Фітнес програми і додатки знайти майже ніякої різниці для здоров'я користувачів


Опубликованно 14.08.2018 00:25

Фітнес програми і додатки знайти майже ніякої різниці для здоров'я користувачів

Додаток розроблений на шведське уряд, щоб приборкати пияцтво серед студентів внз насправді вони п'ють більше, в той час як популярний у світі фітнес-додаток практично не відрізняється від ваги тих, хто ним користувався, аналіз ефективності медичних додатків знайшов.

Дослідники з Університету Бонда в Квінсленді вирішили вивчити, які медичних та оздоровчих програмах, у чверть мільйона доступний, як було показано, насправді працюють, в надії, що вони могли б забезпечити лікарів з переліком доказової програми, щоб запропонувати пацієнтам.

Підпишіться на головні новини від опікуна Австралії кожне ранок

Дослідники вивчили всі наявні достовірні дослідження про програми для здоров'я і оцінювали результати, щоб побачити, як багато хто з цих досліджень показали незаперечні переваги. Були вивчені в рамках системного огляду, стандартний досить висока для дослідників вважати лише 22 додатки.

"Проте в цілому докази ефективності був дуже низької якості, що ускладнює prescribability з тих додатків," дослідження, опубліковане у міжнародному науковому журналі Nature, знайшли. "Наші рекомендації по поліпшенню якості доказів і зменшення відходів та можливу шкоду у цій зароджується області включає стимулювання ефективності додаток тестує перед випуском, розробці менш упереджено випробувань, а також проведення відгуки краще."

Був знайдений в роботі тільки один додаток, під назвою будь щасливий,. Додаток коштує $59.99 і стверджує, що для поліпшення щастя і благополуччя, отримуючи користувачам для завершення шести-урок когнітивна поведінкова терапія. Учасники дослідження, додатки Promillekoll, спрямованих на боротьбу з питущою молоді, збільшилася частота їх пити при використанні програми. І він був знайдений користувачами популярного фітнес і дієти-додаток для відстеження, як myfitnesspal, показав значне зниження втрати ваги або поведінки щодо фізичної активності і дієті порівняно з тими, хто не використовує додаток.

Провідний Автор дослідження, Доктор Oyuka, генеральний директор, сказав, що вона вважає, що будь-який додаток, стверджуючи, вплинути на здоров'я людей, повинні мати докази, щоб підтримати це. У той час як Австралійське агентство цифрового здоров'я рекомендації для розробників - додаток, щоб слідувати, вони є добровільними. У США, однак, розробники додатків були оштрафовані за внесення неправдивих тверджень про користь для здоров'я додатків. Здорової питної додаток для студентів нні уподібнити ниття кібер-батько Детальніше

"Дані для багатьох додатків є низьким, але я все ще вірю, додатків мають потенціал, щоб змінити пов'язаному зі здоров'ям поведінці та допомогти людям з хронічними захворюваннями", - сказав генеральний директор. “Але доказів є обов'язковим. І правда, це дуже важко змінити поведінку людини і пов'язане зі здоров'ям поведінці. Незалежно від того, скільки додатків ви скачаєте, вони працюють тільки, якщо ви зміните свою поведінку."

Говорить генеральний директор її дослідження ми розглянули лише ті додатки, які були належним чином досліджені, тому можуть бути корисні для додатків, які докази ще не існує.

"Наприклад, відмова від куріння не були включені в наше дослідження, так як немає систематичних оглядів наявних на них, але менше, окремі дослідження показали, ці програми можуть мати деякі багатообіцяючі результати", - сказала вона.

Під обладунки, Розробник myfitnesspal, сказав, що додаток призначений як інструмент, щоб допомогти людям записувати їх прогрес.

"Під бронею прагне заохочувати здоровий фітнес-цілей, звичок харчування, контролю ваги і здоров'я наші користувачі myfitnesspal також," сказав прес-секретар. "Крім того, myfitnesspal-це інструмент, який десятки мільйонів користувачів розраховувати на те, щоб займатися власним здоров'я і благополуччя".


banner14

Категория: Наука