Буде Елон Маск в 120-годинний тиждень перешкодити нам поклонятися трудоголізм?


Опубликованно 15.09.2018 00:14

Буде Елон Маск в 120-годинний тиждень перешкодити нам поклонятися трудоголізм?

Минулого тижня, емоційний Елон Маск розповів, як він був так тяжко працювати, щоб зберегти виробництво моделі Tesla 3 на трасі, що він пропустив свій день народження. "Всю ніч – ні друзів нічого," він сказав Нью-Йорк Таймс, очевидно, "намагаючись вивести слова". Мускус сказав, працюю 120 годин на тиждень, частіше не залишати фабрика протягом трьох або чотирьох днів. Коли він прийшов додому, він сказав, що вибір був між Не спати або приймає снодійне, безсоння препарат призначений для короткочасного використання (і звинуватив деяких членів Ради Тесли його ірраціонального в нічний час цвірінькають).

Маск вже давно святкували ділової преси за його трудової етики. Його неординарна графіка – довгий робочий день розбивається на п'ять-хвилинними інтервалами, так що кожну секунду доводиться (обід зазвичай з'їла на зборах) – не надходило, схвально, протягом декількох років. І, звичайно, мускусу має на своїй тарілці, ніж багато керівників. Як працює Тесла, Перший автомобіль масового попиту компанія була заснована в США в протягом десятиліть, він є главою компанії SpaceX, яка спрямована до польоту людей на Марс, і Neuralink, компанія намагається створити інтерфейс мозок-комп'ютер.

Єдина причина, чому він не ще більше зайнятий, тому що він вийшов зі складу ради OpenAI, некомерційна, заснована для створення "безпечного загального штучного інтелекту", коли він вирішив, що там був конфлікт інтересів з Тесли власного AI проектів; і тому, що він вже не голова його двоюрідних братів' компанія з виробництва сонячних батарей, Сонячне місто, оскільки Тесла купив оптом і в 2016 році.

Він також має п'ятьох дітей.

Історично, бос, хто присвячує своє життя – кожну секунду – щоб успіх підприємства був іконою в зал засідань нас, ніде більше так ніж у Силіконовій долині. Технологій начальники, як правило, в поєднанні з тиском виконавчий керуючий мільйони з оптимізацією-все менталітет типового інженера, а прямо зі студентського віку багатьох підприємців-початківців це ідеальний шторм для такого рівня самовіддачі на робочому місці продуктивність на межі небезпечного. Не тільки обіди в офіс і спальний мішок під столом, але в 5 ранку починається після години в тренажерному залі, сніданок замінити на "куленепробивний кава" (Кава з маслом в ньому, але видимо здорової) і упереміш з заклинаннями "періодичне голодування". Тобто тенденція приймати дзвінки від клієнтів перебуваючи в реєстрації в черзі для третього міжнародного рейсу в кілька днів.

Може сльозливі розкриття мускусу момент, коли все зміниться?

Аріанна Хаффінгтон, ще мультимільйонер з її пальцями в декількох пироги, водити реакція на його інтерв'ю, з відкритим листом на ній процвітати глобальний сайт благаючи Маск, щоб "дати собі час, щоб возз'єднатися не тільки з тим, кого любиш, але і себе і свою мудрість".

Захмарні мрії: Маск робить Дракона В2 космічне таксі в 2014 році. Фото: Bloomberg через Гетті Зображень

"Це не важко," Хаффінгтон написала. “Мова йде про роботу в шляху, який дозволяє приймати оптимальні рішення. Працюючи 120 годин на тиждень не використовуйте свої унікальні якості, вона втрачає їх. Ви не можете просто через владу – це просто не так, як наші тіла й наші мізки працюють. Ніхто не знає краще за вас, що ми не можемо потрапити на Марс, ігноруючи закони фізики. Ні ми не можемо отримати, де ми хочемо йти, ігноруючи наукові закони у нашому повсякденному житті".

Мускус не хотіла цього. У Твіттері відправлено в 2:30 ранку, він сказав їй, “Форд і Тесла є тільки 2 американські автомобільні компанії, щоб уникнути банкрутства. Я тільки що прийшов додому із заводу. Ви думаєте, це варіант. Це не так".

У понеділок, Хаффінгтон відповів, кажучи CNN, що "мова йде не про сон, або про уповільнення, або попросити Елон, щоб відпочити під деревом манго ... це про те, як ми можемо розблокувати і підтримка максимальної продуктивності, і бачити рішення і можливості там, де інші не можуть".

Всі ми знаємо про здоровий спосіб життя підтримує Хаффінгтон, - каже Андре Спайсер, професор організаційного поведінки у бізнес-школі Cass в Лондоні. "Є багато доказів того, що не маючи кордонів між роботою та особистим життям, і дозволяти працювати, паразитують все своє життя, може бути дуже небезпечним для продуктивності."

