Rolls-Royce отримав новий варіант організації салону


Опубликованно 08.09.2018 00:07

Rolls-Royce отримав новий варіант організації салону

На автосалоні в китайському Ченду компанія Rolls-Royce представила концепцію організації повністю ізольованого пасажирського відсіку під назвою Privacy Suite. Головною особливістю простору, доступного для покупців довгобазній версії седана Phantom, стала перегородка з «розумного» скла.

Використання электрохроматического скла дозволило розділити місце водія і пасажирський відсік. Здатність матеріалу змінювати ступінь прозорості дозволяє пасажирам спостерігати за дорогою, а при бажанні повністю відгороджуватися від навколишнього світу. Максимальної акустичної ізоляції пасажирського простору автовиробникові вдалося досягти за рахунок використання сучасних звукопоглинальних матеріалів Privacy Suite. Для спілкування з водієм передбачена система вбудованої зв'язку, що активується натисканням кнопки, як з боку пасажирів, так і з боку водія.

Rolls-Royce Privacy Suite

1

2

3

По центру «розумної» розділової перегородки знаходиться лоток для обміну документами та дрібними предметами з пасажиром переднього ряду або водієм. При бажанні, в пасажирському відсіку можна встановити розважальну систему з двома 12-дюймовими дисплеями, інтегруються в бортову систему автомобіля і оснащаемую окремим HDMI-портом для синхронізації персональних гаджетів пасажирів. Управляється система з центральної консолі. Крім того, передбачена романтична підсвічування «зоряний стелю» і годинник, а також тонування заднього скла і додаткові задні і бокові захисні шторки.


banner14

Категория: Авто