Революція ШІ на небезпеку заматывания у Великобританії страх-рухає люфт'


Опубликованно 15.09.2018 00:14

Революція ШІ на небезпеку заматывания у Великобританії страх-рухає люфт'

Штучний інтелект обіцяє ще більшу революцію, ніж інтернет може бути задушено у Великобританії страх приводом суспільна реакція, за словами провідного вченого і телеведучого.

Професор Джим Аль-Халілі, фізик і входять президентом Британської наукової асоціації, попереджає, що без підвищення прозорості та залучення громадськості весь потенціал ІІ не можуть бути реалізовані.

У відсутність узгоджених дій вчених, уряду та промисловості, швидкий розвиток технології може закінчитися "неконтрольований і нерегульований" в руках небагатьох, надзвичайно потужних компаній, говорить він.

Попередній перегляд своєму посланні у Великобританії в цьому році фестиваль науки в місті Халл, яка розпочнеться на наступному тижні, Халілі говорив про сон і шкоду ІІ.

Він сказав, що Великобританія була в авангарді технологій, який, за прогнозами, складуть $15tn (?11.7 тн) у світовій економіці до 2030 року.

Але він сказав, що є ризик ІЇ буде точно так само, як генетична модифікація і розглядається в якості страшним і зловісним, і як отруєною чаші політиків.

Халілі сказав: "Існує реальна небезпека громадська реакція проти ШІ, потенційно схожий на той, який ми мали з GM ще на початку тисячоліття.

"Якщо громадськість відходять наші керівники розглядають його як менш пріоритетна. Правила повинні бути на місці і вони можуть прийти занадто пізно. Принаймні, це виллється в технології не використовується на повну силу в державному секторі, що може призвести до збільшення нерівності в суспільстві". Прилад наук: Надія і страх у завтрашньому світі | Джим Аль-Халілі Детальніше

Він хоче бачити Ай включені в шкільну програму, хоча б як "зсув гігантський танкер посеред океану", і спрямованість розвінчання міфу-просвітницьких програм.

У той час як ІІ розглядається як наукова фантастика, це вже стає частиною повсякденного життя, Халілі сказав, вказуючи на те, що вона проявляється у віртуальні помічники, такі як Siri і Алекса, а також в "майже психічної обізнаності" в Google, Facebook і Amazon.

В майбутньому ця технологія дозволить повністю перекроїти суспільство, він передбачив.

"Ай збирається змінити наше життя в найближчі десятиліття, навіть більше, ніж інтернет за останні кілька десятиліть", - сказав Халілі. "Давайте переконаємося, що ми готові до цього".


banner14

Категория: Наука