Під'їзди до Кримського мосту будуть відкриті одночасно з ним


Опубликованно 11.09.2018 12:02

Під'їзди до Кримського мосту будуть відкриті одночасно з ним

Автоподход довжиною більше восьми кілометрів з боку Керчі повністю готовий, він буде запущений синхронно з мостом через Керченську протоку. Відкриття намічено на травень 2018 року.

Автоподход довжиною більше восьми кілометрів з боку Керчі до мосту через Керченську протоку повністю готові, відкриття руху на ньому буде синхронізовано з запуском руху по мосту, повідомили РІА Новини в держкомітеті дорожнього господарства республіки Крим.

Кримський міст підсвітили синім кольором

В неділю в Керчі було запущено рух на новому шляхопроводі, який побудований над автоподходом до мосту, щоб забезпечити транспортну зв'язок між мікрорайоном Аршинцево і центром міста без перетину автоподхода.

"Сам автоподход в Керчі (чотири смуги в двох напрямках, довжина 8,6 км) повністю готовий. Відкриття руху на ньому відбудеться одночасно з відкриттям руху на Кримському мосту", — сказали в прес-службі.

Відкриття додаткових шляхопроводів і розв'язок у районі автоподходов більше не планується, так як всі проектні рішення вже виконані, повідомили в комітеті. Всього при будівництві було побудовано три шляхопроводи через автоподход, а також п'ять локальних очисних споруд. Сам автоподход, який з'єднає Кримський міст і будується трасу "Таврида" вже облаштовано бар'єрним огородженням, розміткою, освітленням, шумозахисними екранами і дорожніми знаками. У ці дні на узбіччях автоподхода висівається трава.

Міст через Керченську протоку, який з'єднає Крим і Краснодарський край Росії, в довжину становить 19 кілометрів. Початок руху автомобілів по мосту спочатку було заплановано на грудень 2018 року. Однак будівельники заявили, що йдуть з випередженням графіка і планують відкрити рух автомобільного мосту вже в травні.


banner14

Категория: Экономика