Mitsubishi Pajero оновився, але не для нас


Опубликованно 09.09.2018 00:03

Mitsubishi Pajero оновився, але не для нас

Компанія Mitsubishi в черговий раз оновила позашляховик Pajero. Всі зміни торкнулися виключно дизайну екстер'єру, до того ж, призначені вони тільки для китайської версії моделі.

Від продається в Китаї поточної версії оновлений Mitsubishi Pajero відрізняється новою радіаторною решіткою, сріблястими накладками на задніх ліхтарях і іншими наклейками на бортах. Оздоблення інтер'єру залишилася колишньою. Єдине нововведення - бездротова зарядка для телефону. Мультимедійна система з девятидюймовым сенсорним дисплеєм з'явилася в салоні «китайської» версії позашляховика в минулому році.

З технічної сторони ніяких змін не відбулося. У Китаї Mitsubishi Pajero пропонується з 3.0-літровим бензиновим мотором V6 потужністю 174 к. с., п'ятиступінчастим «автоматом» і повнопривідною трансмісією Super Select II.

Ще один приємний момент - оновлена ціна. У порівнянні з поточною версією моделі, оновлений позашляховик став дешевше. У Китаї базова версія Pajero замість колишніх $56 тисяч доларів буде коштувати від $53 тисяч, а топова - від $60 тисяч замість $65 тисяч.

Mitsubishi Pajero четвертого покоління випускається з 2006 року і по суті є модернізованою версією третього покоління моделі, серійне виробництво якого стартувало в 1999 році. Незважаючи на те, що за всі ці роки наступник у Pajero так і не з'явився, компанія поступово виводить модель з деяких світових ринків. Так, у квітні поточного року про продаж прощальній партії позашляховиків під назвою Final Edition заявило німецьке представництво марки. Клієнтам була запропонована партія з 1000 автомобілів в трьохдверному і п'ятидверному кузові.


banner14

Категория: Авто