Майбутнє дослідження з колегою Спайсер Ганс Frankort, наприклад, показує, що більше зусиль для роботи – вимірюється по часу та інтенсивності – не тільки призводить до зниження добробуту (як навіть Маск можуть домовитися), але і гірші результати в кар'єрі. У самому справі, інтенсивність, вимірюється людина описав свою роботу як вимагає роботи на дуже високій швидкості" або "стислі терміни", був ще більш сильним предиктором поганого результату, ніж співробітникам доводилося працювати понаднормово.

Frankort і його співавтор Аргиро Avgoustaki заклик до "реальний облік" ініціативи щодо скорочення впливу інтенсивної роботи, але усвідомлюю, що це "буде потрібно час, щоб розкритися і можуть зіткнутися з опором".

Силіконова долина вже давно є одним з провідних експортерів нескінченного робочого дня. Технологічний сектор, звичайно, відповідати за інструменти, які люди використовують, по-перше, щоб брати роботу додому, потім на відпочинок і, зрештою, скрізь: в мережі, ноутбуків і смартфонів, що означає, що сходячи з робочого місця не означає закінчення роботи.

Він також був новаторський підхід до проектування робочого місця, що сприяє цілодобовим графіком. Безкоштовні сніданки, обіди та вечері, на кампусі тренажерні зали і бігові доріжки і відпочинку наповнений іграми та іграшками, легко бачити, чому деякі технічні працівники витрачають кожну годину десь в офісі.

І все частіше їх години сну. Google і Facebook запропонували дім "самодостатні міста" біля своїх основних центру в районі затоки, прорізаючи сотні квартир в компанії вже розповзалися комплексів. Це не з величезною натяжкою, насправді, якщо врахувати співробітників, які вже приймають їх дому на роботу, в тому числі співробітник Google, Брендон, який був виявлений у 2015 році, живе в фургоні в офісі парковка.

Будівельні компанії Tesla під Фримонте, штат Каліфорнія. Фото: Bloomberg через Гетті Зображень

Інші типові перкі Силіконовій долині взяти на такий самий темний відтінок, коли вони розглядаються більш докладно. Політики, які дозволяють співробітникам приймати необмежену свята, наприклад, звук відмінний. Але, на думку мудреця бізнес-огляд", замість того, щоб занадто багато днів, більшість співробітників не вистачає". Проблема настільки погано, що деякі місця, які пропонують необмежені свята, довелося вводити другий мінімум-відпустка політики для запобігання вигорання співробітників, а співробітники, не знаючи, скільки часу було "правильне" кількість, вирішили просто не брати нікого взагалі. (Перспектива необмеженого свят є одним з більш спірні пропозиції серед англійських робітників, з широко рівне число прихильників з кожної сторони, за даними розвідки Streetbees платформи.)

А де Силіконову долину ведуть, інші йдуть, каже Спайсер. "Такого роду гіпер-трудова етика є дуже поширеним, причому не тільки в Силіконовій долині, а не тільки в інвестиційних банках, але у багатьох організаціях", - говорить він. “І причина в тому, що компанії, як правило, копіюють один одного. Багато компаній дивляться в бік знаменитої фірми Силіконової долини як приклад того, що вони повинні бути. Так вони дивляться на те, що Елон Маск робить, чи хтось, і не важливо, яку організацію вони є, вони часто копіюють те, що інші фірми роблять, просто тому що, якщо вони успішні, вони думають, ну, в чому їх секрет? Все, що вони можуть бачити явно, що вони копіюють". Проблеми, викликані цієї культури широко поширені. За даними Streetbees, які досліджували питання для опікуна, чотири з п'яти чоловік у Великобританії говорять, що вони відчувають себе винними погано, коли погано, а 64% кажуть, що їм важко відключитися від роботи після роботи. Це не дивно, що 77% згодні, що у нас немає хорошого балансу роботи/життя у Великобританії.

Останні високофорсованих готовність до роботи і ефективність може досягти рівня, що навіть деякі типи Силіконової долини див. це забагато. В 2013 році, наприклад, їжа-заміна комплекту Сойлент був запущений інженер-програміст Роб Райнхарт, після того, як він "почав обурюватися тим, що йому довелося з'їсти їжі на всіх". Райнхарт – без попереднього досвіду харчування – змішати купу готових поживних речовин, замовити онлайн, і створили 400-калорій суспензії, яка, як він сподівається, забезпечить все, що йому потрібно жити.

П'ять років потому, Сойлент більше не рекламує себе в якості повноцінної заміни для їжі ("майте на увазі, що, в той час як соя може замінити будь-який прийом їжі, він не призначений, щоб замінити кожний прийом їжі," компанії говорить клієнтам), але він був популярний достатньо, щоб підняти майже $75 млн. (?58 мільйонів) фінансування від венчурних капіталістів і залучити конкурентів на ринку, такі як британська Хуэл).

