Гаряче водопостачання в Києві буде відновлено - Кличко


Опубликованно 15.09.2018 00:30

Гаряче водопостачання в Києві буде відновлено - Кличко

left" data-url="https://kiev.unian.net/10256829-goryachee-vodosnabzhenie-v-kieve-budet-vozobnovleno-klichko.html">Кличко консолідував Київрада, який прийняв рішення про повернення гарячої води в будинки киян.Відповідне рішення підтримали 76 депутатів КиїврадиГаряче водопостачання в будинки киян буде відновлено.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко за результатами позачергової сесії Київради.

“Сьогодні на позачерговій сесії ми прийняли надзвичайно важливе рішення, яке є вирішальним кроком для врегулювання питання заборгованості за спожитий газ. І - відповідно - для укладення угоди з НАК «Нафтогаз України» і відновлення постачань газу Києву. А значить і енерго - та теплопостачання", - сказав мер.

Він також додав, що цей крок дозволить повернути в квартири киян гарячу воду, а комунальним службам - виконувати необхідні роботи, щоб не допустити зриву опалювального сезону в столиці.

Читайте такожКиїв досяг угоди з урядом про відновлення гарячого водопостачання в столиці

Кличко зазначив, що порівняно з травнем, сьогодні мова йде тільки про відповідальність за борг, що має джерела для компенсації. А також - про списання всіх штрафів.

“Це результат інтенсивної роботи в судах та переговорів на всіх рівнях, включаючи уряд України, президента. Ми відстоюємо інтереси громади, - сказав мер столиці.

І бюджетний комітет парламенту розглянув це питання. І уряд прийняло рішення, щоб нарешті врегулювати ситуацію і повернути газопостачання столиці. Залишалося рішення Київради і ми його сьогодні прийняли!", - заявив після голосування Кличко.

Відповідне рішення підтримали 76 депутатів Київради.


banner14

Категория: Бизнес