Як я можу виправити мій Windows 10 браузер ноутбука?


Опубликованно 17.09.2018 00:07

Як я можу виправити мій Windows 10 браузер ноутбука?

Я не можу отримати доступ до різних веб-сайтів Firefox. Деякі, такі як Бі-бі-сі, буде відкрито, але не відображається правильно. Більше того, я не можу увійти в мій банківський рахунок або кредитної карти на Firefox. Я змушений використовувати край! Я запускати різні скани з Касперським і Malwarebytes і не знаю, де шукати наступний.

У мене ноутбук Dell Inspiron 15 5000 ноутбук під управлінням Windows 10 Домашня, Firefox і 61.0.2 і Kaspersky Інтернету безпеки. Ангела

Все програмне забезпечення тлінне і браузери, будучи складним, як правило, страждають більше, ніж більшість додатків. Проблеми можуть бути з-за пошкодженого профілю користувача, схрони, або погано себе вів розширення, а не в код браузера, однак для користувачів, результат той же.

На щастя, зараз немає недоліку в браузерах, і це гарна ідея, щоб зберегти кілька навколо. Крім того, Firefox і Microsoft Edge, ви також повинні мати в основі Chromium, браузер, такий як Google Chrome, Опера і Вівальді.

Всі ці браузери пишуться на той самий веб-стандарти, але інтерпретація та впровадження стандартів може відрізнятися. Якщо сайт не в одному браузері, ви завжди можете спробувати інший. Тільки якщо він не працює в будь-якому браузері, у вас є серйозна проблема. Оновлення сьогодні

Як на зло, Mozilla випустила 5 вересня новій версії Firefox. Є шанс, що нова версія браузера буде виправити проблеми зі старою версією, так що спробуйте встановити версію 62.0, перш ніж намагатися оновити Firefox (нижче).

В останніх версіях Firefox, здається, не включають будь-яких істотних змін. Тим не менш, це гарна ідея, щоб зберегти всі браузери на сьогоднішній день, тому що це знижує ризик безпеки. Перевірка на наявність шкідливих програм

Однак, якщо ви підозрюєте, що шкідливі програми бере участь, запустити ці три програми метою: перевірки безпеки Microsoft, програма Malwarebytes і Hitman Pro. Якщо один з них знаходить шкідливі програми, знову запустити їх всі. Фотографія: Alamy Фото

Ви вже перевірили на наявність шкідливих програм, і це добре, але навряд чи допоможе у вашому випадку. Шкідливих програм, браузер зазвичай показує свою присутність, кидаючи реклами спливаючих вікон, перенаправлення браузера, змінити домашню сторінку і аналогічні дії, а не через зламаною веб-сторінок.

Однак, якщо ви підозрюєте, що шкідливі програми бере участь, запустити ці три програми метою: перевірки безпеки Microsoft, програма Malwarebytes і Hitman Pro. Якщо один з них знаходить шкідливі програми, знову запустити їх всі.

Варто також працює готель Qualys BrowserCheck в онлайн. Установка плагіна BrowserCheck займає більше часу, але забезпечує більш ретельну перевірку Оновити Firefox

Проблеми у всіх браузерах вирішуються аналогічно. Однак, Firefox, що часто можна швидко виправити через сторінку оновити Firefox.

Натиснувши кнопку "Оновити Firefox" кнопку онлайн відновлення Firefox в "стані за замовчуванням, із збереженням важливої інформації, такої як закладки, паролі і відкриті вкладки". Він також видаляє розширення та їх збережені дані.

Firefox зберігає всі ваші закладки, паролі, історія, сайт-специфічні переваги та інші дані в папці профілю. "Оновити Firefox" створення нової папки профілю і копіює необхідні дані зі старої папки в нову. Однак, ваш старий профіль не втратив назавжди. У Firefox залишає його на робочому столі в папці під назвою старі дані Firefox, в разі необхідності, щоб врятувати щось важливе. Недоліком є те, що більш старі дані можна відновити, тим більш імовірно, що ви повинні відновити все, що викликало проблеми в першу чергу.

З мого досвіду, оновлення Firefox-це самий простий спосіб, щоб отримати Firefox знову працює правильно. Фіксація розширення

Браузери, як правило, розвиваються точно так само, як операційні системи, офісні пакети, процесорах і навіть комп'ютери. Нинішні продукти завжди не вистачає функції, що деяким людям потрібно, що створює запчастин для доповнення й удосконалення. Потім найпопулярніші поліпшення в майбутніх версіях продукту.

Сьогодні існують тисячі додатків, розширень і тим для всіх провідних браузерах, за винятком прикордонних. Ви може бути запущена з десяток або більше. На жаль, розширення часто причиною проблем із-за помилок програмування, або із-за несподіваних конфліктів з кодом на веб-сайтах.

Кращий спосіб ізолювати цих проблем відключити або видалити всі доповнення, розширення і теми, і подивитися, якщо браузер працює коректно, без них. Якщо це так, додати їх назад по одному, поки не знайдете той, який викликає проблему.

