Поліна Логунова і Людмила Барбір розповіли, як гармонійно поєднувати материнство і роботу


Опубликованно 26.08.2018 05:25

Поліна Логунова і Людмила Барбір розповіли, як гармонійно поєднувати материнство і роботу

22 серпня стартував четвертий КИНОБРАНЧ в Оскарі, ТРЦ Гулівер. Дружина Дмитра Ступки, healthy & beauty блогер Поліна Логунова і ведуча «Сніданок з 1+1» Людмила Барбір - обидві працюючі мами, поділилися досвідом, як гармонійно поєднувати материнство і роботу.

Для нас важливо не просто розважити наших гостей частуваннями і кіно, але і дати їм щось дійсно корисне і цінне. Ми ретельно підбираємо спікерів, які діляться з молодими мамами своїм професійним досвідом. Вони дають цінні поради щодо виховання та догляду за дітьми, за собою і, наприклад, тайм-менеджменту. І, звичайно, говоримо про буденні сімейних справах подружнього життя і материнства разом з психологом» – директор з маркетингу мережі кінотеатрів «Оскар», Олександра Новікова

Також серед спікерів була психолог Наталія Демченко і дитячий стоматолог клініки Заблоцького Наталія Пономарьова. Кінотеатр «Оскар» приготував спілкування із зірковими гостями, частування та подарунки від партнерів. У завершенні кинобранча гостей чекав перегляд фільму «Мама Мія! 2» в режимі «тихих сеансів» з зниженим рівнем звуку, це означає, що можна дивитися кіно навіть з немовлятами. Старших дітей у цей час розважали професійні аніматори.

А ось і фотозвіт заходу:

Нагадаємо, що на телеканалі НЛО TV стартує новий сезон гумористичного шоу "Мамахохотала". Дізнатися дату і інші подробиці можна за посиланням.


banner14

Категория: Общество