Водій транслював голос, коли убер самохідний автомобіль розбився, кажуть у поліції


Опубликованно 17.08.2018 00:36

Водій транслював голос, коли убер самохідний автомобіль розбився, кажуть у поліції

У "безпека водія" за кермом самостійного водіння убер, який вдарив і вбив пішохода потокового телевізійного шоу Голос на її телефон під час аварії, поліція сказала.

Зіткнення, в якому загинули Елейн Герцберга, 49, який переходив дорогу вночі в темпі, штат Арізона, був "цілком можна уникнути", поліцейський звіт сказав, Якщо Рафаела Васкес був звернути увагу.

Замість цього, вона кілька разів подивилася на свій телефон, подивившись на нього всього півсекунди перед автомобіля натисніть Герцберга. Поліція повідомила, що вона може загрожує звинувачення у вбивстві з необережності, але це буде для прокурорів вирішувати.

Убер машина була в автономний режим під час аварії, але убер, як і інші самоврядні розробників автомобіля, потрібен резервний водій в машині, щоб втрутитися, коли в Автономній системі відбувається збій або виникає непросте дорожньої ситуації.

Васкес подивився всього 0,5 секунди до катастрофи, після того, як опустила голову на 5,3 секунди, в поліцейському звіті. Самостійного водіння убер Вольво позашляховик їхав тільки під 44mph.

Поліція отримала записи від hulu, інтернет-потоковий сервіс, який показав, Васкес був грати в телевізійних талант-шоу Голос в ніч аварії близько 42 хвилин, Закінчення о 9.59 ПМ, який "збігається з приблизний час зіткнення", - йдеться в доповіді.

Васкес не могла відразу бути досягнуто за коментар і Рейтер не зміг знайти свого адвоката.

Аварія завдала убер велика невдача в його зусиллях по розробці самокерованих автомобілів, і компанія завершила автономні програми тестування автомобіля в Арізоні після інциденту.

Убер відмовився коментувати доповідь поліції. Компанія забороняє використання будь-якого мобільного пристрою на безпеку водіїв, в той час як самокеровані автомобілі на громадській дорозі, і водії сказали, що вони можуть бути звільнені за порушення цього правила.

Прес-секретар минулого місяця заявив, що компанія переживає "зверху-вниз з розгляду питань безпеки".

Поліція сказала, що вони зсередини автомобіля показав Васкес дивився під час поїздки, і їй до лиця", здається, реагують і показують посмішку або сміх у різних точках у часі, що вона дивиться вниз".

У доповіді наголошується, що Васкес "відволікся і дивиться вниз" майже сім з майже 22 хвилини до зіткнення.

Згідно зі звітом, минулого місяця Національна рада з безпеки транспорту, яка також займається розслідуванням аварії, Васкес сказав Федеральним слідчим, що вона була моніторингу самоврядний інтерфейс в машині і що ні особисті, ні бізнес-телефони були у використанні до після аварії.

Цей доповідь показав, убер була відключена система аварійного гальмування в Volvo, і Васкес почав гальмування менш ніж за секунду після удару Герцберга.

Герцберга, який був бездомний, йшов свій велосипед через дорогу, біля перетину на чотирисмугової дорозі, у ніч на 18 березня, коли вона була вражена передній правий Вольво.

У доповіді поліції звинувачений Герцберг за "незаконне перетинання дороги в іншому місці, крім позначеного пішохідного переходу".


banner14

Категория: Наука