Tesla покаже в Швейцарії таємничий автомобіль


Опубликованно 11.09.2018 00:05

Tesla покаже в Швейцарії таємничий автомобіль

Tesla анонсувала прем'єру нового автомобіля, який буде представлений на виставці колекційних машин Grand Basel в Швейцарії, офіційно відкривається шостого вересня. Передбачається, що компанія представить Roadster другого покоління.

На запрошенні, розісланому компанією обраним власникам електрокарів Tesla, видно частина профілю таємничого дебютанта, виглядає більш низьким і витонченим, ніж всі вже відомі серійні моделі марки. Як припустили в Autocar, обіцяний «сюрприз» - це новий родстер, увага до якого в Tesla вирішили залучити таким оригінальним способом. Представити новинку офіційно виробник планує 5 вересня, напередодні відкриття виставки.

Перша офіційна інформація про Tesla Roadster другого покоління з'явилася в листопаді 2017 року під час презентації електричного тягача Semi в Хоторне (Каліфорнія). Новинці було обіцяно розгін з 0 до 100 км/год за 2 секунди і запас ходу в 1000 км. За словами глави Tesla, анонсований ним чотиримісний спорткар оснащений трьома електромоторами, що розвивають 10 000 Нм крутного моменту. У нового Roadster зйомна скляна кришка, а своєю задньою частиною він нагадує Mazda MX-5 RF. Максимальна швидкість моделі перевищить 402 км/ч.

На дорогах Tesla Roadster з'явиться в 2020 році. Перші 1000 автомобілів компанія планує продати за ціною від 250 тисяч доларів. Попередні замовлення вже приймаються. Щоб стати власником одного з автомобілів першої партії, необхідно внести передоплату у розмірі повної вартості автомобіля. Всі наступні родстери будуть продаватися за ціною 200 тисяч доларів, а передоплата складе 49 тисяч.


banner14

Категория: Авто