Subaru оновила седани WRX і WRX STI


Опубликованно 12.09.2018 00:00

Subaru оновила седани WRX і WRX STI

Subaru оголосила ціни і комплектації на WRX і WRX STI 2019 модельного року в США. Оновлені седани будуть пропонуватися в новій версії Series Gray, яка вийде обмеженим тиражем. Ще одне нововведення – 310-сильний двигун у WRX STI.

Оновлений Subaru WRX STI зберіг колишній 2.5-літровий турбомотор, віддача якого збільшилася з 300 до 310 л. с. і тепер може зрівнятися за потужністю з лімітованої версії WRX STI Type RA, випущеної в кількості 500 одиниць. На седан встановили нові поршні, системи впуску і випуску. Також була перепрограмована керуюча електроніка та змінено передавальне число третьої передачі, що дозволило поліпшити прискорення автомобіля. Новий седан Subaru WRX STI оцінили в $36 595.

Subaru WRX STI Series Gray вийде у кількості 250 одиниць. Крім особливого сірого кольору кузова Cool Grey Khaki, ексклюзивний седан отримає срібні гальмівні супорти Brembo з чорним логотипом STI, 19-дюймові колісні диски, 8-позиційні сидіння Recaro з електрорегулюваннями, кнопку Start/Stop і розширений список оснащення. У цій версії седан буде коштувати $39 695.

Найпомітнішою зміною звичайного Subaru WRX стала поява мультимедійної системи з 6.5-дюймовим дисплеєм, підтримкою Apple CarPlay, Android Auto і інтернет-радіо. Під капотом той же, що і поточного покоління 2.0-літровий мотор потужністю 268 л. с. Заявлена вартість моделі - $27 195.

Модифікація WRX Series Gray буде поставлятися тільки з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Кузов седана пофарбований у колір Cool Grey Khaki. Ексклюзивність моделі підкреслюють чорні 18-дюймові колісні диски і шильдик «Crystal Black Silica». Тираж цієї версії обмежать 750 одиницями, вартість - $32 595.


banner14

Категория: Авто