Твіти елон Маск в розслідування, можливо, порушуючи права: доповіді


Опубликованно 14.09.2018 00:21

Твіти елон Маск в розслідування, можливо, порушуючи права: доповіді

Як повідомляється, топ-фінансового нагляду США відправили порядку Тесла про плани виконавчий директор Елон Маск взяти підприємство приватне.

Фокс бізнес мережа повідомила в середу, посилаючись на джерела, що комісія з цінних паперів і бірж (sec) офіційно розслідувати твіти мускусу, що він "забезпечений" фінансування проблемних електротранспорту-Приватна компанія.

Акції Tesla впали на 4% на останні новини. Вони збільшилися на 11% і незабаром після початкової чірікать мускусу.

Минулого тижня Маск заявив в Twitter, що він розглядає питання про прийняття Тесла Приватна $420 за акцію. Твіт можливо, порушили законодавство США щодо цінних паперів, якщо вона в підсумку виявиться невірним.

У понеділок Маск опублікував блогпост, в якому він стверджував, що суверенний фонд королівства Саудівська Аравія зробила кілька підходів до Тесла пропонує допомогти взяти його приватний. В даний час фонд володіє 5% Тесли.

Офіційне розслідування sec буде ще однією серйозною головним болем для мускусу. Тесла боровся, щоб отримати прибуток і швидко прожарювали свої гроші, що залишилися. Він зіткнувся з фінансовими аналітиками і зараз подав в суд на інвесторів, які стверджують його твітів кількість помилкових та неправдивих заяв, які були задумані як "ядерний удар", щоб "повністю знищити" короткі продавці – інвестори, які робили ставку на ціну акцій компанії знижується.

У понеділок мускус спробував виправдати своє рішення, щоб чірікать про компанії Приватна. "Єдиний спосіб, яким я міг би провести змістовні дискусії з нашими найбільшими акціонерами був повністю відвертий з ним про своє бажання взяти підприємство приватне," Маск написав. "Однак, це не було б право ділитися інформацією про поїздку з нашими найбільшими інвесторами, не поділившись інформацією з усіма вкладниками одночасно."

За даними Fox бізнесу Сан-Франциско ТРЦ відправили порядку Тесла з вимогою отримання додаткової інформації про операторів Маск про плани privitization і що кошти були "закріплені".

Ні Тесла, ні секунди були негайно доступні для коментарів.

У той час як офіційне розслідування, швидше за все, брязкальце Тесла, його рада та Джин Мюнстер, Тесла інвестор і керуючий партнер венчурної фірми Лу підприємств, сказав він не був упевнений, що Маск порушила закон про цінні папери.

"Ми не вважаємо, що Елон Маск на юридичних ризиків з використанням засобів термін "закріплена"", - написав він у записці для інвесторів в понеділок. “Сьогоднішнє повідомлення в блозі стверджували, що це була інтерпретація мускусу, що фінансування було забезпечено. У той час як ми не експерти в області права капіталовкладення в цінні папери, наша інтерпретація попередніх зустрічей з Саудити створили досить сірій зоні звільнити маніпуляції з акціями юридичних ризиків від сек. Сказав, що є як мінімум два позову ведуться судові процеси, які можуть зайняти кілька місяців, щоб залагодити".


banner14

Категория: Наука