'Право на забуття' може загрожувати глобальної вільної мови, скажімо, НВО


Опубликованно 21.09.2018 00:20

'Право на забуття' може загрожувати глобальної вільної мови, скажімо, НВО

"Право бути забутим" в інтернеті знаходиться в небезпеці перетворюється в інструмент глобальної цензури через тестовий випадок в Європейський суд справедливості (ЕСС) на цьому тижні, свободу слова, організацій попередження.

Додаток французький регулятор відомості за більш широкі повноваження, щоб видалити застарілі або компрометуючі матеріали з інтернет-доменів світу дозволить авторитарні режими, контролювати загальнодоступної інформації, за даними британського Сід альянс неурядових організацій.

Право бути забутим спочатку було встановлено постановою суду в 2014 році після того, як іспанець намагався видалити повідомлення про проведення аукціону його забрали додому, починаючи з 1998 року на сайті газети масовим тиражем у Каталонії.

Він повинен був вирішити його соціальні борги, - сказав він, і його минулі проблеми більше не повинні бути автоматично пов'язані з ним всякий раз, коли хто-небудь шукав його ім'я в Google. Влада де-список з онлайн пошук був обмежений національних інтернет-доменів.

Це рішення дозволило європейським громадянам задати пошукові системи видаляти посилання на "неадкватный, або ... надмірне" зміст. У той час як сам контент залишиться в інтернеті, він не може бути знайдений через інтернет-пошуки прізвища людини. Google записує ваше місцеположення навіть коли ви говорите це не Детальніше

В останньому випадку Європейський суд, щоб бути почутим у Люксембурзі у вівторок, французький регулятор даних, які прагнуть розширити цю владу так, що вона застосовується повсюдно. Що дозволить національним регуляторам, щоб приховати статей вважається неприйнятним не тільки з власного кіберпростору, таких як google.fr, але і від глобальних доменів, включаючи Google-COM і з інших країн.

Гугл пручається позову на тій підставі, що це створить прецедент для авторитарних режимів, щоб обмежити свободу слова.

Франція за даними регулятора, Національна комісія з інформатики та Libert?s (арбітражний), стверджував, що якщо він підтримує скаргу громадянин Франції, пошукових системах, таких як Google повинен не тільки бути змушений видалити посилання з google.fr але всіх доменів Google.

В іншому випадку, він стверджує, неточні дані, як і раніше видно цікаво, хто може просто приховують свій IP-адресу, щоб прикидатися, що вони шукають з країни, яка не входить в ЄС. У CNIL вважають, що право бути забутим прийде в непридатність, якщо не застосовується повсюдно.

Правозахисна організація "Стаття 19", чия назва походить від положення в ООН Загальної декларації прав людини, яка гарантує свободу слова, побоюється, що доступ до всіх видів засобів масової інформації, а інформація може бути сильно обмежена, якщо такі держави, як Китай, Росія і Саудівська Аравія прийняти аналогічний підхід. Проти компанії Google право бути забутим: чіпи з усім подкаст Детальніше

Томас Хьюз, виконавчий директор Article 19, сказав: “Цей випадок міг би бачити право бути забутим загрожує глобальної вільної мови. Європейські регулятори даних не повинно бути дозволено вирішувати, що користувачі інтернету по всьому світу знайти, коли вони використовують пошуковик. [Суд] повинні обмежувати сферу дії права бути забутим в цілях захисту прав інтернет-користувачів по всьому світу отримати доступ до інформації в інтернеті".

Право на недоторканність приватного життя і право на свободу вираження думок, повинні бути збалансовані при прийнятті рішення про сайти, які повинні бути виключені, - сказав він. “Якщо європейські регулятори можуть сказати Google, щоб видалити всі посилання на сайт, то це тільки питання часу, перш ніж такі країни, як Китай, Росія і Саудівська Аравія почнуть робити те ж саме. В [ЄС] повинні захищати свободу слова, не встановити глобальний прецедент для цензури".

Суд, як очікується, буде зарезервовано до наступного року. Великобританія все ще є предметом рішень Європейського суду, хоча правовідношення може змінитися наступним квартал і місяць.

У червні минулого року Верховний суд Канади постановив, що канадські суди не мають право змусити Google видалити посилання на глобальному рівні. "Інтернет не має кордонів – її природна середа проживання-глобальна," суд визнав. У той час Google було сподівався, що зможе протистояти такому замовлень, де він може довести, що виконання змусить його порушувати закони інших країн.


banner14

Категория: Наука