Посвята Райнхарта ефективності в інших сферах свого життя ще не досягнута, як багато на себе беруть, але. У 2015 році він писав про те, як він відмовився від підключення до електромережі, а намагається жити виключно від сонячних батарей. Благородна мета, що досягається через кілька нетрадиційними методами: "я насолоджуюся пранням приблизно так само, як мити посуд", - написав він. “Я отримую мої одягу на замовлення в Китаї за цінами ви не повірите, та нові регулярно відправлений до мене. Доставка-це проблема. Бажаю контейнеровози мав атомні двигуни, але це все одно набагато ефективніше і зручніше, ніж в роздріб. Завдяки синтетичної тканини, він бере менше води, щоб зробити свій одяг, ніж їх мити, і я жертвую мого одягу."

Але поки вони все ще мають своїх прихильників, Райнхарт і непохитної відданості мускусу на роботу все частіше розглядається як нездоровий відображення минулому Кремнієвої долини волів би забути. Як покоління засновники доткомів вже виросли, і озирнувся на свою кар'єру, вони зрозуміли, що, можливо, вони не достатньо знайти правильний баланс – і визначили, що наступне покоління не повторить їх помилок.

"Коли мої діти були молодими, я думала, що я роблю на роботі був набагато більш важливим та терміновим, ніж те, що відбувалося вдома," Скотт Вайсс, серійний підприємець і ранній партнер впливових венчурна фірма Andreessen Horowitz, як писав в 2015 році. Пізніше він сказав: “я зрозумів, що після моєї сім'ї потрібно відключення від роботи (наприклад, вимикання комп'ютера і телефону), і сконцентрувала свою увагу на деталі будинку. Кулінарія прекрасна трапеза. Допомагаючи з науковим проектом. Обговорюючи майбутнє з моїм партнером.

"Я помітив, що керівники компаній у віці від 20 можуть бути повністю обладнані і досить обізнаний, щоб ручки провідних компанія, але коли їх сімейне життя починає розширюватися і попит на їх увагу підвищує, вони в подиві, чому все не просто встало на свої місця ... все-таки, я сподіваюся."

Їхав Сенд-Гілл-роуд, центрі індустрії венчурного капіталу Силіконової долини в минулі вихідні, подругу, яка нещодавно переїхала в цей район, помітив на порожнечу автостоянки. "Я думав, що вони повинні бути на роботі 24/7, - сказав він, - але машини йдуть в 5 вечора, і по вихідних."

Маск бореться, щоб зберегти мрію про моделі Tesla 3. Фотографія: Девід Zalubowski/АП

Спайсер погоджується з тим, що зміни в русі. "Якщо ви подивитеся на виступ Всесвіту, і що ви знайдете в "Гарвард Бізнес Рев'ю" – те ж, що менеджери читають – там багато розмов зараз про те, як спати, як захистити баланс роботи/життя, як переконаєтеся, що у вас є деякі межі навколо роботи, як бути уважним", - говорить він. “І всі ці речі говориш, що є межі між роботою і життям. Робота не повинна бути для вас усе, і спить на фабриці-це не найкраща річ, щоб зробити".

Але поки що ви можете взяти інженера на робочому місці, ви не можете зупинити їх, щоб стати інженером, і є ризик, що баланс роботи/життя стає ще одна річ, щоб оптимізувати для максимальної продуктивності.

"Якщо ви подивитеся в Силіконовій долині культури – і це також поширюється на багатьох корпорацій", - говорить Спайсер", керівники там не просто одержимі, що робить їх роботу більш продуктивною, але і зробити все своє життя більш продуктивною. Тому вони витрачають величезну кількість часу, думаючи і взаємодіють з цими питаннями про те, як ви їсте у найбільш ефективний спосіб, як робити вправи найбільш ефективно, звідки ви берете всі ці маленькі деталі вашого життя і зробити їх більш ефективними?"

Тим не менш, навіть це було б удосконалення за статус-кво. Спайсер стверджує на кілька ключових змін, які могли б допомогти суспільству, і компаніям, відновити здоровий баланс (і, так, підвищення продуктивності праці). Один із способів забезпечити виконання відгул на обов'язкове свят і заборона в неробочий час використання електронної пошти. Ще б виділення ключових інтенсивної, творчої роботи, що багато офісні працівники насилу знаходять час для більш механічне адміністративних завдань, повітряна куля, щоб заповнити решту робочого дня.

Для мускусу, всі поради підносяться його шлях все ще може бути занадто пізно. Як він бореться, щоб принести Тесли фінанси у формі і виконувати стверджувати, що він "забезпечив фінансування" взяти компанію на $420 за акцію – Він сказав Нью-Йорк Таймс, що, "з особистого болю, точки зору, найгірше ще попереду".

• Ця стаття була змінена на 23 серпня 2018 року. В оригіналі сказано Елон Маск має шість дітей. Його перший син помер у віці 10 тижнів. Це було змінено.


banner14

Категория: Наука