КСІ в Логан Стать: Ютуберы принизливих попереду всесвітньої павутини титульний бій


Опубликованно 14.08.2018 00:25

КСІ в Логан Стать: Ютуберы принизливих попереду всесвітньої павутини титульний бій

Йорк-Хол, в лондонському районі Бетнал Грін, є одним з найстаріших у Великобританії з боксу майданчиках. Був відкритий в 1920-х роках, він як і раніше приймає професійних поєдинків перед аудиторією в 1200 осіб.

Але в найближчому столітті, місце ніколи не бачив нічого подібного заході, яке відбулося в середу, коли більше 1000 підлітків в чергу, щоб подивитися два з ютьюба великих зірок – і суперники – торгівля образ попереду своїх широко розрекламованих боксерський матч в наступному місяці.

КСІ, ФІФА геймер перетворив інтернет-особистість, і Логан Пауль, який прославився проводки сценки на Ліану і є найвідомішим за глузування над трупом самогубці жертви в одному з його відео, гучні імена на YouTube, з майже 20 млн абонентів кожен. Вони були перепалка на словах протягом декількох місяців, і після КСІ здолала молодця Ютуб зірка Джо Веллер в боксерському поєдинку в лютому, фанати почали складати на тиск на КСІ і Логан, щоб перетворити їх у кільце.

Все це дуже нерозумно, дуже театрально і майже зовсім незрозуміла, якщо Ви не старше 20. Він теж величезний. Бій відбудеться в 21,000-ємність Манчестера в серпні з квитками вартістю від ?30 до ?150, і це буде транслюватися на Ютубі платні ТБ-канали платформи за $ 6, хоча компанія дистанціювалася від подій і не коментуючи бій.

КСІ, з Лондона, буде захищати його самопроголошений титул Ютубі чемпіон з боксу (заявлений на початку цього року після третього раунду нокаутом Веллер) проти свого американського противника Павла, з різними членами пари "дружини" – в тому числі своїх братів, діжі Olatunji і Джейк Пів – згоду на бій один з одним.

Зовні-Йоркському залі, за годину до прес-конференції розпочнеться, черга за кутом і вниз по вулиці, з тими, на спині, будучи впевнені, що у них немає шансів, але продовжує стояти в черзі. Вони тут, за можливість побачити своїх кумирів, і в цьому мультикультурному Лондоні натовпу, що в переважній більшості випадків означає КСІ і його загін, то sidemen.

У самому справі, коли один з Логана команди – Logang – проїжджає повз входу в флеш-автомобіль, спонтанне спів "ебать Джейк Підлога" починається майже відразу, не вщухає до тих пір, поки автомобіль добре вниз по вулиці в бік входу.

Емі, 19, прийшов з Ньюкасла до події, і почалися черзі в 7.30 ранку, описав Джейк як "зверхній і по-дитячому".

"Я не впевнений, якщо це просто персонаж, якого він грає, або якщо він дуже подобається, але мені просто не подобається його особистість", - сказала вона. Її подруга погодилася Яру. "Вони були дуже спірним, незважаючи не на YouTube так довго", - сказала вона. Все-таки, молодший Павло, мабуть, впивається, а потім натравливаешь натовп і вступати в спів після перезапуску, як він виходить на сцену.

Це не важко зрозуміти, чому вони труться люди якось не так: пари отримали свій початок з шести-друге пустощі на корені, перш ніж перейти до більшим і кращим речам, як, практично, торговельну лози для YouTube, і фізично, переходячи від westlake в Огайо в Лос-Анджелес.

З тих пір вони були постійно в пресі за свої витівки, від реалізації виробленої драма на свої канали YouTube в справжню драму зі своїми сусідами.

У липні минулого року $Джейка 17,000 в місяць (?13,000) орендували вдома приймав трюк з участю палаючу купу матраців, що стало останньою краплею для багатьох з тих, хто живе поруч з ним.

Логан, ймовірно, не менш нарочито противний, але таке ж бездумне ставлення принесло йому стільки неприємностей. У січні на YouTube відреклися від нього і demonetised його канал на трюк в гарячу точку самогубств в Японії, що бачив, як він сміється і жартує навколо тіла.

Є також географічний елемент. КСІ і діжі грали в рідному місті натовп, і вони це знали. "Ласкаво просимо в Лондон, ублюдок," діжі кричав, як він вийшов на сцену, щоб утихомирювати проти Джейка.

Хоча заявлено як прес-конференція, реальної аудиторії були вдома, дивилися, що означало, що вся інтрига була скоріше стилізація прес-конференції бокс, як фільтрують через випуски новин, фільмів і моментів у попередніх матчах.

Це не зупинило натовп від попадання в дусі заходи. Стоячи в першому ряду, Джо, учня середньої школи, сказав: “КСІ-це трэшер, так, але занадто малий діжі на бойових Джейк Підлогу. Опори діжі для нього, хоча.

Його друг Джорді погодився. “Всі говорили, що Джо Веллер збирався вибити лайно з КСІ, і подивися, що сталося, так ... діжі бака. Танка банди", - сказав він, маючи на увазі кліп з тим же ім'ям загасити діжі в грудні.

Суперництво, хоч і прибуткове, і здається щирим. Коли КСІ прибув на сцені він підібрав призвести діжі, кидаючи зловживання – це поєднання театрального і, мабуть, справжні образи – Логан, але старшого брата Павла або занадто перевершував натовпі, і дуже наляканим, щоб чинити опір.

Він сидить в основному мовчки, як образи, переходити на особистості – КСІ повернув в один момент батько Павло клану, сам неповнолітній інтернет-знаменитості, і запитав: “Як ви робите не одну, а дві, тупі діти? Що блять з твоєї спермою?" – і глядач отримує підліше. КСІ з'явиться нова дівчина Логана, актор Хлоя Беннет, і натовп спонтанно починає скандувати "вона повія". Зрештою, Логан кидає мікрофон і йде, здавалося б, на грані сліз, нарізка подія коротким.

Натовп очищає, і Логан біжить в яскраво-жовтому "Роллс-Ройс". Але це не зовсім кінець: в надії побачити більше КСІ, половина аудиторії піднімається під'їзді сусіднього житлового комплексу, в той час як інші додають проти воріт парковка. Ютюберов не може вибратися, підлітки не можуть потрапити всередину, а там глухий кут, – поки хто-небудь не почне кидатися будівельного сміття з даху, зірки пас, і поліція була викликана.

Незважаючи на це, yara задоволена, як все пройшло. “В умовах фактичної конференції, я упереджений, кажучи це, але як фанат Джей Джей це було здорово. Більшість, якщо не всі глядачі вболівали на його користь, і як JJ та діжі-таки сказати, що вони хотіли сказати, щоб Логан і Джейк," сказала вона.


banner14

Категория: Наука