Ford показав тізер свого нового электрокроссовера


Опубликованно 10.09.2018 00:02

Ford показав тізер свого нового электрокроссовера

Компанія Ford опублікувала перший офіційний тізер нового електричного кросовера, «містить ДНК Mustang». Серійне виробництво новинки планують почати в 2020 році.

Про появу в електричній лінійці марки нового кросовера під назвою Ford Mach 1 було заявлено в січні поточного року в Детройті. За чутками, пізніше компанія вирішила змінити назву моделі, але нове ім'я поки не оголошено.

Судячи з фото, від знаменитого Mustang купеобразному кросоверу дісталися тільки задні ліхтарі. Ніякої технічною інформацією тизер новинки не супроводжується. Запас ходу на одному заряді акумулятора обіцяний не менш ніж в 300 миль (483 км). За попередньою інформацією, в основу моделі лягла електрифікована варіація глобальної платформи C2, використана у новому Ford Focus.

Як розповів Даррен Палмер, директор з розвитку продуктів в команді Team Edison, яка займається проектуванням електрокарів Ford і Lincoln, для прискорення процесу створення нового кросовера команда використовує прототипи «низької точності», зібрані практично з підручних матеріалів, навіть з картону.

Також у компанії повідомили, що після поїздки в Китай, вирішено було збільшити дисплей мультимедійної системи, щоб новий электрокроссовер міг відповідати запитам потенційних клієнтів.


banner14

Категория: Авто