Акції Apple досягли рекордного максимуму напередодні очікуваного запуску нових моделей iPhone


Опубликованно 12.09.2018 00:14

Акції Apple досягли рекордного максимуму напередодні очікуваного запуску нових моделей iPhone

Акції компанії Apple досягли рекордних максимумів у четвер після того, як він сказав, що хотів би провести захід на 12 вересня в кампусі в Купертіно, де він широко очікується, представить нові моделі iPhone.

В один момент її акцій виріс більш ніж на 228 доларів на тлі чуток, що Apple планує випустити в цьому році три нових смартфона, в тому числі один з великим дисплеєм, ніж попередні моделі. Аналітики також очікують, що Apple планує випустити iPhone з краю до краю дисплей схожий на iPhone, але використовуючи менш дорогі технології LCD екраном.

Запрошення на захід компанії Apple зробив інтенсивне використання кольорового золота, підживлюючи спекуляції про плани компанії по запуску золотого кольору наступника на iPhone x, який був представлений в сріблястому і сірому минулому році. Шість визначенні продуктів Apple - в картинках Детальніше

Документів, зареєстрованих у Федеральній комісії зв'язку США і роздрукував у цьому році показати Apple шукала схвалення для золотої версії свого iPhone Х.

Через кілька годин після анонса від Apple, сайт 9to5mac, технологія, новини сайту, розміщені фотографії двох моделей золотий iPhone складені на вершині один одного, з великим дисплеєм на дні. Обидві моделі схожі на iPhone Х.

Сайт заявив, що нова флагманська модель буде називатися iPhone і хз, що Apple планує випустити нову версію Apple watch з великим екраном, скорочуючи краю навколо нього.

Сайт 9to5mac повідомив агентству Рейтер, що фотографії не були представлені макети й представлені фактичні плановані продукти Apple, але відмовився сказати, як він отримав їх. Apple не відповіла на прохання про коментарі з приводу достовірності фотографій.

Компанія Apple вже кілька років випускають нові моделі телефонів у другий тиждень вересня, і часто поновлення інших продуктів, таких як Apple дивитися на події. Компанія вже дала базової моделі: iPad і деякі ноутбуки MacBook оновлення в цьому році.

Apple зазвичай починає продажі нових "айфонів" через кілька тижнів після їх запуску, під час сезону святкових покупок. Айфон х, за ціною від 999$, допоміг Apple перевищила очікування Уолл-Стріт з продажу.

Інвестор Уоррен Баффет, виступаючи в четвер на каналі CNBC, заявив, що iPhone був "значно заниженими цінами", навіть якщо він коштує 1000$, враховуючи те, як незамінна вона стала для дуже багатьох людей.


banner14

Категория: Наука