цієї події Ivona зібрала найцікавіші факти про дружину принца Гаррі.

Меган Маркл — в минулому актриса, що здобула популярність завдяки серіалу "Форс-мажори". Після того, як дівчина стала членом королівської родини, їй заборонено зніматися у фільмах, а також необхідно дотримуватися інших строгих правил. Повне ім'я актриси Рейчел Меган Маркл. Так само звали і її героїню в серіалі “Форс-мажори“, але це збіг. З ім'ям Рейчел творці серіалу визначилися задовго до кастингу. Меган походить із змішаного шлюбу: її мати темношкіра, а батько білий. Сама вона характеризує себе як етнічної хамелеона. Меган захоплюється каліграфією. Був час, коли Меган заробляла на умінні красиво писати: вона оформляла вітальні листівки та запрошення на весілля.

Меган Маркл давно виступає за права жінок. Ця історія давно облетіла всі таблоїди: в 11-річному віці, обурившись рекламою миючого засобу, в якій стверджувалося, що жінка повинна реалізовувати себе на кухні, Меган написала лист Гілларі Клінтон та іншим відомим і впливовим жінкам. У підсумку виробника змусили скорегувати рекламну кампанію. Батько Меган Маркл — оператор, на рахунку якого безліч відомих телешоу. І якщо раніше у них були ідеальні стосунки, то зараз Томас Маркл тільки псує репутацію дочки, даючи численні платні інтерв'ю та ображаючи королівську сім'ю. Зірка “Форс-мажорів“ любить домашню їжу і пиво. Раніше у своєму блозі Меган Маркл регулярно публікувала всілякі рецепти сімейної кухні, а також розповідала про своїх улюблених стравах. Вона зізнавалася, що також любить вино і іноді може дозволити собі пиво. Цікаво, чи змінилися її смаки зараз.

Меган активно займається благодійністю. Знаменитість нещодавно стала представляти благодійну організацію World Vision Canada, чия мета — розвиток освіти, охорони здоров'я і поліпшення харчування дітей. В якості посла World Vision Canada актриса відвідала Руанду, допомагаючи просувати кампанію “Чиста вода“. Меган також співпрацювала з HeforShe, гендерних проектом ООН. Тепер вона буде допомагати принцу Гаррі в благодійній роботі вже в якості герцогині. Меган Маркл з юних років захоплювалася принцесою Діаною. Правда, зараз принц Гаррі не хоче, щоб Меган наслідувала його мамі.

Нагадаємо, що напередодні в королівській родині забили тривогу за батька Меган Маркл. Подробиці можна дізнатися тут.


banner14

Категория: Общество