Деякі браузери містять "безпечному режимі", який схожий, але не пов'язаними з безпечного режиму Windows. Якщо ви запустіть браузер в безпечному режимі (у звичайному Windows), а потім він повинен завантажитися без надбудов і розширень. Він може також тимчасово змінити інші параметри.

Щоб перезапустити Firefox в безпечному режимі, перейдіть до кнопці меню "гамбургер" (три горизонтальні лінії) і виберіть пункт довідка. В меню оберіть пункт "перезапустити з відключеними доповненнями ...". Інший спосіб зробити це, щоб утримуйте натиснутою клавішу Shift при запуску Firefox. Коли ви закінчите, просто перезапустіть Firefox в звичайному режимі.

Mozilla також має корисну сторінку допомоги: усунення проблем з розширеннями, темами і апаратним прискоренням питань для вирішення типових проблем у Firefox.

Гугл Хром не має безпечному режимі, але запуск його в режимі інкогніто – режим приватного перегляду – не одне і те ж. Якщо хром буде правильно відкрити, інкогніто доступу використовуйте сполучення клавіш Ctrl + Шифт + N або натисніть на три вертикальні точки у верхньому правому куті, щоб відкрити меню і натиснути на кнопку "Нове вікно в режимі інкогніто".

Гугл Хром не має безпечному режимі, але запуск його в режимі інкогніто – режим приватного перегляду – не одне і те ж. Фото: Джек Шофілд

Якщо Chrome не зможе правильно відкрити, скопіювати і вставити значок хрому на робочому столі, щоб створити новий ярлик. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть Властивості. Перейти на цільову рядок і додати "–інкогніто" в командному рядку (без мовних знаків), а потім натисніть кнопку ОК. Двічі клацніть новий значок і хром буде працювати в режимі інкогніто без будь-яких завантажених розширень. (Якщо ви хочете запустити розширення в режимі інкогніто, відкрийте сторінку розширень, натисніть кнопку Огляд і виберіть "Дозволити використання в режимі інкогніто".) Видалити зайві значок Chrome, коли ви закінчили з ним.

Можливо, простіше буде вимкнути розширення Chrome вручну. Для цього перейдіть в меню усе гамбургер (три крапки), виберіть Додаткові інструменти, а потім розширення. Спробуйте натиснути кнопку "Оновити" (який видно тільки в режимі розробника), щоб оновити всі ваші розширення, щоб побачити, якщо це вирішує проблему. Якщо немає, виключити всі потім додати їх назад по одному. Очищення кешу

Коли ви відвідуєте веб-сайт, браузер додає звернення до своєї історії і зберігає копії сторінок в кеш. У день інтернет-оглядач, вони були відомі як тимчасові інтернет-файли.

Коли ви повторно відвідуєте веб-сайт, Ваш браузер перезавантажте збережених сторінок, тому що це швидше, ніж отримувати їх все знову з інтернету. Якщо кеш пошкоджений, ви можете побачити пошкоджені сторінки.

Ви можете змусити будь-якого браузера, щоб принести свіжої версії сторінки, натиснувши поєднання клавіш Ctrl+ shift + F5. Це може вирішити проблеми з сайтів, таких як Бі-бі-сі.

Якщо проблема більш обширна, спробуйте видалити весь кеш і, можливо, печиво, а також.

У Firefox, клацніть по меню гамбургер, виберіть бібліотеці, потім історія, а потім "стерти недавню історію". Цього спливає вікно, в якому можна вибрати, скільки ви хочете очистити, від останнього години на все. Натисніть кнопку подробиці список речей, які ви можете очистити, з журналу перегляду для налаштування сайту. Для початку, спробуйте видалити кеш. Якщо це не допоможе, видалити кукі, і так далі.

У Chrome, виберіть в меню гамбургер, виберіть Додаткові інструменти, а потім "очистити дані веб-перегляду". Як з Firefox, ви можете вибрати діапазон часу, і які елементи для очищення. Натиснувши кнопку "Додатково" дозволяє очистити того, що зазвичай зберігають, такі як паролі, ліцензії ЗМІ та дані для автозаповнення. Переустанови браузер

Видалення шкідливих програм, Відключення розширень та очищення кешу, як правило, вирішує більшість проблем браузера. Якщо ні, ядерний варіант: видалити браузер, перезавантажити комп'ютер, виконайте чисту установку.

Ви, звичайно, втратите всі паролі, налаштування, історію, закладки і все інше ви не зберегли, тому вона повинна бути останнім засобом.

У вас є питання? По електронній пошті Ask.Jack@theguardian.com

Дана стаття містить партнерські посилання, що означає, що ми можемо заробити невелику комісію, якщо читач натисне на них і робить покупку. Вся наша журналістика незалежної і жодним чином не впливає будь-яким рекламодавцем або комерційну ініціативу. Посилання працюють на Skimlinks. Натиснувши на партнерське посилання, ви визнаєте, що печиво Skimlinks буде встановлений. Додаткова інформація.


banner14

Категория: Наука