Крипто-майбутнє-це жінка: биткоин Новаторів поштовхом для включення


Опубликованно 21.08.2018 01:26

Крипто-майбутнє-це жінка: биткоин Новаторів поштовхом для включення

"Сатоши-це жінка" була однією з найбільш масштабних гасел на консенсус-2018, найбільшої в світі конференції блокчейн, яка бачила тисячі крипто-віруючі опускаються на мидтауне Нью-Йорк на упаковці, триденну зустріч минулого тижня.

Сатоши відноситься до Сатоши Накамото, досі загадкового творця Биткоинов, які ніколи не були ідентифіковані, але які, тим не менше, вважається батьком-засновником криптовалюта або цифрова форма грошей, і блокчейн, громадського і незмінна система, для запису операції. Обидві події оцінюються за їх євангелістів як потенційно революційних технологічних інструментів.

Як все було забито натовпами Манхеттена мідтаун Хілтон слухати leadingtechnology такі фігури, як Джек Дорсі в Twitter і Піонер криптографії Уітфілд Бейлі 'духів' Діффі, питання гендерної Сатоши була чисто символічною. Але він також був понятим багатьма учасниками: блокчейн не просто увічнити білий чоловічий двк стереотипне світогляд Силіконової долини.

"Ми вважаємо, що кріптовалюти повинні бути побудовані з різних систем і цінностей", - сказала Ніла Роджерса, творця Сатоши-це Жіноча група. “Силіконова Долина повністю перебуває у віданні чоловіків. Жінки отримують лише 2% від венчурного фінансування, так що їх ідеї ніколи не піднятися на вершину. Ми живемо з дуже односторонній погляд на світ".

Джек Дорсі, виконавчий директор і співзасновник Twitter, йдеться в консенсус-конференції 2018. Фотографія: Майк Сегар/Рейтер

Але, очевидно, значні труднощі залишаються. Огляд 1,450 послуг цифрового монета опублікована в "Уолл Стріт Джорнал" в четвер знайшли інвесторів вклав більше $1 млрд 271 пропозицій монету, яка включала плагіатом документи інвестора, обіцянками гарантованою прибутковістю або, у деяких випадках відсутній або підроблених виконавчих команд.

Більш того, було припущення, що Блокчейн тижня в Нью-Йорку допомогла б забезпечити стабільність в оцінках криптовалюта, наділивши інтерес провідних фінансових компаній в цьому секторі.

Але замість того, щоб штовхатися ціна Биткоина повернутися вище психологічного 10,000 доларів, монети та інших провідних цифрових валют, включаючи ЕОС і Кардано, впав. Ринок знизився більш ніж на 30 млрд. доларів, від $408bn до $377bn.

Не сприяло тому, що Віталік Buterin, творець кріптовалюти ethereum, оголосив, що він не буде присутній на 2000-квиток $подія. Він зачинив консенсусу організатор проекту для перезаряду: "я відмовляюся особисто сприяти тому, що рівень ренти," він опублікував в Twitter.

Але це не могло придушити загальний дух багатьох учасників. Росаріо Пабст, представник платформи ZenCash, сказала, що вона вважає секторі блокчейн буде постійно скидати свою репутацію rogueish.

"'Ламбо' і 'йду Місяця' просто показує незрілість простір і де він почав," я сказав. “Зараз ти повинна триматися за штани, він все ще нестабільний. Але якщо у вас є яскраві ідеї і працьовитий ви досягнете успіху".

Сатоши Накамото, Пабст додав, могла бути жінка, в кінці кінців.


banner14

Категория: Наука