Кличко анонсував відкриття нового парку на Троєщині вздовж проспекту Шухевича (відео)


Опубликованно 14.09.2018 04:05

Кличко анонсував відкриття нового парку на Троєщині вздовж проспекту Шухевича (відео)

left" data-url="https://kiev.unian.net/10259370-klichko-anonsiroval-otkrytie-novogo-parka-na-troeshchine-vdol-prospekta-shuhevicha-video.html">За словами мера, на об'єкті ще киплять роботи, але троєщинці вже приходять подивитися і прогулятися по зеленій зоні, яку закінчують облаштовувати.Мер Києва Віталій Кличко анонсував відкриття нового парку на Троєщині.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Кличко розмістив відеоролик, де показав як тривають роботи з облаштування нової зони відпочинку.

“Друзі! Ми продовжуємо оновлювати занедбані і створювати нові зони відпочинку в столиці. Незабаром відкриємо першу чергу нового парку на Троєщині, вздовж проспекту Шухевича", - написав Кличко, передає його прес-служба.

За словами мера, на об'єкті ще киплять роботи, але троєщинці вже приходять подивитися і прогулятися по зеленою зоною, яку закінчують облаштовувати.

“Новий парк площею понад 9 гектарів. Перша черга, яку скоро презентуємо, - майже 2,5 гектара. Вже облаштовано прогулянкові доріжки, велодоріжки, також проклали доріжки з ФЕМ на прилеглій до парку прибудинкової території", - розповів Кличко.

У новому парку встановили освітлення, лавки та урни, 2 дитячих майданчики, майданчик для ворк-ауту, розчистили озеро, біля якого розташована зона відпочинку, закінчують облаштування газону.

"Київ змінюється і стає ще красивішим!" – зазначив мер столиці.


banner14

Категория: Бизнес