Стів Возняк атаки автобіографічного фільму про Стіва Джобса


Опубликованно 11.09.2018 00:03

Стів Возняк атаки автобіографічного фільму про Стіва Джобса

Співзасновник Apple Стіва Возняка випустила уїдливої критики нового байопіка свого товариша по обчислювальної Піонер, покійний Стів Джобс, після того, як кліп з фільму був випущений в мережі до його прем'єри на кінофестивалі "Санденс".

У ролику актори Ештон Катчер (як Джобс) і Джош гад (Возняк) обговорюють переваги операційної системи комп'ютера Возняка просто розвинувся. Вакансії вбачається, намагаючись переконати скептично Возняк як на можливе майбутнє вплив домашніх комп'ютерів, перед Возняк персонаж кричить: "ніхто не захоче купити комп'ютер. Ніхто!"

Однак Возняк, 62, в серії Повідомлень, опублікованих на сайті gizmodo, де кліп перший раз грав, сказав, що показ був "не близько". "У нас ніколи не було такої взаємодії", - написав він. Заперечуючи достовірність події він також заявив: "я навіть не впевнений, що це хилю ... особистості дуже неправильно".

Возняк, який відомий в ІТ-співтоваристві як "віз", і передбачає, що далеко від роботи, будучи натхненним лідером, в той час це було набагато більш імовірним, що Джобс був вчитися у Возняка про можливості персональних комп'ютерів.

Його ідея полягала в тому, щоб зробити $20 настільних ПК і продати його за $40, щоб допомогти людям у клубі складання комп'ютера я б віддав. Він завжди бачив спосіб зробити швидкі гроші мої проекти".

Возняк продовжував: "я ніколи не виглядав як професіонал. Ми обоє були дітьми. Наші стосунки були настільки відрізняється від того, що було зображено. Мені соромно, але якщо кіно-це весело і цікаво, все краще. Всім, хто читає мою книгу iWoz можете отримати більш ясну картину".

• вакансії, Режисер Джошуа Майкл Штерн, який повинен бути випущений в США на 19 квітня, але не має дату релізу у Великобританії поки.


banner14

Категория: Наука